Jõuluannetus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #91
    Re: Jõuluannetus

    panin 30 starsi gert23 nime alt. pane kõigile 10 siis.

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #92
      Re: Jõuluannetus

      lenC panin 10$ FTPsse (user: sasisaska) ja loomadele paluks anda see

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #93
        Re: Jõuluannetus

        Panin 45$ teele starsi. Kõigile.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #94
          Re: Jõuluannetus

          minu väike panus(10 taala) on Starsi teele pandud. kõigile

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #95
            Re: Jõuluannetus

            Algselt postitas lenC
            Lisatud 3. variant - Tartu Maarja kool (erivajadustega laste lastekodu), detailid selle kohta selguvad varsti.


            Ja kui keegi tahab muuta oma otsust, kuhu raha läheb, siis võib seda mõistagi teha.

            Samuti võib ilmselgelt ümber mõelda ja raha minu käest tagasi paluda, kui on vaja.
            bumb

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #96
              Re: Jõuluannetus

              Tallinna Lastekodu annetusega oli plaanis premeerida lastekodu tublisid töötajaid , et neil oleks jaksu ja motivatsiooni seda tööd edasi teha.
              Võtsin ühendust lastekoduga. Ütlesin palju oletatav summa võib kokku tulla ja kuhu see tuleks nende arvates suunata.
              Sain suht kiirelt vastuse, et neil on puudus meeskonna koostöö ja motivatsioonikoolitusest mida on iga-aastaselt tehtud ja on olnud väga heade tulemustega ning töötajatel on selle üle hea meel olnud. Kuna Tallinna linnavalitsus kärpis eelarveid, siis see aasta pole koolitust toimunud ja ei ole ka järgmise aasta eelarves tõenäoliselt. Kuna nende soov oli see raha sinna suunata, siis kätt ette ei pannud ja Tallinna raha läheb sinna.
              Lastekodu peab läbirääkimisi oma pikaajaliste koostööpartnetitega(koolitusfirmad), tingib hinda ja annab mulle erinevatest variantidest teada.
              Kui Tallinnalt peaks raha üle jääma, siis teen ettepaneku see loomade ja Tartu vahel ära jagada.

              Comment

              • McFoldberg
                Grinder
                • Nov 2008
                • 731

                #97
                Re: Jõuluannetus

                Shipped $300 to Stars.
                Jagage siis võrdselt kolme vahel ära.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #98
                  Re: Jõuluannetus

                  Algselt postitas Provoker
                  Lihtsalt mainin, et ma lähen peale lõunat verekeskusele annetust tegema. Öeldi, et võta sõber kaasa seega vut vut verd loovutama. Kõht peab olema täis söödud. Kui teemasse ei sobi siis postitus palun kustutada.
                  Tehtud.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: Jõuluannetus

                    Algselt postitas McFoldberg
                    Shipped $300 to Stars.
                    Jagage siis võrdselt kolme vahel ära.
                    WOW. Vot see on lahkus :)

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #100
                      Re: Jõuluannetus

                      wd foldberg (Y)

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #101
                        Re: Jõuluannetus

                        Algselt postitas McFoldberg
                        Shipped $300 to Stars.
                        Jagage siis võrdselt kolme vahel ära.
                        Respect tõesti !

                        Comment

                        • kympa
                          Jube Noob
                          • Jul 2009
                          • 110

                          #102
                          Re: Jõuluannetus

                          shippisin 20 Starsi

                          Comment

                          • sorm
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1511

                            #103
                            Re: Jõuluannetus

                            kandsin pangast 500 EEK ja annetaks selle kõik loomadele

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #104
                              Re: Jõuluannetus

                              Algselt postitas lenC


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              kui sul kunagi tulevikus aega on, äkki viitsid seda tabelit ka uuendada.aitähhhh

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #105
                                Re: Jõuluannetus

                                20$ Starsi ja see läheb loomadele pls! :)

                                Comment

                                Working...