***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #166
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    lol mulle on psühopaadist fän tekkinud
    rohvel

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #167
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      no kui ta päriselt mentaly ill, siis pole eriti ilus naerda, aga muidu wtf?:D:D

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #168
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        keegi suurem ja targem it-guru võiks kiiremas korras ära seletada proxyde & vpnide teema :).
        Proxy adredest olen kuulnud...ala hidemyass.com
        See VPNi teema peaks eriti pro olema? Mida teha, et seda muretseda, palju plekib, kas keegi saab jälile? Kui turvaline see on jne :)
        ty
        sisuliselt siis selle suunamine.. praegu on siis ühendus: sinu_PC -> sinu_neti_teenuse_pakkuja -> pokkeri_sait

        siin ässad riigiametitest tahavad ära lõhkuda linki sinu_neti_teenuse_pakkuja -/-> pokkeri_sait vahel...

        proxy ja VPNi puhul on asi huvitavam..

        sinu_PC -> sinu_neti_teenuse_pakkuja -> proxy/VPN -> pokkeri_sait

        ühesõnaga.. miks käia otse, kui saab ka ringiga..

        VPNiga on selliselt, et sisuliselt saad kogu oma liikluse ja elu panna käima läbi mingi suvalise välismaal asuva serveri.. kogu vahepealne ühendus on krüpteeritud.. ja riigiametnike pikad sõrmed ei ulatu kuidagi lõhkuma linki: VPN -> pokkeri_sait ja pole neil ka mingit põhjendust lõhkuda linki proxy/VPN -> pokkeri_sait.. seega su ühendus pokkeri_saidiga on olemas ja sisuliselt on elu lill

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #169
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          VPNiga on selliselt, et sisuliselt saad kogu oma liikluse ja elu panna käima läbi mingi suvalise välismaal asuva serveri.. kogu vahepealne ühendus on krüpteeritud.. ja riigiametnike pikad sõrmed ei ulatu kuidagi lõhkuma linki: VPN -> pokkeri_sait ja pole neil ka mingit põhjendust lõhkuda linki proxy/VPN -> pokkeri_sait.. seega su ühendus pokkeri_saidiga on olemas ja sisuliselt on elu lill
          Rage is online now Report Post Reply With Quote
          mis seadmerid selle vpn tekitamiseks vaja on?

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #170
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            ty rage, aga jah, sama küsimus, kas selle jaoks on mingeid lisa seadmeid vaja? palju selle vpni tegemine maksma võib minna jne
            tegelt ma ise ei pabista, lihtsalt tahan olla selliste asjadega kursis, et kui peaks tekkima maximaalselt häving, siis saaks kiiremaks korras abinõusid kasutada:P

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #171
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              puuhh.. no sellised laiatarbe VPNi pakkujate puhul piisab lihtsalt VPNi kliendist.. sõltuvalt teenusepakkuja seadmetest kõlbab selleks ka näiteks tavaline Windowsi VPNi client, mis on kõigil defaultina olemas.. mingi cisco vms seadmete puhul siis vaja cisco kodukalt vastav proge tõmmata.. kindlasti on juhend ja seletused vastava VPNi teenuse pakkuja kodukal olemas...

              kui rääkida nüüd tõsisematest VPNidest mida näiteks firmad kasutavad oma kontori ja serverite ja serveriruumide vahelisteks VPNi kanaliteks, kus peavad kiirused ka seal gigabitides olema.. siis peab mõlemal pool olema eraldi VPNi seade.. kodukasutajale sellist raketiteadust ei ole vaja...

              mina kasutan igapäevaselt VPNi näiteks kodust kontorivõrku sisse logimiseks ja serveritele ligi pääsemiseks.

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #172
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                Seega, esmane tingimus on see, et sul oleks olemas koht, kuhu selle VPNiga end ühendada?

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #173
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Algselt postitas olavike Vaata postitust
                  Seega, esmane tingimus on see, et sul oleks olemas koht, kuhu selle VPNiga end ühendada?
                  esmane tingimus on, et sul oleks arvuti ja internetiühendus.. siis sõlmid vastava VPNi pakkujaga lepingu vms.. ja saad siis ühenduda tema serveir külge..

                  täpselt sama nagu näiteks zone.ee's konto vms.. saad oma kasutajanime ja parooli.. ja lihtsalt lood ühenduse (zone.ees siis ftp ühenduse failide liigutamiseks)

                  Comment

                  • QKulgur
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 484

                    #174
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    Tekib küsimus, et keda ültse järgmistel valimistel valida. Mingite roheliste valimine on ka hääle raiskamine

                    Comment

                    • vMario
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 127

                      #175
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      lol politicaments

                      Comment

                      • QKulgur
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 484

                        #176
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        Ma ütlen ausalt mul on poliitikast sügavalt pohhui aga valimas käimine on kohustuslik kui oled Eesti kodanik. Kahjuks pole ainult kedagi keda valida

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #177
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          Algselt postitas QKulgur Vaata postitust
                          Ma ütlen ausalt mul on poliitikast sügavalt pohhui aga valimas käimine on kohustuslik kui oled Eesti kodanik. Kahjuks pole ainult kedagi keda valida
                          lol..
                          miks kohustuslik?

                          paljud inimesed valivad erakondi kes kõige paremaid reklaame teevad.

                          Comment

                          • vMario
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 127

                            #178
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]



                            lol, kes veel näinud pole

                            Comment

                            • blah
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 185

                              #179
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              kohustuslik my ass.

                              Comment

                              • Viski
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 393

                                #180
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                CABUCAAP OH MUHH !

                                Comment

                                Working...