*** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gert23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #496
    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

    Algselt postitas ranka
    Ma rääksin PLO-st.
    sry, ma ka tegelt rääkisingi PLO-st.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #497
      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

      Algselt postitas vsiu100
      see on jah jube.
      aga nagu chatis räägiti, siis varsti pidi ilmuma "best of xpeepx", juba koostamisel......
      Ma saan aru, et Peep mõtleb natuke teistmoodi, kui teised ja tema vastused ei ole alati kõige õigemad aga kas Te liiga isiklikuks ei lähe?? Mulle meeldib peen huumor ja väikesed nokkimised või kanda astumised õigel ajal-õiges kohas aga kui kogutakse organiseeritult selja taga parimaid kilde, et teise inimese isiksusele anda tugev hoop või hävitada, siis asi on peenest huumorist kaugel.

      Samuti Peep on tunduvalt vanem, kui enamus foorumi kasutajad ja vanemate inimeste vastu võiks vähegi austust olla. Omavahel omasugustega kraaklemine on hoopis teine teema.


      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #498
        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

        Algselt postitas gert23
        sry, ma ka tegelt rääkisingi PLO-st.
        Siis Privador lekib :P

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #499
          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

          Algselt postitas ranka
          Ma saan aru, et Peep mõtleb natuke teistmoodi, kui teised ja tema vastused ei ole alati kõige õigemad aga kas Te liiga isiklikuks ei lähe?? Mulle meeldib peen huumor ja väikesed nokkimised või kanda astumised õigel ajal-õiges kohas aga kui kogutakse organiseeritult selja taga parimaid kilde, et teise inimese isiksusele anda tugev hoop või hävitada, siis asi on peenest huumorist kaugel.

          Samuti Peep on tunduvalt vanem, kui enamus foorumi kasutajad ja vanemate inimeste vastu võiks vähegi austust olla. Omavahel omasugustega kraaklemine on hoopis teine teema.


          Ta läheb ise täpselt samamoodi isiklikuks. Mis vanusesse puutub, siis ta ei käitu oma vanusele vastavalt, selle asemel et olla vana ja kogenud eeskuju, laskub ta meie tasandile ja oma rumaluse tõttu saab lihtsalt hävitada.

          PS. ma tean, et ta loeb seda, mul pohh.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #500
            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

            Algselt postitas lenC
            Ta läheb ise täpselt samamoodi isiklikuks. Mis vanusesse puutub, siis ta ei käitu oma vanusele vastavalt, selle asemel et olla vana ja kogenud eeskuju, laskub ta meie tasandile ja oma rumaluse tõttu saab lihtsalt hävitada.

            PS. ma tean, et ta loeb seda, mul pohh.
            Täpselt, lenC! Täpselt!

            Asi ei ole ainult Peebus vaid iga säärane monster teema on pokernewsis alati vägagi populaarne. Sellised teemad lähevad sujuvalt üle rämedaks läbuks, kus sõimatakse üksteisi, teema algne mõte kaob ning lõppeb alati sellega, et keegi tehakse nii maatasa või siis kismat vähemalt mitmeks kuuks tagant järgi. Peep on lihtsalt süsteemi ohver, kuna ta ei anna kergelt alla.

            Teisisõnu bussijuhid mäe serval peatudes ei pane käsipidurit peale ning kui buss hakkab alla liikuma, siis piduri vajutamise asemel pressitakse gaasi.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #501
              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

              Ja kui konkreetselt teemal peatuda, siis mina ei leidnud mitte ühtegi konkreetset vastust originaal postituse küsimusele! Ometi on see vist ainus küsimus pokkeris, millele saab anda konkreetse vastuse ja mitte kunagi ei sõltu mitte midagi.

              Vastuse andmise asemel topitakse pilte, jubedalt spammatakse ja visatakse kildu.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #502
                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                ta probleem on see, et enese suhtes igasugune kriitikameel puudub. seinaga pole mõtet vaielda

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #503
                  Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                  Algselt postitas ok2aa
                  ta probleem on see, et enese suhtes igasugune kriitikameel puudub. seinaga pole mõtet vaielda
                  Täpselt! Peale selle ei selgitada veel oma mõtteid vaid lihtsalt haugutakse ning üritatakse üksteist võimalikult palju maha teha. Administratsioon vaatab pealt, kehitab õlgu ning vajutab back nuppu.

                  Comment

                  • broadcast
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 143

                    #504
                    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                    Kaldume kõrvale nüüd siinsest offtopicust aga lumetormi esimsesed kaotused on käes. Ei saa sess õieti alatagi kui nett kõige magusamal hetkel katkeb. Tea kas julgebki edasi proovida.... väljas ikka marutab korralikult. Homme vist tuleb tund aega autot välja kaevata, et tööle saaks. Kusjuures üks kord on juba terve hoov tühjaks kühveldatud lumest, ca 30-40cm, tuisuvaaludes enamgi. Lumi on lahe! ;D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #505
                      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                      http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=7676

                      Sad :(

                      EDIT: Ja kõige mõtleva panev kommentaar:

                      Algselt postitas ryanmack
                      Algselt postitas 99killed
                      hoping it was all a dream ...i'll save some seats at 100nl for ya.

                      i think knish still has the truck too.
                      same i woke up and said plz be a dream checked cashier no dice
                      mmmm drunk driving fun

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #506
                        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                        yess, täna päeval olid lauad suht sitad ja tegin vahelduseks nl100 Hu fulltildis. 1 regular isegi 3-tables minuga!!

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #507
                          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                          vau nädalavahetuseti table selectida on käsitlematu kullaauk.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #508
                            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                            Algselt postitas ok2aa
                            vau nädalavahetuseti table selectida on käsitlematu kullaauk.
                            No shit Sherlock! Ja mida ma siis rääkinud olen?

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #509
                              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                              Algselt postitas Andr3s
                              Õnnitlen vee peale tagasi tuleku puhul!
                              Tänud! Nagu ikka tegin täna nädala kõige sitemat mängu, lihtsalt ainult üks lollus ajas teist taga. Lõpuks suutsin natuke end kokku võtta ja hakkasin tagasi tegema, mistõttu otsustasin ühe NL100 laua ka lahti teha, sest hea hoo pealt tuleb ju proovida ning siis tuli see. Elu suurim pott.

                              No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              Hero (CO) ($164.45)
                              Button ($238.10)
                              SB ($100)
                              BB ($105.30)
                              UTG ($142.35)
                              MP ($109.40)

                              Preflop: Hero is CO with J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
                              UTG calls $1, 1 fold, Hero raises $5, Button calls $5, 2 folds, UTG calls $4

                              Flop: ($16.50) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (3 players)
                              UTG checks, Hero checks, Button bets $11, UTG calls $11, Hero calls $11

                              Turn: ($49.50) 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (3 players)
                              UTG checks, Hero checks, Button bets $38, UTG raises $126.35 (All-In), Hero calls $126.35, Button raises $176.70, Hero calls $22.10 (All-In)

                              River: ($472.75) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (3 players, 2 all-in)

                              Total pot: $472.75
                              Main pot: $428.55 between Hero, Button and UTG, won by Hero
                              Side pot 1: $44.20 between Hero and Button, won by Hero

                              Results in white below:
                              Button didn't show (oli TT ja seega maja)
                              UTG didn't show (oli K-high mast)
                              Hero had J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (four of a kind, Jacks).
                              Outcome: Hero won $469.75

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #510
                                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                                PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                Staarcallija (Button) ($244.20)
                                SB ($200)
                                BB ($282.20)
                                UTG ($181)
                                UTG+1 ($200)
                                MP1 ($219.25)
                                MP2 ($231.25)
                                MP3 ($321.30)
                                CO ($268.35)

                                Preflop: Staarcallija is Button with 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
                                6 folds, Staarcallija raises to $4, SB raises to $12, BB calls $10, Staarcallija calls $8

                                Flop: ($36) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (3 players)
                                SB bets $24, 1 fold, Staarcallija calls $24

                                Turn: ($84) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players)
                                SB checks, Staarcallija bets $44, 1 fold

                                Total pot: $84 | Rake: $3

                                Results:
                                Staarcallija didn't show 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (nuts).
                                Outcome: Staarcallija won $81

                                Comment

                                Working...