***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • speedi
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 295

    #346
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    http://forumserver.twoplustwo.com/54...1-days-690893/

    Tõsiselt sick ikka. Saigi hakkama.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #347
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
      pigem suur, pigem universaalkerega, pigem uus. selline, mida oleks suht-koht odav ülal pidada (vt leitsi päevikut). mazda? kellelgi on kogemusi mazda 6'ga? v70 oleks ka variant aga uuena ostes suht kirves ja kasutatud volvo otsa ma kaks korda ei astu.
      Škoda Superb.. korralikus varustuses on mingi 400k kopikatega.. megahea suur keskklassi luksus.. mootorid on ka head, 1,8TSI peaks rahuldama.. saab ka 3,6 liitrise FSI koos neliveoga panna peale..

      Škoda uued sõiduautod, linnaautod ja linnamaasturid, pistikhübriidid. Škoda mudelite hinnakirjad, andmed ja konfiguraator. Škoda ärikliendile. Teenindus, varuosad, lisavarustused ja teenused. Eesti parim valik laoautosid. Pistikhübriid. Škodat on peetud madalaimate ülalpidamiskuludega automargiks Kantar Emori “Car Brand Health” uuringu põhjal aastail 2016-2024 ja hinnatud kõrgelt müügi- ja teenindusvõrgu, hinnataseme, kvaliteedi ning turvalisuse poolest.


      ja praegu annab kenasti pakkumisi küsida.. küsi pakkumisi erinevatest esindustest.. Tallinnas Auto100 Pärnus ka miski esindus.. las konkureerivad omavahel..

      omal mul on škoda, 3 aasta jooksul pole nagu midagi lagunenud, hooldused on odavad 2keeki kord..
      Last edited by Rage; 03.03.10, 12:09.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #348
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        Algselt postitas speedi Vaata postitust
        http://forumserver.twoplustwo.com/54...1-days-690893/

        Tõsiselt sick ikka. Saigi hakkama.
        404

        2+2 maas?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #349
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          iga päev kl 1400

          Comment

          • Maison
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 43

            #350
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            kas ainult minul on starsi logimisega praegu probleem?

            Comment

            • raaids
              Grinder
              • Mar 2009
              • 606

              #351
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              mul oli ka enne a nüüd sain sisse

              Comment

              • Maison
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 43

                #352
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                ai sry, oligi minu yhrenduse kazjakk!

                Comment

                • speedi
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 295

                  #353
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #354
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    wellide teema võiks uuesti k2ima tõmmata ja kellegi huvitava persooni valida

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #355
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                      iseenesest täitsa nõus sinuga (va diisli osas). samas on audide ja bemmidega see häda, et ülalpidamine ebanormaalselt kallis. eriti nende automarkide kasutatud isenditega võib tekkida olukord, kus paari aasta jooksul taod veel paarsada kilo remonti ning poole ajast käid jala, kuna auto ootab esinduses mingit hirmus tähtsat 10000 kroonist perseläinud elektroonikajubinat.

                      tahaks autot, mis on töökindel ja kus hinna-kvaliteedi suhe oleks kõige paremini paigas. praegusel volvol on koguaeg midagi perses ja ei ole aega kogu aeg teeninduse vahet käia. toyota ja mazdaga ma pole nüüd tükk aega sõitnud, seega sõigumugavust ei oska kommenteerida, kuid uued keskklassi autod peaksid kõik suht mugavad olema ning käkiks ei tasu neid nimetada.

                      ei ole tegelt kallis, kui vähe sõitnud auto ostad. imo hetkel kõige mõttekam ost on kas saksast või eestis, mingi ma 20-40k sõitnud auto, mis on tehasegarantiiga veel Tutikana auto ostmine on imo lollus..

                      Garantiiajal on täitsa savi ju, seeg 2-3a (oleneb margist) jumala muretu .. easy

                      Tutikana ostmine on -ev see, et sinu hinnaklassis ei saa normaalselt mingieid lisadidki. Andke andeks aga mingi laegas kahe istme vahel ei ole mingi lisa. Ala adaptiivsed püsikiirushoidjad, kurvituled, vent istmed (nendega pillid küll veits kallimad, kuid siiski leitavad) jne jne, navid jms jamad. Tho obv kui pole neid proovind, siis ei teagi mida tahta, kuid kui korra oled proovind, siis muud enam eit ha :)

                      minu poolt siis soovitus ka, pobmw bmw :) Hinnaskaalast nats väljas kuid ilmselt annab ka hinnaüle rääkdia

                      http://www.auto24.ee/used/681270

                      Möödasõidul hätta ei jää, premium +1a garantii, 59k km ainult läbisõit, põhmst uus siiski.
                      uued 2007+ bemmi bensukad on väga ökonoomsed ka, obv kui tahad teh ökot siis uus 2007+ 525d, see käib migi 8,5s 100ni ja votab 4,5-5,5 kütust :)
                      Last edited by leits; 03.03.10, 12:35.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #356
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        jh.. speedi näiteks :)

                        Comment

                        • speedi
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 295

                          #357
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          mis asi see wellide teema on ?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #358
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            Originally Posted by ok2aa View Post
                            pigem suur, pigem universaalkerega, pigem uus. selline, mida oleks suht-koht odav ülal pidada (vt leitsi päevikut). mazda? kellelgi on kogemusi mazda 6'ga? v70 oleks ka variant aga uuena ostes suht kirves ja kasutatud volvo otsa ma kaks korda ei astu.
                            veel üks hea valik autoks.. http://www.auto24.ee/used/669960

                            ahjaa.. kui tahad universaalkerega, siis nii superbil kui octavia RSil on universaalkered ka olemas:

                            http://www.auto24.ee/used/617526

                            http://www.auto24.ee/used/690868
                            Last edited by Rage; 03.03.10, 12:42.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #359
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                              pigem suur, pigem universaalkerega, pigem uus. selline, mida oleks suht-koht odav ülal pidada (vt leitsi päevikut). mazda? kellelgi on kogemusi mazda 6'ga? v70 oleks ka variant aga uuena ostes suht kirves ja kasutatud volvo otsa ma kaks korda ei astu.
                              Sõidan Mazda6 2003a universaaliga, 2,3GT. Uus muidugi teine asi. Xenonid ja pidurid on eriti hellad kohad olnud. Mõned asjad veel vahetatud.

                              EDIT: Leitsi päevikut aluseks võttes kulub Mazda peale ikka kordades vähem.
                              Last edited by pastilaa; 03.03.10, 12:42.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #360
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                Heh, ok2aa ju mainis, et tahab universaali. Milleks sedaankere hea on, sellest pole ma kunagi aru saanud .

                                Comment

                                Working...