Ski Challenge 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ninasarvik11
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 126

    #181
    Re: Ski Challenge 2010

    parim aeg hetkel 2.01 ja 3 korda ainult lõpuni sõitnud
    väga hea mäng igatahes :P

    Comment

    • ninasarvik11
      Jube Noob
      • Mar 2010
      • 126

      #182
      Re: Ski Challenge 2010

      hei kust ma leian pokkeriprode grupi?

      Comment

      • taasver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 584

        #183
        Re: Ski Challenge 2010

        Ütle oma nimi mängus, ma saadan kutse.

        http://www.skichallenge.ch/en/ ,logid sisse ja siis näed pokkeriprode gruppi.(Enne pean kutse saatma)

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #184
          Re: Ski Challenge 2010

          Veidi hiljem võiks miski võistluse taas teha ehk osalejaid oleks ka rohkem.

          Comment

          • ninasarvik11
            Jube Noob
            • Mar 2010
            • 126

            #185
            Re: Ski Challenge 2010

            ninasarvik on nimi

            Comment

            • ninasarvik11
              Jube Noob
              • Mar 2010
              • 126

              #186
              Re: Ski Challenge 2010

              tegin ise kuidagi mingi grupi, kuidas seda on võimalik kustudada?

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #187
                Re: Ski Challenge 2010

                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                Veidi hiljem võiks miski võistluse taas teha ehk osalejaid oleks ka rohkem.
                võiks, aga ennem võiks keegi seletada kuidas group race tööle saada. standardina kasutan Opera brauserit ja sellega ei töötanud. IEga sain selle suure sinise "Start" nupu ette, aga midagi muud ei juhtunud.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #188
                  Re: Ski Challenge 2010

                  Ok, mul viskas mängu ette nüüd ja olen pokkeriprod group race's. Mängida veel ei saa. Keegi saab juba? Hmm, ütleb, et the race is over?

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #189
                    Re: Ski Challenge 2010

                    Tund aega hiljem sellest ajast seal hakkab. Ehk siis 20:15.
                    Kestab 2 tundi. Pärast kella 21:15 peaks saama vaid gamealarmiga sisse.

                    Comment

                    • enta
                      Räme Fish
                      • Jan 2010
                      • 8

                      #190
                      Re: Ski Challenge 2010

                      saada kutse Mooose
                      tänud

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #191
                        Re: Ski Challenge 2010

                        anduandu ka kutse, kui saab.

                        Comment

                        • ninasarvik11
                          Jube Noob
                          • Mar 2010
                          • 126

                          #192
                          Re: Ski Challenge 2010

                          20:15 hakkab siis group race?

                          Comment

                          • taasver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 584

                            #193
                            Re: Ski Challenge 2010

                            Jep. Ja kutsed saadetud.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #194
                              Re: Ski Challenge 2010

                              tegin prooviks mingi 20 mintsa ja päiksega sain ajaks mingi 1.56:161
                              invitege mind ka, user Tarmonator

                              Comment

                              • JaanusX
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2010
                                • 392

                                #195
                                Re: Ski Challenge 2010

                                Paluks mind ka lisada.... JaanusX

                                Comment

                                Working...