nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #601
    Re: nutitelefonid

    Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    LG G2 akuga ka suht rahul, päris intensiivselt ikka netis käinud ja no 48h ikka peab vastu, üks nädal oli ka nii, et vaatasin vaid meili ja 15 min uudisei + siis tavapärased kõned, siis pidas 7 päeva
    LGl on jah 3kmah aku, aga 7 päeva ei saa ühegi nutika käest kätte :D

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #602
      Re: nutitelefonid

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      kiidan üht veidi odavamat pilli ka - nexus 5 teist kuud ja hinna kvaliteedi suhe tundub väga paigas
      Ise võtsin ka ca kuu tagasi nexus 5, omanud enne seda htc ja samsungi androidi ka. Kui võrrelda siis see niiöelda puhas android on mõistlikum küll.

      Aku peab ainult kahjuks sinna 24h kanti.

      Comment

      • Pythagoras
        Grinder
        • Apr 2012
        • 589

        #603
        Re: nutitelefonid

        Algselt postitas J0kker Vaata postitust
        LGl on jah 3kmah aku, aga 7 päeva ei saa ühegi nutika käest kätte :D
        Oled kasutanud G2 ja lugesid ka mis sellega tegin see aeg?

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #604
          Re: nutitelefonid

          Algselt postitas Ints Vaata postitust
          Ise võtsin ka ca kuu tagasi nexus 5, omanud enne seda htc ja samsungi androidi ka. Kui võrrelda siis see niiöelda puhas android on mõistlikum küll.

          Aku peab ainult kahjuks sinna 24h kanti.
          Mul oli alguses samuti mõte Nexus 5 võtta, kuid sõber just aku tõttu ei soovitanud, panin veits juurde ja võtsin suuresti parem aku lootuses G2e. Pole siiani pettuma pidanud

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #605
            Re: nutitelefonid

            selle aku värgiga on mu meelest nii, et kui 24h kestab kui aktiivselt kasutada siis on ju savi - alati öösel laeb. kui võimsam aku ja kestvus 1,5 päeva aktiivselt kasutades, siis sellest nagu väga ju kasu pole - ikkagi kahe ööpeöeva väljavedamine on riskantne ja iga öö laeb. või on mõni nutitelefon, kes näiteks gps teejuhiks sees või tihedalt wifi sees kestaks raudpolt 2 päeva (ei mõtle seda, et venitas kuidagi 48h täis)?

            aga üldisemas plaanis - akude kestvus 2014 võrreldes muu tehnoloogia arenguga on ikka väga kiviaega jäänud

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #606
              Re: nutitelefonid

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              selle aku värgiga on mu meelest nii, et kui 24h kestab kui aktiivselt kasutada siis on ju savi - alati öösel laeb. kui võimsam aku ja kestvus 1,5 päeva aktiivselt kasutades, siis sellest nagu väga ju kasu pole - ikkagi kahe ööpeöeva väljavedamine on riskantne ja iga öö laeb. või on mõni nutitelefon, kes näiteks gps teejuhiks sees või tihedalt wifi sees kestaks raudpolt 2 päeva (ei mõtle seda, et venitas kuidagi 48h täis)?

              aga üldisemas plaanis - akude kestvus 2014 võrreldes muu tehnoloogia arenguga on ikka väga kiviaega jäänud
              Ma nii ei üldistaks. Kasutajad tahavad järjest kergemaid ja õhemaid telefone, aga sealjuures järjest suurema võimsusega, mis omakorda tõstab ka telefoni kasutamise tihedust.

              Mu telefoni aku peab ikka 3-4 päeva, kui ta on pidevalt WiFi-s ning kasutan ehk maksimum pool tunnikest päevas ning ei ütleks ,et see on nüüd nii halb tulemus.

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #607
                Re: nutitelefonid

                Kas kellelgi IPhone kvalifitseerub selle alla https://ssl.apple.com/au/support/iphone5-battery/
                Vaatasin, et minu tel. aku vahetataks isegi välja.
                Ei ole jõudnud uurida aga kas maksab üldse jamama hakata.Oleks hea küll uus aku.

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #608
                  Re: nutitelefonid

                  No mul 2a vana samsung s3 pidas praegu 7päeva ja 7h, selle aja jooksul tegin 2 lühikest kõnet ja ülejäänud aja seisis, samas normaalselt kasutades ei vedanud vahepeal õhtuni välja.

                  Iseenesest väga probleemi enam tänapäeval selle aku kestvusega ei näe, kuna pm igalpool on võimalik juhe sappa panna.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #609
                    Re: nutitelefonid

                    Xperia V on pask, ärge ostke. Vahest ei saa vastu võtta, ekraan lukus, siis mingi välgatus käib aegajalt üle ekraani ja laadimisauk ei ole tõenäoliselt veekindel.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #610
                      Re: nutitelefonid

                      Võtke PSist motorola ära , päris hea telefon on :P (ainuke miinus imo on et ei saa oma SD kaarti sisse panna)

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #611
                        Re: nutitelefonid

                        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                        LG-P710. Ekraan ka hea suur lutsul, põrutustele eriti vastupidav.
                        Aga pagasniku luuk sai ekraanist jagu üleeile, kenasti sõnusin ära :) Sõpradega omavahel naljatlesime, et oleks vanem Nokia olnud oleks uut pagasnikuluuki vaja. Leidsin uue LCD display amazonist 18 euri ja free shippingu eest, Eestist leidsin 58 euri eest. Solid. On keegi neid vahetanud ja kuidas läks?

                        Comment

                        • redddman10
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 703

                          #612
                          Re: nutitelefonid

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Xperia V on pask, ärge ostke. Vahest ei saa vastu võtta, ekraan lukus, siis mingi välgatus käib aegajalt üle ekraani ja laadimisauk ei ole tõenäoliselt veekindel.
                          sõbral käis sama telefon ilusti merevee all ära ja töötab kõik. Endal sama telefon olnud 8 kuud ja vist kaks korda oli nii jah, et ei saanud vastu võtta. Suvel kuumad ilmad oli ka tho ja oli natuke aega päikese käes olnud. muidu on väga palju maha kukkunud mul ja pole midagi juhtunud veel.suht vastupidav põrutustele tundub olevat
                          Last edited by redddman10; 15.09.14, 23:30.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #613
                            Re: nutitelefonid

                            Dnbftw, näiteks ebayst neid ekraane tellides on olnud juhtumeid, et ekraanid on väga kehva kvaliteediga, ei sobitu ilusti telefonidele peale või ei registreeri hästi näpupuudutusi.

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #614
                              Re: nutitelefonid

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Xperia V on pask, ärge ostke. Vahest ei saa vastu võtta, ekraan lukus, siis mingi välgatus käib aegajalt üle ekraani ja laadimisauk ei ole tõenäoliselt veekindel.
                              Mul ka peaaegu aasta olnud ja ei oska millegi üle kurta. Kraanikaussi meelega pole visanud aga 1 öö seisis väljas vihma käes ja midagi ei juhtunud.

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #615
                                Re: nutitelefonid

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Dnbftw, näiteks ebayst neid ekraane tellides on olnud juhtumeid, et ekraanid on väga kehva kvaliteediga, ei sobitu ilusti telefonidele peale või ei registreeri hästi näpupuudutusi.
                                O ty. Suhteliselt kahevahel olen hetkel, atm kasutuses Samsungi vana tellis. Tõsiselt meeldiv on nutikast puhata, kõik info saab muude kanalite kaudu samuti kätte, kerge hilinemisega obv...

                                Comment

                                Working...