nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pythagoras
    Grinder
    • Apr 2012
    • 589

    #586
    Re: nutitelefonid

    Endal 5,2 tolli, alguses mõtlesin ka, et kuhu see luts panna, aga nüüd ei kujuta väga väiksemat ettegi

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #587
      Re: nutitelefonid

      Kasutada on mõnus jep, aga teksadel kuhugi tasku ka mahub v.a. tagatasku?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #588
        Re: nutitelefonid

        kiidan üht veidi odavamat pilli ka - nexus 5 teist kuud ja hinna kvaliteedi suhe tundub väga paigas

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #589
          Re: nutitelefonid

          LG G2 samuti väga-väga hea hinna/kvaliteedi suhtega.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #590
            Re: nutitelefonid

            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
            Endal 5,2 tolli, alguses mõtlesin ka, et kuhu see luts panna, aga nüüd ei kujuta väga väiksemat ettegi
            Mul oli S4 ja nüüd S4 mini ning ei vahetaks mini enam millegi vastu. Ainus nutitelefon, millega ma rahul olen - suurus on täpselt paras ning käes väga mugav hoida.

            Ei olegi aru saanud, et miks kõik ajavad suurt ekraani taga. Tööd ju anyway ei tee, enamus saidid ju mobile responsive ja telefoniga ikka istud niisama netis, chatid või vahid mõne video.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #591
              Re: nutitelefonid

              ma kiidan 5s, täpselt õige suurusega ekraan :)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #592
                Re: nutitelefonid

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                ma kiidan 5s, täpselt õige suurusega ekraan :)

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #593
                  Re: nutitelefonid

                  :) tubli leits!

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #594
                    Re: nutitelefonid

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Mul oli S4 ja nüüd S4 mini ning ei vahetaks mini enam millegi vastu. Ainus nutitelefon, millega ma rahul olen - suurus on täpselt paras ning käes väga mugav hoida.

                    Ei olegi aru saanud, et miks kõik ajavad suurt ekraani taga. Tööd ju anyway ei tee, enamus saidid ju mobile responsive ja telefoniga ikka istud niisama netis, chatid või vahid mõne video.
                    Mul 5s hetkel ja vahepeal oli HTC One 4.7", ainuke põhjus miks HTC meeldis oligi suurem ekraan... Helistamiseks on väike ideaalne jep, aga mul rohkem aega läheb netis vahtimisele, mängude mängimisele jms, siis on ikka suurem parem.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #595
                      Re: nutitelefonid

                      Aku vastupidavus on ka minuarvates ülioluline.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #596
                        Re: nutitelefonid

                        Kõik suckivad nagunii :D

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #597
                          Re: nutitelefonid

                          LG-P710 ja Li-ion 2460mAh aku ei saki. Saan 3-4 päeva hakkama normaalse kasutuse juures, hardcores modes ei kesta ühelgi nutikal imo üle päeva. Ekraan ka hea suur lutsul, põrutustele eriti vastupidav. Enamustel vist 1500mAh kah ainult.

                          LG P690 oli eelmine suvi 3 päeva väljas vihma ja otsese päikse käes, töötab siiani :)

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #598
                            Re: nutitelefonid

                            Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                            LG-P710 ja Li-ion 2460mAh aku ei saki. Saan 3-4 päeva hakkama normaalse kasutuse juures, hardcores modes ei kesta ühelgi nutikal imo üle päeva. Ekraan ka hea suur lutsul, põrutustele eriti vastupidav. Enamustel vist 1500mAh kah ainult.

                            LG P690 oli eelmine suvi 3 päeva väljas vihma ja otsese päikse käes, töötab siiani :)
                            Pärast 1a kasutust peab iga päev saba taga olema. Iseenesest hinna poolest on väga okei telefon. Nüüdseks juba luts. Isiklikult ei saa aru, miks peaks üle 300-400€ nutika eest maksma. Peaasi, et saab pilti teha ja netis käia. Eks sõltub inimesest, mis tema jaoks oluline on telefoni puhul.
                            Last edited by inward; 10.09.14, 11:07.

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #599
                              Re: nutitelefonid

                              LG G2 akuga ka suht rahul, päris intensiivselt ikka netis käinud ja no 48h ikka peab vastu, üks nädal oli ka nii, et vaatasin vaid meili ja 15 min uudisei + siis tavapärased kõned, siis pidas 7 päeva

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #600
                                Re: nutitelefonid

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Pärast 1a kasutust peab iga päev saba taga olema. Iseenesest hinna poolest on väga okei telefon. Nüüdseks juba luts. Isiklikult ei saa aru, miks peaks üle 300-400€ nutika eest maksma. Peaasi, et saab pilti teha ja netis käia. Eks sõltub inimesest, mis tema jaoks oluline on telefoni puhul.
                                Saingi umbes aasta tagasi ja tasuta Elisa poolt kuna eelnevalt oli operaatori sõda käinud. Alguses pidas obv paremini vastu, nädal oli vist suht standard. Samas iga aasta akut vahetada pole ka teab mis kallis asi. Paljud tuttavad kasutavad ka akupankasid.

                                Comment

                                Working...