nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #526
    Re: nutitelefonid

    Asi selge, tnx.

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #527
      Re: nutitelefonid

      EMT pakub suvalise telefoni hinnast straight up 89€ soodukat kui võtad Megadiili paketi 2-ks aastaks.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #528
        Re: nutitelefonid

        Galaxy S3 ja selline probleem, et muusikat ei mängi enam korralikult, tõkkab nagu oleks klappidel kuskilt juhe katki aga klapid korras, proovisin erinevate klappidega ja ka kõlaritega, sama jama.
        Samuti aegajalt viskab muusika äppi lihtsalt mängimise ajal kinni, vahet pole kas see on siis telefoni enda player või mõni neti äpp.

        On kellegil midagi sarnast juhtunud?

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #529
          Re: nutitelefonid

          Algselt postitas Romka Vaata postitust
          Galaxy S3 ja selline probleem, et muusikat ei mängi enam korralikult, tõkkab nagu oleks klappidel kuskilt juhe katki aga klapid korras, proovisin erinevate klappidega ja ka kõlaritega, sama jama.
          Samuti aegajalt viskab muusika äppi lihtsalt mängimise ajal kinni, vahet pole kas see on siis telefoni enda player või mõni neti äpp.

          On kellegil midagi sarnast juhtunud?

          Ühenduse auk äkki vigane? Mul millimeetri liigub siis jääb kõik vait

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #530
            Re: nutitelefonid

            No siis peaks vist seda liigutades koguaeg sama probleem olema aga kui ühenduset liigutan ei ole mingit tõkkamist.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #531
              Re: nutitelefonid

              Kuidas kontrollida nutitelefoni korrasolekut kui aku puudub?

              Laadja järgi pistes hakkab sony kiri vilkuma. Millisest poest on mõistlik uut akut vaadata?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #532
                Re: nutitelefonid

                kohe-kohe tuleb uus HTC One (M8) välja... http://live.cnet.com/Event/HTC_One_M8_launch_in_NYC

                seda kassid ostaksid, hetkel kuulan Live streamis välja tulemisest ja ei jõua ära oodata millal Eestisse müüki tuleb..

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #533
                  Re: nutitelefonid

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  kohe-kohe tuleb uus HTC One (M8) välja... http://live.cnet.com/Event/HTC_One_M8_launch_in_NYC

                  seda kassid ostaksid, hetkel kuulan Live streamis välja tulemisest ja ei jõua ära oodata millal Eestisse müüki tuleb..
                  olekski meelest läinud vaadata, ty. imo natuke liiga ümar ja tänu kahele tagumisele kaamerale näeb veits retarded välja, samas unibody on nüüd ka vist külgedel, mis on mõnusam. htc esimene one igaljuhul nuts, mul aasta vana ja millegi üle ei ole kurta, snäp kiire ja nii pea pole uut vaja. lisaks: http://www.gsmarena.com/catch_the_li...-news-8125.php

                  Comment

                  • Ambur99
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2014
                    • 323

                    #534
                    Re: nutitelefonid

                    Mul on mitu aastat vana htc ja siiani töötab nagu perpetuum mobile :)

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #535
                      Re: nutitelefonid

                      kenakena, kurb ainult, et turundus suckib ja inimesed ikka samsungi roppusid eelistavad

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #536
                        Re: nutitelefonid

                        Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
                        Mul on mitu aastat vana htc ja siiani töötab nagu perpetuum mobile :)
                        Mul on hetkel kasutusel kõige esimene HTC Desire... mis siiani töötab... tõsi aku on nõrgaks jäänud iga päev laen.. ja ma olen pidanud ta ära rootima ja ROMi uuendama, et HTC Sense ja kõik programmid töötaksid SD pealt (loe: lõputu hulk ruumi kuhu rakendusi installida.).. aga seepärast ma põmst aint HTC lipulaevasid ootan ja ostan, et kui ostetud, siis asi töötab laitmatult ja pole vaja aastaid uut telefoni osta.

                        enivei.. uus telefon mulle meeldib, eriti see, et ta on metallist.. ei jõua ära oodata millal euroopasse müüki jõuab..
                        Last edited by Rage; 25.03.14, 15:57.

                        Comment

                        • Ambur99
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2014
                          • 323

                          #537
                          Re: nutitelefonid

                          Mul alumiiniumist korpus htc desire hd, aku kestvuse üle ei kurda (minu kasutuse juures peab päeva ilusti vastu). Ja hetkel ei näe mõtet ka uut telefoni soetada, kuna rahuldab minu vajadused ideaalselt.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #538
                            Re: nutitelefonid

                            kiidaks ka htc-d. sensation xl ja 3s aasta läheb - kümneid kordi suht kõrgelt kukkunud, kriime muidugi on. ragele: akuga on lihtne - ebayst saad pea 2x suurema mahutavusega hiina imesi kommiraha eest. ma vahetasin 3 kuud tagasi originaali sellise vastu ja kui enne pidi iga päev laadima aktiivselt kasutades, siis nüüd paar päeva hooleta

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #539
                              Re: nutitelefonid

                              selle 2x suurema mahutavuse puhul pead olema ka ettevaatlik, et aku ise ka 2x suurem ei oleks.. ma oma neiu telefonile tellisin 2x suurema mahutavusega aku ja ei saanud aru miks ka lisaks tagakaas kaasa pannakse, kui kohale jõudis siis sain aru.. peale selle aku lisamist telefon kui telliskivi... neiu ei olnud nõus seda akut kasutama.. 25€ läks tuulde:)

                              enivei ma tegelt tahan lihtsalt uut telefoni ka, mitte seda vana desiret mis ajast ja arust..

                              Comment

                              • J0kker
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 865

                                #540
                                Re: nutitelefonid

                                Tere,

                                Ma ei tea paljud teist teavad oneplus one-i telefoni, aga ma ise tellisin endale selle ära ja ma peaksin saama 3 kutset telefoni ostmisele. Seda ei saa otse osta vaid läbi kutsete. Kirjutan juba ette ära, et võibolla kellelgi on huvi väikese summa eest saada invite. Telefoni specid ise siin: http://oneplus.net/one#specifications.
                                Hinna ja sisu suhe on väga supper. On võrdväärne S5-e ja G3mega pmst.

                                Comment

                                Working...