Ski Challenge 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #46
    Re: Ski Challenge 2010

    Hetke aeg täiesti ilma selle nuputa tehtud. Peab uurima ja proovima palkju sellest abi on.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #47
      Re: Ski Challenge 2010

      Algselt postitas Tarmonator
      ai nüüd panin puraka...rudi sa oled järgmine:)

      krt ja värske lumega olen ma päris mitmel lõigul rudist kiirem, aga mingi kaks kurvi on kus ta mind täiesti ära omab ja ma ei saa seal kuidagi kiiremaks ennast ???
      Njah, race tuleb random weather , fresh snow oli päris mõnus kah, loodan, et ice ei tule, see eriti ei meeldinud. Tegin mõlemale lihtsalt mingi tulemuse eilel kirja :P

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #48
        Re: Ski Challenge 2010

        fresh snow on hea jah, seal saab praktiliselt kiiruse põhja keerata ja grip'i pole enamvähem üldse vaja. kui see nähtavus ainult kohati nii sitt poleks

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #49
          Re: Ski Challenge 2010

          Algselt postitas Tarmonator
          fresh snow on hea jah, seal saab praktiliselt kiiruse põhja keerata ja grip'i pole enamvähem üldse vaja. kui see nähtavus ainult kohati nii **** poleks
          Nähtavus on jah päris jõhker, hakkab silmadele :)

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #50
            Re: Ski Challenge 2010

            Proovisin ka siis, aga 2 minutist jäi aeg küll aeglasemaks.

            Keegi võiks mingi 2 minutiga läbimise video üles panna, kus räägib, kus mis nuppe tuleb vajutada ;D

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #51
              Re: Ski Challenge 2010

              siin ainult vajutamisest ei piisa:D
              trajektoor on k6ike t2htsam:D

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #52
                Re: Ski Challenge 2010

                Teise koha heitlus on põnevaks kiskunud, loodan et nii on lõpuni välja :)

                Comment

                • heido24
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 402

                  #53
                  Re: Ski Challenge 2010

                  auhinnad hooaja l6pus on p2ris tummised :)

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #54
                    Re: Ski Challenge 2010

                    Algselt postitas teerajaja
                    Teise koha heitlus on põnevaks kiskunud, loodan et nii on lõpuni välja :)
                    Ma siin suure pingutusega sain amaganist parema aja, tulen tsekin siia ja sa vahepeal juba vapsje teiseks tõusnud. :D

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #55
                      Re: Ski Challenge 2010

                      praegult puhkan sellest m2ngust, aga nw tuleb kõva suusa grind:P

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #56
                        Re: Ski Challenge 2010

                        Algselt postitas K2snakas
                        praegult puhkan sellest m2ngust, aga nw tuleb kõva suusa grind:P
                        nv ongi juba race ja siis algab uue rajaga qualy, kõik harjutamine ja fun jälle otsast peale \o/

                        Comment

                        • pwndre
                          FPP Pro
                          • Aug 2009
                          • 214

                          #57
                          Re: Ski Challenge 2010

                          oot kust ma liituda saan ? username seal pwndre muidu

                          Comment

                          • taasver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 584

                            #58
                            Re: Ski Challenge 2010

                            Kas eelmine rada jääb lahti kui uus tuleb?

                            Comment

                            • Staier
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 166

                              #59
                              Re: Ski Challenge 2010

                              ega keegi ei tea kas siukseid challenge game rohkem ple ntx:suusahüppetes vms?

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #60
                                Re: Ski Challenge 2010

                                kolmas

                                Comment

                                Working...