*** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #646
    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

    Moneybookersis on ikka tegijad. Sõber kandis Towerist välja 5000$ ning Moneybookersisse jõudis 4773$. Seega lihtsalt kursi vahetamise tasu 2%. Kui suuri summasi liigutada pidevalt ega meeldiv ei ole
    Ok kursivahetamine,aga kas siis keegi on kunagi rohkem ka saanud???
    Mina küll mitte.Tundub et see kursivahetamine on ainult neile mugavas suunas...

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #647
      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

      Algselt postitas privador
      Ok kursivahetamine,aga kas siis keegi on kunagi rohkem ka saanud???
      Mina küll mitte.Tundub et see kursivahetamine on ainult neile mugavas suunas...
      Ju sellega naad seal skeemitavad, teenustasu nii väike ju ;D

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #648
        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

        Ja kas sellel Kalev Rebasel on paar kruvi lahti või on tal mingi metagame huumor:)

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #649
          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

          Dealing the Flop(Jd 5s 10d )
          > -parooni- checked
          > ragge01 bet for 173.75
          > vsiu100 raised for 434.37
          > -parooni- folded
          > ragge01 went all-in for 3,151.25
          > vsiu100 went all-in for 2,313.12
          > 403.76 returned to ragge01
          > Dealing the Turn(5h )
          > Dealing the River(Ad )
          > vsiu100 wins 6,537.48 with a Royal Flush, Diamonds

          elu 4's.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #650
            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

            Algselt postitas kilu6
            See pole midagi. Eelmisel aastal hüppas üks tüüp mul auto kapotile ja hakkas pussnoaga akna sisse auku raiuma. Mingi 30cm augu tegi minu ette esiklaasi, samal ajal kui ma teda maha püüdsin "raputada". Umbes pool kilti sõitsin, kurvi peal ta siis libises maha. Metallivaras, sattusin peale, võtsin nii tema kui tema auto telefoniga videosse ja lubasin politseisse anda. Tunnistas politseile üles, sai tingimisi. Elab Tallinnas, 31a vene mees, räägib hästi eesti keelt. Eelnevaid asju politseis ei olnud. Kui tänava peal vastu tuleks, siis intelligentse väljanägemisega, ei usuks, et midagi sellist suudaks teha.

            seriously?

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #651
              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

              Kellegil veel towerisse sisse ei logi?

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #652
                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                Algselt postitas masterpupept
                Kellegil veel towerisse sisse ei logi?
                Logib ilusti sisse.

                Comment

                • peokuningas
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 444

                  #653
                  Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                  Algselt postitas privador
                  Ja kas sellel Kalev Rebasel on paar kruvi lahti või on tal mingi metagame huumor:)
                  nii palju kui ma olen kuulnud mõnelt tuttavalt ta kohta, siis võib öelda, et ta päris korras küll ei ole
                  aga samas on meil kõigil miskid omad kiiksud, mõnel lihtsalt rohkem, teisel vähem

                  Comment

                  • kylamees81
                    Räme Fish
                    • Oct 2008
                    • 10

                    #654
                    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                    Kurat balti freerollil kuues, viis esimest saavad pileti >:(

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #655
                      *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                      Raha oli lauas vähem , just olin ühe käe kaotanud, ei old jõudnud reloadi teha.

                      View Previous Next

                      TEXAS_HOLDEM, NO_LIMIT, P4-82229762-38
                      played at "Temecula" for USD RM from 2008-11-28 02:33 until 2008-11-28 02:34
                      Seat 1: hero ($3.09 in chips)
                      Seat 3: xxxcml1980 ($12.81 in chips)
                      Seat 4: xxxredman4288 ($5.08 in chips)
                      Seat 5: xxx1dragon2 ($2.59 in chips)
                      Seat 6: xxxK69B ($17.88 in chips)
                      Seat 7: xxx12494915 ($9.57 in chips)
                      Seat 8: xxxbetlucky33 ($2 in chips)
                      Seat 9: xxxroof61 ($2.94 in chips)
                      Seat 10: xxxPetri M ($1.85 in chips)
                      ANTES/BLINDS
                      xxx12494915 posts small blind ($0.05), xxxbetlucky33 posts big blind ($0.10).
                      kaardid 9 9
                      PRE-FLOP
                      xxxroof61 folds, xxxPetri M folds, hero bets $0.50, xxxcml1980 folds, xxxredman4288 folds, xxx1dragon2 folds, xxxK69B bets $0.90, xxx12494915 folds, xxxbetlucky33 folds, taskupaar calls $0.40.

                      erilisi teadmisi ei olnud, samas oli mumeelest jõle loll tema minreraise, mis ei teitanud erilist kahtlust, samas tekitas ettevaatlikuse tunnet, pisut... teisal tolin enne tema poolt mingit eriti lolli all inni nänud ja seega ootasin floppi.. plaan pm niikuinii suruda kui mu cbet üle tõstetakse... sest kui ma juba alustasin tõstmisega, siis ei jäta niisama sinna paika. Sõltuvalt flopist muidugi.

                      FLOP [board cards: T ,5 , 6 ]
                      hero bets $1.45, xxxK69B bets $2.90, hero calls $0.74 and is all-in.

                      tegingi oma panuse ära - sain minimaalse ületõste... mis teisalt näitas, et fold pole nkn enam võimalik... ja all in ma olingi... avas kaardid ja esimese raksuga sain suht ehmatuse osaliseks ;D aga siis juhtus nii

                      TURN [board cards: T ,5 , 6 7 ]


                      RIVER [board cards: T ,5 , 6 7 8 ]


                      SHOWDOWN
                      xxxK69B shows [ K ,K ]
                      hero shows [ 9 9 ]
                      xxxK69B wins $0.71, taskupaar wins $6.02.
                      SUMMARY
                      Dealer: xxxK69B
                      Pot: $7.04, (including rake: $0.31)
                      hero, bets $3.09, collects $6.02, net $2.93
                      xxxK69B, loses $3.09

                      et noh, õnne peab ka olema, tõenäoliselt ma siiski mängisin käe valesti :(... ja donkasin ära.. aga mis te arvate?

                      PS. samas tema minraise KK'ga oli suht nõmõ, ja sai niivõrd kuivõrd teenitud karistuse

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #656
                        Re: Õnne peab ka olema ;D

                        1) Mida sa mõtlesid kui sa flopil bettisid?
                        2) Miks sa kohe Flopil siis AI ei läinud?
                        4) Miks sa sellise stackiga mängid?
                        5) Miks sa preflop 0.50$ tõstsid?


                        Ise oleks flopil checkinud.

                        Suht kohutavalt mängitud käsi :P

                        Comment

                        • Rahapada
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1178

                          #657
                          Re: Õnne peab ka olema ;D

                          1.) mida ma ikka mõtlesin, mängib kahe pildiga ja mõtleb minus tekitada hirmu + just oli mõned käed tagasi käind lollist all in ja kaotand, seega aurab tiba
                          2.) näpp vääratas takka järgi mõtsin, et noh ise-enesest meelitas se ta shovema, see, et tal säärane käsi oli... mjah
                          3.) nii väike, sest pank rohkem ei luba, sest JUST OLIN käe kaotand, nagu kirjutasin
                          4.) miks mitte?

                          EDIT: kui oled märgand, et 99 on 4jast 4jal korral hittind seti flopist ning seega on tal täna, selle sessi ajal hea karma, kasutad seda ju? mina kasutan - näe õige oli...

                          ja ma ütlesin juba et see käsi oli tegelikult ära dongatud... v sa ei märganud seda?

                          EDIT2: selle tegelase vastu flop ck poleks võimalus old

                          Comment

                          • Aristotep
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #658
                            Re: Õnne peab ka olema ;D

                            Erm.. selle käe oleksid võinud novembri jutunurka postitada imo. Siia sektsiooni võiks siiski postitada probleemsed käed....

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #659
                              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                              LOL, Kalev teeb jälle huumorit.. polegi tast tükk aega midagi kuulnud :)

                              Comment

                              • Aristotep
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #660
                                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                                Kalevil on head blondid lokid pähe siginenud. ;D

                                Comment

                                Working...