Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
Kui siin mingisugune foorumiformaadi muutmine käis, siis ma ei saanud enam sisse miskipärast. Sisse sain logida, aga ükski teema ei avanenud ja midagi lugeda ei saanud. Ei viitsinud kisa teha, mõtlesin et küll korda läheb ise. Paar päeva tagasi proovisin jälle ja oli korras. Millest ma ilma jäin?
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Comment