Prantsuse Võõrleegion

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oitarvi
    Vana Tegija
    • Jan 2009
    • 1231

    #46
    Re: Prantsuse Võõrleegion

    Kivisaba, miks sa arvad, et nad sõjaväe pärast ei teinud? Võibolla tõesti mitte kõik, aga pakun, et enamus ikkagi on teinud selles statistikas. No ma ei kujuta ette, miks vaja enesetapp teha mingi 8 või 12 kuu pärast? Tõsine mõistuserike vist peab olema inimesel. Kui koormusele vastu ei pea siis tunnistagu end hulluks kasvõi.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #47
      Re: Prantsuse Võõrleegion

      Algselt postitas oitarvi
      Kivisaba, miks sa arvad, et nad sõjaväe pärast ei teinud? Võibolla tõesti mitte kõik, aga pakun, et enamus ikkagi on teinud selles statistikas. No ma ei kujuta ette, miks vaja enesetapp teha mingi 8 või 12 kuu pärast? Tõsine mõistuserike vist peab olema inimesel. Kui koormusele vastu ei pea siis tunnistagu end hulluks kasvõi.
      no teenistuse raskus võis olla nagu see viimane lüke aga ennem pidi kh elu putsis olema

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #48
        Re: Prantsuse Võõrleegion

        Algselt postitas Supsti
        Päris huvitav teema..




        Soovitan nendele see video läbi vaadata, kes teemast mitte midagi ei tea nagu mina.

        suht karm video, aga väga kõva(Y)

        31:40 ajal.....1 of 10 will die 8-)

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #49
          Re: Prantsuse Võõrleegion

          Algselt postitas kivisaba
          no teenistuse raskus võis olla nagu see viimane lüke aga ennem pidi kh elu ****** olema
          oled sa ise aega teeninud?

          Comment

          • seltsimees
            Jube Noob
            • Aug 2009
            • 132

            #50
            Re: Prantsuse Võõrleegion

            Algselt postitas oitarvi
            Kupis vist on kolm enesetappu olnud, kui õigesti mäletan. Kupp oli kõige karmim kunagi, aga tänu nendele enesetappudele nad lasevad iga aasta latti alla ja nii lõpuks muutubki suht leboks. Aga asi pole selles. Kui ongi lebo siis neid vingujaid leidub alati, kes ei suuda teistega koostööd teha.
            Meil isegi rühmaülem tegi juttu nendest veidi. Kui ise oleks samal ajal teeninud, siis oleks kindlasti päris vastik olnud.

            Comment

            • kardpleier
              Grinder
              • Jul 2009
              • 699

              #51
              Re: Prantsuse Võõrleegion

              Algselt postitas Supsti
              Päris huvitav teema..




              Soovitan nendele see video läbi vaadata, kes teemast mitte midagi ei tea nagu mina.
              sick värk. au!

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #52
                Re: Prantsuse Võõrleegion

                Algselt postitas Toots_x
                Tundsin ära nii mõnedki tuttavad näod.Leegionist on raske ära tulla, kui juba korra seal sees oled. Olen tundnud 6 inimest, kes on sooritanud enesetapu.

                Blogi update hilineb, teen seda öösel ning natukene pikemalt.
                kuidas leegionist ise ära pääsesid üldse?

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #53
                  Re: Prantsuse Võõrleegion

                  Algselt postitas Codecci
                  kuidas leegionist ise ära pääsesid üldse?

                  Peaks ju olema nii, et oled oma 5a ära ja enda valik mis oma eluga edasi peale hakkad.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #54
                    Re: Prantsuse Võõrleegion

                    Algselt postitas teerajaja

                    Peaks ju olema nii, et oled oma 5a ära ja enda valik mis oma eluga edasi peale hakkad.
                    eehhhh......toots ju kirjutas, et ei olnud oma aega täis

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #55
                      Re: Prantsuse Võõrleegion

                      Kivisaba, miks sa arvad, et nad sõjaväe pärast ei teinud? Võibolla tõesti mitte kõik, aga pakun, et enamus ikkagi on teinud selles statistikas. No ma ei kujuta ette, miks vaja enesetapp teha mingi 8 või 12 kuu pärast? Tõsine mõistuserike vist peab olema inimesel. Kui koormusele vastu ei pea siis tunnistagu end hulluks kasvõi.
                      Pakun välja, et need üksikud enesetapud ,mis olid tehtud, olid ikka sellest, et tsiviileluprobleemid olid armeesse toodud. See, et nüüd põhjus oli selles, et kellegile öösel anaali tehti ei tahaks eriti uskuda.

                      Ja IMHO EKV on väga läbipaistev. Kui juba keegin nt vigastab õppustel vms, juba siis ajakirjandus pasundab ja ülemuste pead lendavad.

                      Pole nagu Vene sõjavägi, kus kuulsin, et isegi mingis väeosas oli ajateenijaid kasutatatud meesprostituutidena...lol

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #56
                        Re: Prantsuse Võõrleegion

                        Algselt postitas Godspeed_EJ
                        oled sa ise aega teeninud?
                        mina olen ja eesti kaitseväes ei saa miski hull olla, et paneks enesetappu tegema.
                        tsiviilprobleemid nagu priva ytles.

                        Comment

                        • pkmarek
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 193

                          #57
                          Re: Prantsuse Võõrleegion

                          mis aastatel olid leegionis?

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #58
                            Re: Prantsuse Võõrleegion

                            FA-MAS? eelised, puudused?

                            Comment

                            • jokk
                              Räme Fish
                              • Jun 2009
                              • 4

                              #59
                              Re: Prantsuse Võõrleegion

                              Hei Toots, oleme korra kohutunud - Suvel millalgi Lauri L sünnipäeval, rääkisime ka su leegionipäevadest. Arvan, et tuleb päris hea lugemine.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #60
                                Re: Prantsuse Võõrleegion

                                Algselt postitas vsiu100
                                tsiviilprobleemid nagu priva ytles.
                                Ei.

                                Oli küllaga neid, kes murdusid vaimse/füüsilise pinge tagajärjel. Eraelul ei olnud sellega pistmist.

                                Comment

                                Working...