Prantsuse Võõrleegion

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #91
    Re: Prantsuse Võõrleegion

    üldjuhul mind ei häiri, kui filmi lõppu ette tean, et siis tegelt vahet väga polegi, aga eelistan B-d ikkagi

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #92
      Re: Prantsuse Võõrleegion

      Nijah, tegelt on ikka põnevam lugeda, kui ei tea mis ees ootab. Et siis B 4sure!

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #93
        Re: Prantsuse Võõrleegion

        B loomulikult, nii palju põnevam.

        Comment

        • bounce
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 865

          #94
          Re: Prantsuse Võõrleegion

          A+, väga huvitav lugemine.

          Comment

          • Raido428
            Jube Noob
            • Jun 2009
            • 156

            #95
            Re: Prantsuse Võõrleegion

            Huvitav lugemine





            Väike isiklik tähelepanek Taize kohta. See on OT ja sellele ei pea vastama.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • muhkLionu
              Grinder
              • Jan 2009
              • 522

              #96
              Re: Prantsuse Võõrleegion

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Toots_x
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2009
                • 320

                #97
                Re: Prantsuse Võõrleegion

                Taize
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #98
                  Re: Prantsuse Võõrleegion

                  Ma olen ülikiire lugaeja ja neelasin selle sekundiga... Minu jaoks oleks tarvis et kõik korraga otsast lõpuni olemas oleks. Niimoodi jupitades kaob vahepeal pinge ära. 500lk päevas polnud mingi probleem lugeda vanasti.
                  Nii et edu kirjutamisel.

                  Comment

                  • Toots_x
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2009
                    • 320

                    #99
                    Re: Prantsuse Võõrleegion

                    Kõigepealt peaksin Teid kõiki tänama, kes loevad ning kaasa elavad.
                    Blogi külastatavus viimase kahe päeva jooksul on olnud suur, kokku üle 500 külastuse.

                    Kõik see annab indu ainult juurde kirjutada, täna lisan kindlasti veel mõned postitused ning proovin seda ka lähipäevil edasi teha - juhul kui ma terve see nädal plaanitult kooma eelses seisundis ei viibi.

                    Aitäh : )

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #100
                      Re: Prantsuse Võõrleegion

                      Lopuks saad reklaami pealt rikkaks :)

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #101
                        Re: Prantsuse Võõrleegion

                        Aga mis sind pokkeri juurde tõi ja grindid microt??

                        Comment

                        • Helmps
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 828

                          #102
                          Re: Prantsuse Võõrleegion

                          Kunagi saad raamatu välja anda :)

                          Comment

                          • Toots_x
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2009
                            • 320

                            #103
                            Re: Prantsuse Võõrleegion

                            Algselt postitas $$$
                            Aga mis sind pokkeri juurde tõi ja grindid microt??
                            Pokkerit koguaeg väikestviisi mänginud, kuid nüüd alles hiljuti avastasin foorumi ning hakkasin asjast aru saama,
                            Ikka microt, ikka microt. Ilmselt suudaksin NL10+ ilusasti biitida, kuid hetke finants lubab ainult ennast NL2'est üles mängida, mis omakorda võtab terve igaviku. : )

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #104
                              Re: Prantsuse Võõrleegion

                              Fort de Nogent - 2. Osa etc.

                              aimm daiiing to riid.

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #105
                                Re: Prantsuse Võõrleegion

                                Algselt postitas mkva
                                Fort de Nogent - 2. Osa etc.

                                aimm daiiing to riid.
                                +1

                                Comment

                                Working...