Jõuluannetus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #106
    Re: Jõuluannetus

    Algselt postitas hoss23
    kui sul kunagi tulevikus aega on, äkki viitsid seda tabelit ka uuendada.aitähhhh
    hommikuks teen ära

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #107
      Re: Jõuluannetus

      Algselt postitas lenC
      hommikuks teen ära
      väga bueno

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #108
        Re: Jõuluannetus

        $50 tartusse ja $50 tallinnasse lastekodule .

        Ilusaid pühi :)

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #109
          Re: Jõuluannetus

          Juhtige tähelepanu tabeli vasakul olevale skaalale, 'põhimõtteliselt' on kõik kohad praegu võrdsed:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Palun juhtida tähelepanu, kui kuskil on viga!

          Inimesed, kes ütlesid "lastele" ma panin lihtsalt "lastekodu/tartu", kuna Tartus toetame ka lapsi.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #110
            Re: Jõuluannetus

            Uskumatu, 30k eest annetusi :o :o :o

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #111
              Re: Jõuluannetus

              Algselt postitas ranka
              Uskumatu, 30k eest annetusi :o :o :o
              Väga tore ettevõtmine igaljuhul.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #112
                Re: Jõuluannetus

                Algselt postitas variatsioon
                bumb
                Alustame sellest, et Maarja Kool pole otseselt seotud erivajadustega laste lastekoduga, küll aga õpivad koolis mitmed õpilased, kes on lastekodust pärit. Ehk tegemist pole päris ühe asutusega.
                Lastekodu soove ei oska ma praegu öelda, kuid Maarja Kool kogub just nüüd raha uue bussi ostmiseks. Buss maksab umbes 900 000 krooni (17-kohaline) ja see on paljudele lastele ainus võimalus kooli ja koju liikuda, sest tegemist on erivajadustega lastega. Kooli praegust bussi hoitakse umbes teibiga koos.
                Miks annetamine oleks oluline, kuigi summa võib olla kogumaksumusest vaid mõni protsent ja võib seega tunduda päris väike? Sest kui kool saab kokku X summa, siis on neil võimalik minna linnavalitsusse ja paluda, et linn toetaks ülejäänud osas.
                Ehk kui kooli summa on vähegi arvestatav summa nt 20%, siis on linnal keerulisem ära öelda. Ja lapsed saavadki korraliku bussiga liikuda ja see kink oleks lihtsalt väga pikaajaline.
                Kui see tundub liiga suure ampsuna, siis pakuks neile huvi ka mõni kontsert, mille saaks koolis korraldada ja seal õppivad ja õpetavad ning isegi lapsevanemad nautida.
                Või kui jääda bussifondi juurde, siis võib summa jagada ka kaheks ja teha jõulupeo ajal mõni üllatus - näiteks kellegi lühietendus, mis oleks odavam ja jätaks fondigi jaoks summa.
                Kui on soovi kindlalt lastekodule anda, siis võin edasi uurida.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #113
                  Re: Jõuluannetus

                  300.- panin swedist panka.
                  kõigile võrdselt.

                  Comment

                  • stennn
                    PokkeriÕpetus.eu Coach
                    • Oct 2008
                    • 189

                    #114
                    Re: Jõuluannetus

                    50$ loomadele, kandsin starsi

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #115
                      Re: Jõuluannetus

                      $150 panin Starsi, kõigile võrdselt :P

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #116
                        Re: Jõuluannetus

                        Kuna ma olen bustoks minemis ääremail ja iga dollar on arvel siis kahjuks ei saa eriti midagi anda :-[

                        Kandsin $10 starsi, andke see loomadele.

                        Comment

                        • Mandre
                          Jube Noob
                          • Mar 2009
                          • 196

                          #117
                          Re: Jõuluannetus

                          saatsin tagasihoidliku 10$ ftpsse, ja Tartu.
                          loodan et hiljaks ei jäänud :)

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #118
                            Re: Jõuluannetus

                            Panin sümboolse summa 5$ teele starsi, soovin selle anda lastekodule. (Olen Painkiller72 starsis)

                            Comment

                            • Allanaator13
                              FPP Pro
                              • Sep 2009
                              • 285

                              #119
                              Re: Jõuluannetus

                              Panin ka 10$ teele starsis, sooviksin selle annetada Tallinna lastekodule. Starsis sama kasutaja mis siin

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #120
                                Re: Jõuluannetus

                                $50 starsi shipped. Seda on vähem, kui lootsin annetada aga endalgi kuu -$2k. :)

                                Vaadake kuhu paigutada saate. Lastele ka midagi, mõni mänguasigi. :)

                                Comment

                                Working...