Re: Jõuluannetus
Ma tahaks ka kanda, aga kuna mul bankrolli oluliselt pole ollagi starsis cashoudi tõttu ja tildis õnnestumise korral hakkan alles kasvatama tänasest, siis mõtlesin, et võiksin ka kanda starsit vägatagasihoidliku summa, aga pärast on nii väike, et näen välja nagu kitsi vms.. :/
Ma tahaks ka kanda, aga kuna mul bankrolli oluliselt pole ollagi starsis cashoudi tõttu ja tildis õnnestumise korral hakkan alles kasvatama tänasest, siis mõtlesin, et võiksin ka kanda starsit vägatagasihoidliku summa, aga pärast on nii väike, et näen välja nagu kitsi vms.. :/
Comment