***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #361
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    veel üks hea valik autoks.. http://www.auto24.ee/used/669960
    Ok lol, esiteks värv? Kes kurat tahab mingi kollase autoga ringi sõita? Maybe migni 18a rulks :D

    Manuaal-automaat on jälle suhteline. Mina kepikasti enam ei taha.
    Nüüd siis mootor, mul tuttaval on sama auto, sama mootoriga. See 147kw võtab ikka eriti mõttetult palju bensiini, seega ökonoomsusest on asi ikka v2ga kaugel.

    Ja see auto on imo grose ka :)

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #362
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Heh, ok2aa ju mainis, et tahab universaali. Milleks sedaankere hea on, sellest pole ma kunagi aru saanud .
      tagumine klaas pole sitane koguaeg... sedaan või luukpära näeb kenam välja.. ja nt minu auto puhul on universaali ja luukpära mahtuvuse vahe ainult 20L

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #363
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        tagumine klaas pole sitane koguaeg... sedaan või luukpära näeb kenam välja.. ja nt minu auto puhul on universaali ja luukpära mahtuvuse vahe ainult 20L
        Tagumisel klaasil on ju kojamees ka, helllouuu:D?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #364
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          See 147kw võtab ikka eriti mõttetult palju bensiini, seega ökonoomsusest on asi ikka v2ga kaugel.
          ema võtab sul palju bensiini...

          Tallinn-Pärnu keskmine kulu parim on tulnud 6,2, tavaliselt kui mööda sõidan autodest ja veidi kiiremini sõidan kipub sinna 6,7-7,0 kanti..

          99% sõidan Tallinnas linnas ringi.. suvel on keskmine linnas kuskil 9,5 kandis.. enamasti veidi alla selle..

          kollane värv on maitse asi.. muidu on sinist ja punast ja musta ka saadaval järelturul.. uuena ostes on värvivalik lai..

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          Tagumisel klaasil on ju kojamees ka, helllouuu:D?
          jajahh.. mida iganes... teadagi need kojamehed..
          Last edited by Rage; 03.03.10, 12:48.

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #365
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            Nice chipdumping. Mingi paarkümmend kätt järjest jälle.



            Eelmine kord saatsin Fulltilti kirja, et selline kena dumping käib. Mind saadeti pikalt, et wtf saadad siin kirju mitte oma ametliku meili pealt. Oma meili pealt ei saada never meili viitega PTRile.
            http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=2187
            Siiamaani mehed mängivad, nagu poleks midagi juhtunud.


            Seekord saadan siis Starsile, vaatame mis nemad vastavad.
            Last edited by kilu6; 03.03.10, 12:57.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #366
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
              Nice chipdumping. Mingi paarkümmend kätt järjest jälle.



              Eelmine kord saatsin Fulltilti kirja, et selline kena dumping käib. Mind saadeti pikalt, et wtf saada siin kirju mitte oma ametliku meili pealt. Oma meili pealt ei saada never meili viitega PTRile.
              miks mitte?
              PTRis surfamine on legaalne.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #367
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                A sorry see manuaal ju, tuttavl on see DSG, mis peaks olem räigelt öko kast. maantel tahab mingi ~9.5 saada, kuigi tehas v2idab mingeid imenumbreid (6,2 vms). Linnas kõvasti 11+

                Sellise kütusekuluga pilli juures võtaks ma rahulikult juba 540i mis on sama "ökonoomne" ainult natukene "kiirem"

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #368
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  olen näinud väga kuulsaid eestlasi ka sedasi tegemas. 10* suuremate sumadega pmst.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #369
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    miks mitte?
                    PTRis surfamine on legaalne.
                    HH on starsist ja seal igatahes pole legaalne

                    Comment

                    • StripPoker
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 609

                      #370
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      Kes Tallinnas mikrofone müüb? Lapsele vaja 2-300 EEK kanti lihtsam mikrofon leida mida recieveriga ühendada saab...

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #371
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        HH on starsist ja seal igatahes pole legaalne
                        IMO on mängides illegaalne PTRis surfata aga muidu ok.

                        eksin?

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #372
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          A sorry see manuaal ju, tuttavl on see DSG, mis peaks olem räigelt öko kast. maantel tahab mingi ~9.5 saada, kuigi tehas v2idab mingeid imenumbreid (6,2 vms). Linnas kõvasti 11+

                          Sellise kütusekuluga pilli juures võtaks ma rahulikult juba 540i mis on sama "ökonoomne" ainult natukene "kiirem"
                          mhm... DSG on ökom kui ise sõita.. nt golf gti millel sama mootor aga 7-käiguline DSG, siis mul on keksmine kulu 7,8... tal märgitud 7,5...

                          aga üldiselt kui see tuttav sul igalt ristmikult igemed paljad minema tuiskab, siis obv saab sellise kulu... ma suudan ka oma masinal linnas kulu 13 peale ajada:-)

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #373
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            IMO on mängides illegaalne PTRis surfata aga muidu ok.

                            eksin?
                            jah

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #374
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              tagumine klaas pole sitane koguaeg... sedaan või luukpära näeb kenam välja.. ja nt minu auto puhul on universaali ja luukpära mahtuvuse vahe ainult 20L
                              Ilu - suhteline.

                              Mahutavus - sedaaniga kasvõi mõnda tooli ja lauda samaaegselt vedada, rääkimata tugitoolist. Kui laps on, siis lapsevankrit samaaegselt teiste asjadega. Matkaasjad. Kui ikka mingigi majapidamine juhtub endal olema, siis korra paari kuu peale ikka miskit suuremat vedada vaja. Mul jääb tihti ruumist puudu igatahes. Kalale minnes hea suur madrats lahti visata ja head ööd!

                              Kui selliseid vajadusi ei ole, siis sobib sulle sedaan.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #375
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                # Can you give some examples of tools and services which are prohibited?
                                # The following are examples of tools and services which are prohibited at all times:

                                52. # # Table Ratings aka Poker Table Ratings

                                Some examples of tools and services which are prohibited only while PokerStars is running are:
                                blablabla

                                Check our policy on third party tools and services, including examples of allowed and prohibited tools.

                                Comment

                                Working...