nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #571
    Re: nutitelefonid

    Algselt postitas J0kker Vaata postitust
    Tere,

    Ma ei tea paljud teist teavad oneplus one-i telefoni, aga ma ise tellisin endale selle ära ja ma peaksin saama 3 kutset telefoni ostmisele. Seda ei saa otse osta vaid läbi kutsete. Kirjutan juba ette ära, et võibolla kellelgi on huvi väikese summa eest saada invite. Telefoni specid ise siin: http://oneplus.net/one#specifications.
    Hinna ja sisu suhe on väga supper. On võrdväärne S5-e ja G3mega pmst.
    Sain kätte lõpuks oma oneplus one-i ja pettuma pole pidanud veel mitte kordagi. Ainuke asi mis võibolla harjumist tahab on ekraan , mis on suhtelist suur ja natukene raske käes hoida, aga õnneks on tagakaas valmistatud sandstoneist, seega haare on päris hea. Kutsed peaks saama 2-3 nädala jooksul, seega soovijatel võtta ühendust.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #572
      Re: nutitelefonid

      Miks see telefon nii odav on võrreldes oma suurepärase sisuga?
      Mingi suvaline hiinakas? Ega koostekvaliteedi kohta ei oska reaalselt vast keegi midagi öelda, kuna suhteliselt vähelevinud mudel.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #573
        Re: nutitelefonid

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        neiul kaks huaweid olnud, mõlemaga väga rahul olnud..
        enda naisel ka üks mõnda aega ja samad mõtted - suht uskumatu hinna ja kvaliteedi suhe

        Comment

        • Skyline
          Grinder
          • Dec 2008
          • 510

          #574
          Re: nutitelefonid

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Miks see telefon nii odav on võrreldes oma suurepärase sisuga?
          Mingi suvaline hiinakas?

          10:00 alates natuke juttu sel teemal.

          Algselt postitas J0kker Vaata postitust
          Sain kätte lõpuks oma oneplus one-i ja pettuma pole pidanud veel mitte kordagi. Ainuke asi mis võibolla harjumist tahab on ekraan , mis on suhtelist suur ja natukene raske käes hoida, aga õnneks on tagakaas valmistatud sandstoneist, seega haare on päris hea. Kutsed peaks saama 2-3 nädala jooksul, seega soovijatel võtta ühendust.
          Jaga kogemust, kuidas kvaliteet tundub? Aku kestab? Cyanogenmod?
          Last edited by Skyline; 31.07.14, 09:27.

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #575
            Re: nutitelefonid

            Kvaliteet on väga hea. Kätte võttes on mugav isegi oma suuruse kohta, sandstone kare pind haardub ilusti kätte ja pole libe. Aku on 3200-ne seega 2 päeva saab kätte ilusti oma 5,5se ekraani käest. Originaal soft on cyanogenmod mida saab tuunida lõputult, seega päris fun.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #576
              Re: nutitelefonid

              kellegil mõni vanem nutikas sahtlipõhja vedelema jäänud?

              Lõhkusin ühe kogemata ära ja 30-40 euri vaja asenduseks. Mängimine on põhi point.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #577
                Re: nutitelefonid

                Viimases Digis on P7 kohta artikkel, ise veel lugeda pole jõudnud.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #578
                  Re: nutitelefonid

                  kas keegi teab, kes tegeleb klaaside vahetusega? Telefoniks HTC Sensation XE.
                  LCD terve ja toimib, välimine klaas katki. Uus klaas olemas.
                  Poes pakutud 60€ tundus palju, kuigi sisaldas ka klaasi (hiinast 10€)

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #579
                    Re: nutitelefonid

                    nvm korras
                    Last edited by leits; 14.08.14, 16:55.

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #580
                      Re: nutitelefonid

                      Kas keegi seda on proovinud?

                      http://www.1a.ee/sooduspakkumised/fe...re_nutitelefon

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #581
                        Re: nutitelefonid

                        Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                        Vaatasin ka seda mudelit ja ei näinud midagi suurepärast - resolutsioon pole fhd, 1GB operatiivmälu poob selle 8-core prose kinni niiet halligi kasu sellest, aku täiesti standard. Ühesõnaga täiesti average nutikas.

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #582
                          Re: nutitelefonid

                          OnePlus One invite kellelgi?

                          Comment

                          • J0kker
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 865

                            #583
                            Re: nutitelefonid

                            Mul on hetkel üks. Kui Marek K minuga ühendust ei võta tänase õhtu jooksul olen nõus kellegi teisele maha müüma.
                            Edit: PMige kellel oleks veel soov, kuna tegu on 24h invitega peab see täna v homse päeva jooksul loosi minema. 24h aega aktiveerida 24h aega osta.
                            Last edited by J0kker; 26.08.14, 17:07.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #584
                              Re: nutitelefonid

                              Iphone 6e esitlus: http://www.apple.com/live/2014-sept-event/

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #585
                                Re: nutitelefonid

                                See 5.5" tundub vist vähe nutisem, aga kuidas sellist asja igapäevaselt kaasas kanda? Samasuur kui Galaxy Note 2, lätlaste meestekäekoti ostma? :D

                                Comment

                                Working...