***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #316
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    volvo ei pidavat odava ülalpidamise alla kuuluma.
    Ma olen kuulnud, et üldiselt hea vastupidav auto, aga kui midagi persse läheb siis paranduses läheb pool bankrolli.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #317
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #318
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        lol väga hea!

        aga kus siis uued foorumi themid on?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #319
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          netis

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #320
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            Mingi normaalne smailide pakk võix ka olla, need mis praegu, need nii noobid

            Edit: Tegelt isegi "more" all on rohkem, aga kas neid ei annax sinna paremale juurde rohkem panna nähtavale?

            Comment

            • QKulgur
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 484

              #321
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              Passatit küll nüüd ärge kellegile soovitage jumal hoia
              Aga kui hinnaskaala kuni 400k ja universaal siis mingi 2006a+ A6 universaal näiteks.
              Endale autot ostaks ja raha oleks siis mingied toyota w mazda jne käkke ma isegi ei vaatakski. Kohe uus a8 mingi disla ligi ja tõmbaks lebosse ära

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #322
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                Algselt postitas QKulgur Vaata postitust
                Passatit küll nüüd ärge kellegile soovitage jumal hoia
                Aga kui hinnaskaala kuni 400k ja universaal siis mingi 2006a+ A6 universaal näiteks.
                Endale autot ostaks ja raha oleks siis mingied toyota w mazda jne käkke ma isegi ei vaatakski. Kohe uus a8 mingi disla ligi ja tõmbaks lebosse ära
                iseenesest täitsa nõus sinuga (va diisli osas). samas on audide ja bemmidega see häda, et ülalpidamine ebanormaalselt kallis. eriti nende automarkide kasutatud isenditega võib tekkida olukord, kus paari aasta jooksul taod veel paarsada kilo remonti ning poole ajast käid jala, kuna auto ootab esinduses mingit hirmus tähtsat 10000 kroonist perseläinud elektroonikajubinat.

                tahaks autot, mis on töökindel ja kus hinna-kvaliteedi suhe oleks kõige paremini paigas. praegusel volvol on koguaeg midagi perses ja ei ole aega kogu aeg teeninduse vahet käia. toyota ja mazdaga ma pole nüüd tükk aega sõitnud, seega sõigumugavust ei oska kommenteerida, kuid uued keskklassi autod peaksid kõik suht mugavad olema ning käkiks ei tasu neid nimetada.

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #323
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Ja kui midagi otsad annab, siis maksad ennast vaeseks. Loe ikka, mida sooviti ka.

                  Comment

                  • raaids
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 606

                    #324
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #325
                      Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

                      ok, peeglipesemine võib küll kord kuus toimuda, tolmuimeja võiks veits tihedamalt käima panna :)

                      Comment

                      • pilme10
                        FPP Pro
                        • Jun 2009
                        • 224

                        #326
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        http://forumserver.twoplustwo.com/29...s-chat-298095/

                        lugesin seda teemat ~3h ja sai ikka korraliku kõhutäie naerda. Go Ziggy!

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #327
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=369036

                          tyyp on kyll eriti vihaselt selle kirjutanud, aga peale teistkordset ülelugemist hakkasin mõtlema, et ta pole tõesti midagi valesti öelnud. mingi tõsine jama on eestlaste suhtumises olemas küll.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #328
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            Algselt postitas pilme10 Vaata postitust
                            http://forumserver.twoplustwo.com/29...s-chat-298095/

                            lugesin seda teemat ~3h ja sai ikka korraliku kõhutäie naerda. Go Ziggy!
                            kurjuures arvasin, et ta mõistuse poolest jumala norm, kuna livedel ta eriti ei räägi, aga no palun. Täiskasvand inimene, aga nii harimatu.

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #329
                              Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              aap... ma alguses arvasin et ostad tolmu ebayst ja laotad väga ühtlaselt arvuti kasti peale -.-
                              see oli õigem mõeldud sellise väitena, et ma 2 nädala jooksul korra võtan tolmu ja nädalas korra teen niisama üldpuhastust.

                              Comment

                              • Sebastian_du
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 232

                                #330
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                Kas tal pool act ei ole? Nagu siinmailgi tuntud tartu "guru" kes lauas ähvardab hambaid hõrendada aga väljaspool on täitsa normaalne säga(ehkki agresiivsema poolsem)

                                Comment

                                Working...