Ski Challenge 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #121
    Re: Ski Challenge 2010

    wtf Taasver. 1:50:xxx aeg??

    mine kodulehele ja pane my group. seal peaks kohe olema võimalus liituda.

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #122
      Re: Ski Challenge 2010

      saada mulle ka kutse kasutaja soouni.

      uuh tegin kvalifikatsiooni ja parima ajast 69 sekundit halvem valdisere rajal, keegi oskab öelga head confi suuskade näol ja ilma näol äkki?
      --------------------------------------------

      ty sain kutse kätte,

      kas netis kuskil tarka infot ka mis kudias kus sõita et saaks nii hea aja kui taasveril.
      pole jõudnud veel ise guugeldada.
      Last edited by soouni; 06.12.10, 20:59.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #123
        Re: Ski Challenge 2010

        Mul nick paugutaja, sooviks ka kutset :D.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #124
          Re: Ski Challenge 2010

          paugutaja...:D

          Comment

          • taasver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 584

            #125
            Re: Ski Challenge 2010

            See skichallenge.ch leht on millegipärast jube aeglane.. aga nüüd peaks kõig kutsed saadetud olema

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #126
              Re: Ski Challenge 2010

              Mis settingud on Taasver ja kas sõidad selle päikesepaistelise ilmaga?

              Comment

              • taasver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 584

                #127
                Re: Ski Challenge 2010

                Päiksepaistelisega saab kõige parema aja teha. Kiirus oli vist 40 kandis, teised võrdselt.
                Aga ma muudan koguaeg neid.

                E: Parandasin veidi oma aega suuskadega 30/32/38
                Last edited by taasver; 06.12.10, 21:35.

                Comment

                • minuraha
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 214

                  #128
                  Re: Ski Challenge 2010

                  Saatke mulle ka palun kutset, kasutaja on minuraha. Prooviks järele!

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #129
                    Re: Ski Challenge 2010

                    Unfortunately the skier "minuraha" could not be invited.
                    Is this skier already in your group?
                    Was this skier deleted from your group?
                    Have you perhaps misspelt the name?

                    Comment

                    • taasver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 584

                      #130
                      Re: Ski Challenge 2010

                      Mäng tõmmatud ja kasutaja tehtud(mitte game-alarmi oma, ma ei tea mis see on ja millegipärast ei saa ma sinna sisse logida)?
                      Kui ei, siis tõmba http://www.skichallenge.ch/en mäng ja rega mängus sees ära. Siis mine sinna samale lehele kust tõmbasid ja üleval paremal ranking/login.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #131
                        Re: Ski Challenge 2010

                        tahaks ka mingi grupiga liituda

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #132
                          Re: Ski Challenge 2010

                          mul esimene osa rajast suht perfect. parimatest esimeses cp mingi 0.5 sek vaid taga. teine pool läheb aga väga perse.

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #133
                            Re: Ski Challenge 2010

                            Laduge mulle kutse, ma ei jaga saksa keelest muffigi...

                            Comment

                            • taasver
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 584

                              #134
                              Re: Ski Challenge 2010

                              Pange siia oma kasutajanimed ja ma saadan kutse.
                              Aga amagan, kuidas sa liitusid? Nii on lihtsam kui kõigile eraldi kutset saata, ma pean vaid panema et sobib.
                              Saksa keelest pole vaja kuskil midagi jagada. 4 posti üleval leht kus mäng tõmmata kui seda pole veel teinud.

                              Comment

                              • minuraha
                                FPP Pro
                                • Dec 2009
                                • 214

                                #135
                                Re: Ski Challenge 2010

                                Proovi nüüd uuesti saata, palun. Ma enne regasin sinna game alarmi hoopiski vms.
                                kasutajanimi: Minuraha

                                Comment

                                Working...