Ma parem mängin aasta aega gaystackiga ja ostan omale Nissan GT-R'i kui sõidan UNIVERSAALKEREGA bemmiga. C'mon leits, lase veidi õhku välja (ja õpi kirjutama). Minu jaoks oled sa paras naljanumber. Aga iga foorum vajab oma klouni.
Ma parem mängin aasta aega gaystackiga ja ostan omale Nissan GT-R'i kui sõidan UNIVERSAALKEREGA bemmiga. C'mon leits, lase veidi õhku välja (ja õpi kirjutama). Minu jaoks oled sa paras naljanumber. Aga iga foorum vajab oma klouni.
ja universaalkere means what? sina ja ostad gt-r endale .. sa kavatsed nl10k shortstackima hakata v? (seda et sa sõidad Vaziga?)
minu jaoks oled sa ka paras naljanumber .. kui mind ei usu loe kogu 2+2, mis arvvvatakse short stackidest .. imo ole või nende kunn .. homo on ja j22b homoks .. no offence and nthign personal =)
miks sa nii madlalat lendad ... mõtlesin et nl100 shortstackerid piiluvad pigem lambosid :/
Sorry, et teravaks läksin, aga minu arvates ei saa 50bb max laudades 50bb-ga mängimist nimetada shortstackimiseks, ratholemiseks, angleshootimiseks või mõne muu halvustava sõnaga iseloomustada. Hetkel sobib mulle just see formaat.
Aga ma ei ole ju mindreader et sa m2ngid 50bb laudades? Sry vb eksisin tõesti, kuid olen alati pidand silmas 100bb laudu .. My bad or smth . what so ever
Tra küll. Läksin natukene enne 22'te poodi, et sauna jaoks paar õllet võtta, seisan mingi 10 minutit järjeskorras ja kui ma saaks järgmisena maksta kukkub kell 22 ja müüja ütleb, et enam alkoholseid jooke ei müüda. FUUUUUU
// BTW, kas selle nimel tasuks "hoorata" kui ise trackeri eest maksta ei taha ja piraatlusega ka tegeleda ei viitsi?
Tra küll. Läksin natukene enne 22'te poodi, et sauna jaoks paar õllet võtta, seisan mingi 10 minutit järjeskorras ja kui ma saaks järgmisena maksta kukkub kell 22 ja müüja ütleb, et enam alkoholseid jooke ei müüda. FUUUUUU
// BTW, kas selle nimel tasuks "hoorata" kui ise trackeri eest maksta ei taha ja piraatlusega ka tegeleda ei viitsi?
kindlasti mitte.
parem tee lihtsalt kuskile RB konto ja hoora first depo boonust.
Comment