Ski Challenge 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #136
    Re: Ski Challenge 2010

    Kasutajanimi Vandalar

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #137
      Re: Ski Challenge 2010

      Algselt postitas taasver Vaata postitust
      Päiksepaistelisega saab kõige parema aja teha. Kiirus oli vist 40 kandis, teised võrdselt.
      Aga ma muudan koguaeg neid.

      E: Parandasin veidi oma aega suuskadega 30/32/38
      Help.

      Ma saan aru, et tegu on võistlusega, aga keegi võiks sellele vaatamata ikka tutvustada kõiki nippe.

      Tühiku nuppu tuleb pressida hüppamisel? Kas siis enne hüpet juba tuleb seda pressida? Ja hüppe ajal lasen nupu lahti või siis või hoian kuni hüppe lõpuni. Endal selline tunne, et hoopis kiirus läheb alla, kui tühikuga mässan.

      Mis settinguga tegid oma viimase aja?

      Kellelgi veel viskab programmist välja iga kolmas kord, kui sünkroniseerib enne starti? Mul pidevalt eile, kui proovisin.

      Comment

      • taasver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 584

        #138
        Re: Ski Challenge 2010

        Viimase aja tegin 32/30/38 suuskadega.

        Tühikut tuleb vajutada enne hüpet, et ta tasandaks hüppe(lendaks võimalikult vähe), ja ma hoian all kuni maandumiseni.
        Samas alati ei tule tühiku vajutamine kasuks. Paremate ghostidelt näeb ära kas on vaja üldse. Enamasti on.
        Tühikust on kasu ka pööramisel. Mitu korda vajutades pidurdab hoo maha, aga keerab hästi.
        Raskematel radadel läks vist isegi tagasi noolt vajutada vaja. Sellel rajal pole vast vaja.

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #139
          Re: Ski Challenge 2010

          Kasutaja Svenza

          Comment

          • minuraha
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 214

            #140
            Re: Ski Challenge 2010

            Ebareaalne, enam ei viitsi pokkerit üldse mängida:D

            Comment

            • kardpleier
              Grinder
              • Jul 2009
              • 699

              #141
              Re: Ski Challenge 2010

              invitege mind ka plz. nimi on kardpleier

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #142
                Re: Ski Challenge 2010

                Algselt postitas minuraha Vaata postitust
                Ebareaalne, enam ei viitsi pokkerit üldse mängida:D
                ma pole ka 2 päevajuba mänginud.

                samas see mäng ikka räme tilditekitaja ka. see kõige pikema hüppe koht. kus tuleb kiirelt vasakule keerata ja siis omakorda tuleb 180 kraadi paremale. vot see kurv on kõige nussim koht. vahepeal ei saa nagu gripi. maandub, siis nagu hästi väheke tõuseb korraks õhku ja alles siis saad kontrollida.

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #143
                  Re: Ski Challenge 2010

                  Kui vaadata esimeste meeste ghoste siis seal kasutavad ikka kõvasti rajalt väljast ala et kõik sirgeks saaks sõidetud. Kahju , et treeningu ajal seda tracki ees ei saaa kuvada et harjutada selle järgi sõitmist.

                  Comment

                  • minuraha
                    FPP Pro
                    • Dec 2009
                    • 214

                    #144
                    Re: Ski Challenge 2010

                    Oh blää, kui seda esimese venna ghosti vaadata, siis tuleb ikka küll päris hea kass peale. Siuke tunne nagu see vend sõidab saaniga ees ja sa libised kelguga järele.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #145
                      Re: Ski Challenge 2010

                      **** küll, tahaks ka söita rsk

                      Comment

                      • taasver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 584

                        #146
                        Re: Ski Challenge 2010

                        miks ei saa?

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #147
                          Re: Ski Challenge 2010

                          Algselt postitas taasver Vaata postitust
                          miks ei saa?
                          [YOUTUBE]GXpF2xMlZyQ[/YOUTUBE]
                          :(

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #148
                            Re: Ski Challenge 2010

                            Teeks mingi grupi sõidu?

                            Comment

                            • minuraha
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 214

                              #149
                              Re: Ski Challenge 2010

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Teeks mingi grupi sõidu?
                              Mida see kujutab endast?

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #150
                                Re: Ski Challenge 2010

                                how?

                                Comment

                                Working...