Re: Prantsuse Võõrleegion
Kivisaba, miks sa arvad, et nad sõjaväe pärast ei teinud? Võibolla tõesti mitte kõik, aga pakun, et enamus ikkagi on teinud selles statistikas. No ma ei kujuta ette, miks vaja enesetapp teha mingi 8 või 12 kuu pärast? Tõsine mõistuserike vist peab olema inimesel. Kui koormusele vastu ei pea siis tunnistagu end hulluks kasvõi.
Kivisaba, miks sa arvad, et nad sõjaväe pärast ei teinud? Võibolla tõesti mitte kõik, aga pakun, et enamus ikkagi on teinud selles statistikas. No ma ei kujuta ette, miks vaja enesetapp teha mingi 8 või 12 kuu pärast? Tõsine mõistuserike vist peab olema inimesel. Kui koormusele vastu ei pea siis tunnistagu end hulluks kasvõi.
TC
Comment