Jõuluannetus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #121
    Re: Jõuluannetus

    Lisasin Tartule veel 100 dollarit.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #122
      Re: Jõuluannetus

      Lenc sa pole minu PM'i kätte saanud?
      saatsin sulle eile FTP'sse ühtteist. tabelis oma nime ei näinud, sry kui pime olen

      Comment

      • janek174
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1078

        #123
        Re: Jõuluannetus

        Krt, läks see topic täiesti meelest vahepeal. Saatsin ka sümboolsed 30$ omalt poolt, loodan et hiljaks ei jäänud.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #124
          Re: Jõuluannetus

          Algselt postitas Tarmonator
          Lenc sa pole minu PM'i kätte saanud?
          saatsin sulle eile FTP'sse ühtteist. tabelis oma nime ei näinud, sry kui pime olen
          kätte saadud ja ilusti tabelis olemas(ei mahtunud terve nimekiri ühele pildile ära, mu eelmises postituses on siis teine veel, kui hoolikalt otsid). Ei jaksa kõiki kinnitada enam, 20 minuti pärast lukku, siis lõppkokkuvõte ja hakkan rahasid tubadest välja võtma.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #125
            Re: Jõuluannetus

            ilmselgelt ma olen pime

            Comment

            • amagan
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 135

              #126
              Re: Jõuluannetus

              50$ saatsin starsi

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #127
                Re: Jõuluannetus

                Rahade kogumine on siis nüüdseks lõppenud. Vaatan pärast selge peaga uuesti üle kõik, siin on esialgsed summad(EEK):
                Tartu 12997,5
                Loomad 12140,29
                Lastekodu 11660,99


                Suur tänu kõigile, kes midagi saatsid!

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #128
                  Re: Jõuluannetus

                  Kena summa kokku saadud. Igati tore ettevõtmine. Tublid foorumikaaslased!
                  Edit: Suurimad tänud LenCile,Vsiul100-le ja -andresele-

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #129
                    Re: Jõuluannetus

                    Algselt postitas lenC
                    Rahade kogumine on siis nüüdseks lõppenud. Vaatan pärast selge peaga uuesti üle kõik, siin on esialgsed summad(EEK):
                    Tartu 12997,5
                    Loomad 12140,29
                    Lastekodu 11660,99




                    Suur tänu kõigile, kes midagi saatsid!

                    Võib vist öelda, et asi on kordaläinud. Tänud LenC'ile selle threadi algatamise, vedamise ja rahadega arveldamise eest!

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #130
                      Re: Jõuluannetus

                      Miski pikem kokkuvõte, mis tõestab rahade liigutamist jms tuleb hiljem. Ma olen ausalt rõvedalt väsinud, pean linnas asjad pakkima ja jõuludeks maale tõmbama. Head uudised on need, et rahad on saadetud ja kaubad ostetud-transporditud.

                      Arvestades viimasel hetkel laekunud raha, on lõpptulemused sellised:
                      Loomad 13417,26
                      Lastekodu 10500
                      Tartu 14000,44

                      Lastekodule tegime välja töötajatele koolituse, mille kohta keegi võib hiljem detailid anda(ise sirvisin läbi, tundus asjalik), neil oli kaks erinevat "paketti" ja võtsime loomulikult selle, mis meie eelarvesse mahtus. Paar tuhat krooni jäi sealt üle, otsustasime selle ülejäänud kahe koha vahel ära jaotada. Kui kellelgi on midagi selle vastu(või mõni muu mure), võib mulle PM-i tulistada. Loodan, et olete meie valikutega rahul, hommiku ja lõuna paiku oli paanikat omajagu ja vahepeal oli kahtluseid, et saame alles peale jõule oma plaanid teostada, aga lõpp hea-kõik hea :)

                      Aitäh kõigile!

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #131
                        Re: Jõuluannetus

                        Algselt postitas lenC
                        Miski pikem kokkuvõte, mis tõestab rahade liigutamist jms tuleb hiljem. Ma olen ausalt rõvedalt väsinud, pean linnas asjad pakkima ja jõuludeks maale tõmbama. Head uudised on need, et rahad on saadetud ja kaubad ostetud-transporditud.

                        Arvestades viimasel hetkel laekunud raha, on lõpptulemused sellised:
                        Loomad 13417,26
                        Lastekodu 10500
                        Tartu 14000,44

                        Lastekodule tegime välja töötajatele koolituse, mille kohta keegi võib hiljem detailid anda(ise sirvisin läbi, tundus asjalik), neil oli kaks erinevat "paketti" ja võtsime loomulikult selle, mis meie eelarvesse mahtus. Paar tuhat krooni jäi sealt üle, otsustasime selle ülejäänud kahe koha vahel ära jaotada. Kui kellelgi on midagi selle vastu(või mõni muu mure), võib mulle PM-i tulistada. Loodan, et olete meie valikutega rahul, hommiku ja lõuna paiku oli paanikat omajagu ja vahepeal oli kahtluseid, et saame alles peale jõule oma plaanid teostada, aga lõpp hea-kõik hea :)

                        Aitäh kõigile!
                        tubli, et viitsisid asja ajada.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #132
                          Re: Jõuluannetus

                          Et oleks väike ettekujutus, millise koguse toitu me saime tänu kõigile loomadele osta, siis panen lihtsalt paar pilti.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #133
                            Re: Jõuluannetus

                            oi oi, seda on palju :P

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #134
                              Re: Jõuluannetus

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #135
                                Re: Jõuluannetus

                                omg, need pildid on kõvad :o 8)

                                Comment

                                Working...