nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #556
    Re: nutitelefonid

    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    reso kindlasti fine, suuremat pole vajagi, isegi iphone 5s-il väiksem reso, siin loeb hetkel küll ppi, aga mingit vahet reaalselt ei ole
    720p on ikka täielik miinimum. See et iphonel sama sitt on, ei ole mingi näitaja.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #557
      Re: nutitelefonid

      endal ka 1080p , aga nii palju kui olen 720p käes hoidnud, ei ole vahet teinud

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #558
        Re: nutitelefonid

        2 korda rohkem pilti mahub ju peale. Kuidas ei ole vahet näha :D

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #559
          Re: nutitelefonid

          Lool, ei mõelnud sellele üldse vaid teravuse peale, gg

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #560
            Re: nutitelefonid

            ärge kohe brändi nähes lihtsalt maatasa tehke, aga mis sellest arvata, head ja vead siis http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_p7-6124.php

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #561
              Re: nutitelefonid

              muidu siuke äpp on äge nagu word lens. katseta ja sa ei kahetsa. elu ilma taxifyta ka ei kujut enam ette. ning minion rush on äge mäng
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • tonis
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 334

                #562
                Re: nutitelefonid

                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                ärge kohe brändi nähes lihtsalt maatasa tehke, aga mis sellest arvata, head ja vead siis http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_p7-6124.php
                Endal P6 nüüd juba aasta olnud. Siiani pole ühtegi probleemi sellga olnud ja väga rahul. Ainuke miinus vist, et läheb suht kiirelt kuumaks aga ennast väga ei häiri.

                Comment

                • Pythagoras
                  Grinder
                  • Apr 2012
                  • 589

                  #563
                  Re: nutitelefonid

                  Algselt postitas tonis Vaata postitust
                  Endal P6 nüüd juba aasta olnud. Siiani pole ühtegi probleemi sellga olnud ja väga rahul. Ainuke miinus vist, et läheb suht kiirelt kuumaks aga ennast väga ei häiri.
                  palju aku umbes peab ja kas aastaga on aku nn ära väsinud ka juba?

                  ekraan ja korpus on väga kriimustusi vastuvõtvad?

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #564
                    Re: nutitelefonid

                    neiul kaks huaweid olnud, mõlemaga väga rahul olnud..

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #565
                      Re: nutitelefonid

                      no see P6 ikka täielik saast, aeglane, aku pask, üldiselt ebakvaliteetne. palju see p7 maksab? selle eest saab kindlasti midagi paremat

                      Comment

                      • Pythagoras
                        Grinder
                        • Apr 2012
                        • 589

                        #566
                        Re: nutitelefonid

                        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                        no see P6 ikka täielik saast, aeglane, aku pask, üldiselt ebakvaliteetne. palju see p7 maksab? selle eest saab kindlasti midagi paremat
                        372ga saaks kätte, kui 100 juurde panna saaks LG G2, aga ei tea kas on seda sadat väärt

                        kõige rohkem kahtlusi tekitab just p7 vastupidavus, et kas aasta pärast on ka enamvähem okei, või on oma algest palju kaotunud ja üks jama ajab teist taga

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #567
                          Re: nutitelefonid

                          Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                          372ga saaks kätte, kui 100 juurde panna saaks LG G2, aga ei tea kas on seda sadat väärt
                          G2 on nuts ja kui 16GB isendiga rahul oled, saad selle ka alla 400 kätte ilma lepinguta.

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #568
                            Re: nutitelefonid

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            muidu siuke äpp on äge nagu word lens. katseta ja sa ei kahetsa. elu ilma taxifyta ka ei kujut enam ette. ning minion rush on äge mäng
                            Väga hea see word lens-ei tea kuna eesti keeleni jõuavad.
                            Enda lemmikud praegu soccer stars ja rival knights

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #569
                              Re: nutitelefonid

                              Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                              ärge kohe brändi nähes lihtsalt maatasa tehke, aga mis sellest arvata, head ja vead siis http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_p7-6124.php
                              Soetasin omale paar päeva tagasi. Paljudel tuutavatest P6 ja pmts ainult head kuulnud, reviewd on ka paljulubavad. 370 euro eest on telefoni rohkem kui vaja imo.

                              Ainukene asi mis mind hetkel veits morjendab on, et muusikaväljund on suhteliselt nõrk, võrreldes näiteks eelmise telefoni S3'ga. Ausaltöeldes oleks teadnud seda varem siis oleks midagi võimsama heliga vaadanud, kuna muusika kuulamine üks põhi tegevusi mida nutikaga teen.

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #570
                                Re: nutitelefonid

                                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                                Soetasin omale paar päeva tagasi. Paljudel tuutavatest P6 ja pmts ainult head kuulnud, reviewd on ka paljulubavad. 370 euro eest on telefoni rohkem kui vaja imo.

                                Ainukene asi mis mind hetkel veits morjendab on, et muusikaväljund on suhteliselt nõrk, võrreldes näiteks eelmise telefoni S3'ga. Ausaltöeldes oleks teadnud seda varem siis oleks midagi võimsama heliga vaadanud, kuna muusika kuulamine üks põhi tegevusi mida nutikaga teen.
                                anna siis kuu/kahe pärast märku, et kuidas telefon tundub
                                ise ostsin täna G2, saab näha kas jään rahule

                                Comment

                                Working...