***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #301
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kus on kadunud selline vend nagu alaska?????
    Kui siin mingisugune foorumiformaadi muutmine käis, siis ma ei saanud enam sisse miskipärast. Sisse sain logida, aga ükski teema ei avanenud ja midagi lugeda ei saanud. Ei viitsinud kisa teha, mõtlesin et küll korda läheb ise. Paar päeva tagasi proovisin jälle ja oli korras. Millest ma ilma jäin?

    Comment

    • Toots_x
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2009
      • 320

      #302
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      !"¤!"% nüüd kui 3h voodis täiesti tühja lebotanud, veendunud, et und ei tule peab PTR maas olema...

      Comment

      • speedi
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 295

        #303
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        haha :D vahepeal oli korra isegi üleval aga jah läks just maha tagasi.

        Comment

        • Toots_x
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2009
          • 320

          #304
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          Algselt postitas speedi Vaata postitust
          haha :D vahepeal oli korra isegi üleval aga jah läks just maha tagasi.
          Raudselt kui mängima hakkan ja lauda istun on mingi üüber pro vastas...

          Comment

          • speedi
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 295

            #305
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            Kui seda kardad siis ära riski :).

            Ööd.

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #306
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              14h session... chasing losses obv, peaaegu breakeven juba :D

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #307
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                ära karista limpareid T6o-ga siis

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #308
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  soovitage 300-400k eest autot? kui palju esindusest on reaalne letihinnast alla saada?

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #309
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                    soovitage 300-400k eest autot? kui palju esindusest on reaalne letihinnast alla saada?
                    soovitage kodulooma! Kirjuta veidikene täpsemalt ikka ..kas tahad äkki veoautot või smarti

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #310
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      pigem suur, pigem universaalkerega, pigem uus. selline, mida oleks suht-koht odav ülal pidada (vt leitsi päevikut). mazda? kellelgi on kogemusi mazda 6'ga? v70 oleks ka variant aga uuena ostes suht kirves ja kasutatud volvo otsa ma kaks korda ei astu.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #311
                        Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

                        amm. Ma ei saa aru kuidas saab korter puhas olla kui seda kord kuus koristada. Mul on iga nädal koristusaktsioon ja vahel tundub, et sellestki vähe kohati.

                        Comment

                        • Toots_x
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2009
                          • 320

                          #312
                          Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

                          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                          Kuidas saab korter puhas olla kui seda kord kuus koristada.
                          Iga nädal Sa päris ei võta ju televiisorilt tolmu ning ei küüri peegleid?

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #313
                            Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

                            Algselt postitas Toots_x Vaata postitust
                            Iga nädal Sa päris ei võta ju televiisorilt tolmu ning ei küüri peegleid?
                            naine teeb seda. mina hoolitsen põrandate eest. Tööjaotus on märksõna.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #314
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                              soovitage 300-400k eest autot? kui palju esindusest on reaalne letihinnast alla saada?
                              Saksa autol on hetkel soodsa hinnaga Passateid saada.

                              Passat enne 6't iga kell

                              Näiteks selline

                              206618 VW Passat Trendline 2.0 TDI CR 81kw 5-k. manuaal
                              Hind koos km-ga: 400 400
                              Soodushind: 350 500
                              Värvus: 4W4W Graniitroheline metallik (Granite green)
                              Polster: AR Must (Black)
                              Lisavarustus:
                              * Metallik- / pärleffekt värv
                              1G2 Täismõõdus varuratas plekkveljel "Tire Mobility" asemel
                              8T2 Kiirushoidik
                              9Q1 Multifunktsionaalne näidik
                              PAM Käetugi esiistmete vahel - koos laeka, õhupuhuri ja 2 topsihoidjaga taga
                              PW1 Talvepakett 1 - esiistmete soojendus, klaasipesuri düüsid soojendusega
                              WD4 Alarmseade "Plus" - immobilaiseriga, mahu- ja kallutusanduriga ning pasunaga

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #315
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                pigem suur, pigem universaalkerega, pigem uus. selline, mida oleks suht-koht odav ülal pidada (vt leitsi päevikut). mazda? kellelgi on kogemusi mazda 6'ga? v70 oleks ka variant aga uuena ostes suht kirves ja kasutatud volvo otsa ma kaks korda ei astu.
                                volvo ei pidavat odava ülalpidamise alla kuuluma.
                                madza3 pidi saast olema, mazda6 kohta ei oska öelda.

                                ise sõidan Avensisega(eelm. mudel). mitte ühtki probleemi.
                                imo uus universaal on solid ja selle raha eest saad täis paugu ka.
                                minu valik on iga kell automaat ja universaal.
                                Last edited by vsiu100; 03.03.10, 08:21.

                                Comment

                                Working...