Ski Challenge 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #196
    Re: Ski Challenge 2010

    üks spetsiifiline kurv on räme tilditekitaja. see kõige pikema hüppe kurv, mis keerab vaikselt vasakule ja siis järsult paremale. pooled korrad kui hüppan, siis ei saa gripi ja suusataja pole korraks kontrollitav. ometi on aga vaja kohe sealt vasakule ju pöörata. see kurv on mingi poole raja peal ka ja eriti tilti ajab kui enda ghostist ees olla ja siis seal ikka ja alati passu panna.

    Comment

    • JarmoH
      Julm Donk
      • Jun 2009
      • 73

      #197
      Re: Ski Challenge 2010

      Kutsuge palun mind ka, nimi mängus on JarmoH.

      Kas Eesti rahvuslikke tulemusi ei saa vaadata. Kuigi mul enda andmetes märgitud riigiks Estonia, sis rankingus 'National' tulemuste all näitab Šveitslasi.
      Last edited by JarmoH; 09.12.10, 15:56.

      Comment

      • taasver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 584

        #198
        Re: Ski Challenge 2010

        Panin 19:30'ks sõidu. Tulge tuisku nautima. :)

        Ja kutsed kõigile soovijatele saadetud.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #199
          Re: Ski Challenge 2010

          võtaks kh kutse. K2snakas kasutaja.

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #200
            Re: Ski Challenge 2010

            tra, ma ei saa aru mismoodi te alla 2 minuti sõidate???? mis teil configuration on?

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #201
              Re: Ski Challenge 2010

              Svenza seal head koordinatsiooni vaja, sinusugusel vanakesel teadagi ju et käed värisevad jne :D

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #202
                Re: Ski Challenge 2010

                31/30/37 lasen.

                Svenza, pane ghost peale. pane by rank, vali 1 ja speci tema sõitu paar korda.

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #203
                  Re: Ski Challenge 2010

                  1 sõidu jõudsin teha, extremega, ja ikka oli uimane. panin speedi 72 peale, aga aeg sai otsa.
                  Last edited by atsetoon; 09.12.10, 19:33. Põhjus: düsgraaf

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #204
                    Re: Ski Challenge 2010

                    Lkka uus sõit psti

                    Comment

                    • taasver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 584

                      #205
                      Re: Ski Challenge 2010

                      Panin. Alles 22:45 hakkab. Sest süsteemis mingi error, ajad valed, kui panen sõidu algab see alles tunni pärast.

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #206
                        Re: Ski Challenge 2010

                        davai kohe soojendusdress maha ja sõitma kes tahab skypes sama aeg mula ajada kui aega sõidab siis lisa mojamaa

                        head liugu rsk.

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #207
                          Re: Ski Challenge 2010

                          mis seadistusega keegi s6idab sellise ilmaga?

                          Comment

                          • taasver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 584

                            #208
                            Re: Ski Challenge 2010

                            17/16/67

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #209
                              Re: Ski Challenge 2010

                              lumisel trackil olid endal ka sarnased settingud nagu taasver mainis.

                              Comment

                              • Gotteh
                                Räme Fish
                                • Mar 2010
                                • 4

                                #210
                                Re: Ski Challenge 2010

                                Võib mind ka lisada, nimeks " Gotteh ".

                                Comment

                                Working...