Jõuluannetus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #76
    Re: Jõuluannetus

    Ma tahaks ka kanda, aga kuna mul bankrolli oluliselt pole ollagi starsis cashoudi tõttu ja tildis õnnestumise korral hakkan alles kasvatama tänasest, siis mõtlesin, et võiksin ka kanda starsit vägatagasihoidliku summa, aga pärast on nii väike, et näen välja nagu kitsi vms.. :/

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #77
      Re: Jõuluannetus

      põhimõte loeb ikka kõige enne

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #78
        Re: Jõuluannetus

        Algselt postitas mkva
        Ma tahaks ka kanda, aga kuna mul bankrolli oluliselt pole ollagi starsis cashoudi tõttu ja tildis õnnestumise korral hakkan alles kasvatama tänasest, siis mõtlesin, et võiksin ka kanda starsit vägatagasihoidliku summa, aga pärast on nii väike, et näen välja nagu kitsi vms.. :/
        Kitsi on see, kellel on võimalus anda ja ei anna midagi.

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #79
          Re: Jõuluannetus

          Kuna ise alles alustasin starsis bankrolli rajamist ning rahadega eriti kiita pole siis kandsin pigem sümboolse summa lencile starsi. $20 loomadele siis. :)

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #80
            Re: Jõuluannetus

            Algselt postitas mkva
            Ma tahaks ka kanda, aga kuna mul bankrolli oluliselt pole ollagi starsis cashoudi tõttu ja tildis õnnestumise korral hakkan alles kasvatama tänasest, siis mõtlesin, et võiksin ka kanda starsit vägatagasihoidliku summa, aga pärast on nii väike, et näen välja nagu kitsi vms.. :/
            $1 on ka abiks!

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #81
              Re: Jõuluannetus

              panin kah sümboolse dowswingiaegse buyinni teele (35$). kõigile.

              Comment

              • Purz
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2008
                • 328

                #82
                Re: Jõuluannetus

                Oleks ka nõus väikese raha välja käima, aga roll Pacificus. Seega kui keegi on nõus vahendama (mina kannan talle pacificusse ja tema siis starsis Lenc'ile) andke teada oma user.

                Ja lastekodu rahaga soovitaks osta midagi lastele. Kasvõi kommi, piparkooke jms. Olen kuulnud mitmest kohast, et sinna suunatav raha kaob suures osas kuhugi ära...

                Comment

                • Tregeq
                  Jube Noob
                  • Jun 2009
                  • 157

                  #83
                  Re: Jõuluannetus

                  kandsin PSi 30usd
                  jagada siis võrdselt :)

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #84
                    Re: Jõuluannetus

                    Kandsin praegu 100 dollarit, tõenäoliselt lisan natuke veel juurde.

                    Raha Tartu Maarja koolile.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #85
                      Re: Jõuluannetus

                      Saatsin Starsi 100$ Raha pane 50:50

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #86
                        Re: Jõuluannetus

                        Lihtsalt mainin, et ma lähen peale lõunat verekeskusele annetust tegema. Öeldi, et võta sõber kaasa seega vut vut verd loovutama. Kõht peab olema täis söödud. Kui teemasse ei sobi siis postitus palun kustutada.

                        Comment

                        • altzie
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 169

                          #87
                          Re: Jõuluannetus

                          $45 läks FT'sse. $15 kõigile

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #88
                            Re: Jõuluannetus

                            Väga ilus projekt. Aga tegin oma personaalse annetuse juba koerte varjupaigale ära.
                            Edu ja jõulud ongi hea tegemis aeg :)

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #89
                              Re: Jõuluannetus

                              30$ Starsi. Kuna koertele olen juba eraldi teinud, siis palun jagada see lastele.

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #90
                                Re: Jõuluannetus

                                panin ka 30 lastele

                                Comment

                                Working...