Prantsuse Võõrleegion

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #16
    Re: Prantsuse Võõrleegion

    Väga huvitav!:)

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #17
      Re: Prantsuse Võõrleegion

      Yes! Tuli ära ikka. Lootsingi et äkki avaned ikka :D

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #18
        Re: Prantsuse Võõrleegion

        Tõesti väga hea lugemine. Küsiks kaua sa seal Prantsusmaal olid? 5 aastat oli see teenimine või on mul valesti meelde jäänud?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: Prantsuse Võõrleegion

          Algselt postitas Toots_x
          Lisasin ka 2. suhteliselt sissejuhatava postituse.

          Mainin ka, et ootan (kohe / tulevikus) kommentaare nö kirjastiili kohta. Koos tagasisidega saan kokku kirjutada korraliku materjali, mida on meeldiv lugeda.
          Väga hea :P

          gogogo!

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #20
            Re: Prantsuse Võõrleegion

            Kiiiiiiip kõuiiiing ;D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: Prantsuse Võõrleegion

              1 soov: muuda blogi välimust. SEe must taust ning valge kiri on kõige hullem. Hiljem kõik virvendab silme ees :)

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #22
                Re: Prantsuse Võõrleegion

                Algselt postitas hotcocacola
                1 soov: muuda blogi välimust. SEe must taust ning valge kiri on kõige hullem. Hiljem kõik virvendab silme ees :)
                soovide aeg on m88das, hiljaks j2id, proovi aasta p2rast uuesti.

                v2ga tiptop on see mustavalge teema, m6nus, ise kasutad oma blogis
                sama themei.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Prantsuse Võõrleegion

                  Algselt postitas hotcocacola
                  1 soov: muuda blogi välimust. SEe must taust ning valge kiri on kõige hullem. Hiljem kõik virvendab silme ees :)
                  +1

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #24
                    Re: Prantsuse Võõrleegion

                    Kellegi tuttava tuttava tuttav vist käis ka PVL. Siis kunagi sai arutatud sellel alal niisama. Sinu algatatud teema tekitas palju huvi. Veits uurisin netist ka.
                    Tahtsin muidu küsida, et miks sa sinna üldse läksid? Uudishimu? Probleemid kodumaal? Lihtsalt sõjafänn? Või miski muu?

                    Keegi on maininud, et mida vähem sul kaotada on, seda õigem koht leegion sulle on!


                    See Toots muidu oled sina seal ilmselt jah?


                    Siin päris hea arutelu tegelt PVL kohta.


                    Midagi ka välismaa foorumist.


                    Siin ka mingi dokumentaafilm, mille plaanin hiljem ära vaadata.

                    Kindlasti ootan su blogi täiendamist. :)

                    Comment

                    • Toots_x
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2009
                      • 320

                      #25
                      Re: Prantsuse Võõrleegion

                      Algselt postitas oitarvi
                      Küsiks kaua sa seal Prantsusmaal olid?
                      Esmane leping on 5 aastaks, mille jooksul väga lihtne välja enam pääseda ametlikult polegi.
                      Ise seda aega täis ei olnud, sest mingil hetkel muutus elu armsaks kui tuli käsk minna Afganistaani.
                      Algselt postitas hotcocacola
                      1 soov: muuda blogi välimust.
                      Kas nüüd on parem, kõik rahul? :D
                      Algselt postitas oitarvi
                      Tahtsin muidu küsida, et miks sa sinna üldse läksid?

                      See Toots muidu oled sina seal ilmselt jah
                      Inglismaal pargipinkidel magamisest oli tõsiselt siiber, eneseuhkus ei lubanud koju helistada ja raha kojutulekuks ka küsida. Sellel hetkel tundus ainukese väljapääsuna.

                      EDIT: On jah minu postitus seal, kurat, ei mäletanudki seda.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #26
                        Re: Prantsuse Võõrleegion

                        super töö, :)


                        kuradi hea lugemine(Y)
                        küta aga juurde (Y)

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #27
                          Re: Prantsuse Võõrleegion

                          wow, väga huvitav lugemine.

                          Comment

                          • Maison
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 43

                            #28
                            Re: Prantsuse Võõrleegion

                            olin 2002 eesti armees ja minusse sigines väga kõva militarismi pisik, ning mingi hetk oli PLV minu kinnisidee, ammutasin kõiksugu infi, lugesin selle kohta raamatuid,üks neist on ka eesti keeles ilmunud, sealsest eluolust, pluss mitu pikka dokumentaalfilmi. Kuid reaalselt mõeldes leidsin lõpuks, et sinna on eelkõige asja ikkagi 3 sorti meestel:
                            1)noored mehehakatised, nö John Rambo fännid, kes otsivad ekstreemsust ja ei oska tajuda, mis neid seal ees ootama hakkab
                            2)mehed, kes oma elutteel oma asjadega puntrasse jooksnud ja kel tõesti ei ole elus midagi enam rohkem kaotada
                            3)mehed, kes on hingelt 110% tõelised sõjardid, kelle eslustiiliks on absoluutne distsipllin, kuuletumine ja pidev eneseületamine kordagi rihma lõdvaks laskmata.
                            Õnneks leidsin et ei kuulu ühtegi nimetatud gruppi, kuid olen selle organisatsiooni austaja siiani.
                            Fakt, mille avastasin seda teemat kunagi uurides, et mehed, kes seal on selle 5a ausalt teenides vastu pidanud ja tavaellu naasnud ei räägi asjadest süviti, millega nad kokku puutusid. Kaasa arvatud need raamatud ja dokfilmid räägivad selle organisatsiooni strukuurist, värbamisest ja sealsest eloolust ja põhimõtetest üldises plaanis. Meetodeid ja fakte, mida seal rakendatakse olen ainult kuulnud, sellest avalikult ei räägita.
                            Kuna ise pole käinud, siis minule on selline nägemus jäänud

                            Comment

                            • Toots_x
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2009
                              • 320

                              #29
                              Re: Prantsuse Võõrleegion

                              Maison, ma nõustun Sinuga osas kus mainid, et kes on käinud sellest pärast süviti ei räägi.
                              4 kuu pärast saab aasta, kus ma olen olnud nö tsiviilelus, see on esimene kord kui ma midagi sellist nii laialdaselt jagan.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #30
                                Re: Prantsuse Võõrleegion

                                olen ka mingeid dokke näind .. lihtsalt küsin: kas see vastab tõele et ala mingid nälgimislaagrid .. oled am ei tea kui kaua söömata ja antakse siis kamba epale mingi elus kana? olen nii palju müüte sellest kuulnud, et kas lihtsalt vastab selline asi tõele? ei pea kirhjeldama hakkama, kuigi nats võiks kui vastab yldse asi tõele :d See vist on standard et viiakse kuhugile kõrbesse or smth ja peate ise endaga hakkama saama

                                Comment

                                Working...