Lenc sa pole minu PM'i kätte saanud?
saatsin sulle eile FTP'sse ühtteist. tabelis oma nime ei näinud, sry kui pime olen
kätte saadud ja ilusti tabelis olemas(ei mahtunud terve nimekiri ühele pildile ära, mu eelmises postituses on siis teine veel, kui hoolikalt otsid). Ei jaksa kõiki kinnitada enam, 20 minuti pärast lukku, siis lõppkokkuvõte ja hakkan rahasid tubadest välja võtma.
Rahade kogumine on siis nüüdseks lõppenud. Vaatan pärast selge peaga uuesti üle kõik, siin on esialgsed summad(EEK): Tartu 12997,5
Loomad 12140,29
Lastekodu 11660,99
Rahade kogumine on siis nüüdseks lõppenud. Vaatan pärast selge peaga uuesti üle kõik, siin on esialgsed summad(EEK): Tartu 12997,5
Loomad 12140,29
Lastekodu 11660,99
Suur tänu kõigile, kes midagi saatsid!
Võib vist öelda, et asi on kordaläinud. Tänud LenC'ile selle threadi algatamise, vedamise ja rahadega arveldamise eest!
Miski pikem kokkuvõte, mis tõestab rahade liigutamist jms tuleb hiljem. Ma olen ausalt rõvedalt väsinud, pean linnas asjad pakkima ja jõuludeks maale tõmbama. Head uudised on need, et rahad on saadetud ja kaubad ostetud-transporditud.
Arvestades viimasel hetkel laekunud raha, on lõpptulemused sellised:
Loomad 13417,26
Lastekodu 10500
Tartu 14000,44
Lastekodule tegime välja töötajatele koolituse, mille kohta keegi võib hiljem detailid anda(ise sirvisin läbi, tundus asjalik), neil oli kaks erinevat "paketti" ja võtsime loomulikult selle, mis meie eelarvesse mahtus. Paar tuhat krooni jäi sealt üle, otsustasime selle ülejäänud kahe koha vahel ära jaotada. Kui kellelgi on midagi selle vastu(või mõni muu mure), võib mulle PM-i tulistada. Loodan, et olete meie valikutega rahul, hommiku ja lõuna paiku oli paanikat omajagu ja vahepeal oli kahtluseid, et saame alles peale jõule oma plaanid teostada, aga lõpp hea-kõik hea :)
Miski pikem kokkuvõte, mis tõestab rahade liigutamist jms tuleb hiljem. Ma olen ausalt rõvedalt väsinud, pean linnas asjad pakkima ja jõuludeks maale tõmbama. Head uudised on need, et rahad on saadetud ja kaubad ostetud-transporditud.
Arvestades viimasel hetkel laekunud raha, on lõpptulemused sellised:
Loomad 13417,26
Lastekodu 10500
Tartu 14000,44
Lastekodule tegime välja töötajatele koolituse, mille kohta keegi võib hiljem detailid anda(ise sirvisin läbi, tundus asjalik), neil oli kaks erinevat "paketti" ja võtsime loomulikult selle, mis meie eelarvesse mahtus. Paar tuhat krooni jäi sealt üle, otsustasime selle ülejäänud kahe koha vahel ära jaotada. Kui kellelgi on midagi selle vastu(või mõni muu mure), võib mulle PM-i tulistada. Loodan, et olete meie valikutega rahul, hommiku ja lõuna paiku oli paanikat omajagu ja vahepeal oli kahtluseid, et saame alles peale jõule oma plaanid teostada, aga lõpp hea-kõik hea :)
Comment