Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
Ok lol, esiteks värv? Kes kurat tahab mingi kollase autoga ringi sõita? Maybe migni 18a rulks :D
Manuaal-automaat on jälle suhteline. Mina kepikasti enam ei taha.
Nüüd siis mootor, mul tuttaval on sama auto, sama mootoriga. See 147kw võtab ikka eriti mõttetult palju bensiini, seega ökonoomsusest on asi ikka v2ga kaugel.
Ja see auto on imo grose ka :)
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
Manuaal-automaat on jälle suhteline. Mina kepikasti enam ei taha.
Nüüd siis mootor, mul tuttaval on sama auto, sama mootoriga. See 147kw võtab ikka eriti mõttetult palju bensiini, seega ökonoomsusest on asi ikka v2ga kaugel.
Ja see auto on imo grose ka :)
.
Comment