*** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #676
    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

    Vene viin on halb.

    Comment

    • Klamber®
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2008
      • 335

      #677
      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

      Algselt postitas Lutzky
      Vene viin on halb.
      krt ei tea, ma proovisin ükspäev mingit mille seest kumas teiseltpoolt silti läbi miskid kaseurvad, see oli küll mõnus
      oligi mingi kaseurvaviin vms..

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #678
        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

        Russki Rasmer. 2 päeva pohmelli. No obvious, enne oli gin + smirnoff ice'i ka all, aga...rsk..vene viin on kõiges süüdi:P...

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #679
          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

          Sain TrioBet'ilt kirja, et detsembris reload boonus ootamas mind aga reload boonuse summast ega tingimustest ei olnud juttugi... :D

          Comment

          • Klamber®
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2008
            • 335

            #680
            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

            Algselt postitas ranka
            Sain TrioBet'ilt kirja, et detsembris reload boonus ootamas mind aga reload boonuse summast ega tingimustest ei olnud juttugi... :D
            sama siin, see vist mingi üldine

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #681
              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

              nagu seal taipoksi võsitlustel, kui me rankaga juttu rääkisime, ikka pokkerist, ja ma läksin sooja tegema, siis mingid põnnid ranka kõrval, et sa mängid pokkerit vä, et mis limitit. Peale ranka vastust et nl200-1000 vist oli vastus, jäid lihtsalt vait, sest ilmselt polnud sellise kaliibriga grinderit oma silmaga näinud. Vist oli see lugu nii, kui õigesti rankast aru sain

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #682
                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                Pean üles tunnistama, et olen 2 kuud kaine olnud! Andke mulle mu patud andeks, head ööd

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #683
                  Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                  Algselt postitas rankapoeg
                  Pean üles tunnistama, et olen 2 kuud kaine olnud! Andke mulle mu patud andeks, head ööd
                  Mis sul viga on? AA on allaandjatele

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #684
                    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    Mis sul viga on? AA on allaandjatele
                    Tundub et ta rangest on QQ väljas

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #685
                      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                      Algselt postitas rankapoeg
                      Pean üles tunnistama, et olen 2 kuud kaine olnud! Andke mulle mu patud andeks, head ööd
                      nõrk

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #686
                        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #687
                          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                          Algselt postitas ranka
                          Sain TrioBet'ilt kirja, et detsembris reload boonus ootamas mind aga reload boonuse summast ega tingimustest ei olnud juttugi... :D
                          Sain isegi kirja, aga meilil sinna reaload boonuse bännerile vajutades viskab ilusti Trio kodulehele.

                          Up to 100Euri 100%.
                          25Eurot, 500RH
                          50Eurot,1000RH
                          75Eurot,1500RH
                          100Eurot,2000RH

                          Selle ma välja lugesin ja nedd raked handid, siis vabastamiseks, kuigi see raha peaks kohe topelt tulema vast? Lihtsalt enne väljamakset mängi läbi nagu enne olnud.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #688
                            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                            Vaatasin,et Novemris olen raket maxnud ca 4k ja raked käsi 13,4k
                            600$ rake eest 100 eurone boonus+rakeback pole paha diil

                            Comment

                            • gert23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #689
                              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                              reload boonust tasub ju võtta igal juhul eks ? Kas sul roll 10 euri või 10 000. See ju pmst tasuta papp kui oled võitev? On mul õigus?
                              Ma igatahes kannan dets. 1700 eeki siis üle :)

                              Comment

                              • Maheaatom
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 958

                                #690
                                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                                Algselt postitas Lutzky
                                Russki Rasmer. 2 päeva pohmelli. No obvious, enne oli gin + smirnoff ice'i ka all, aga...rsk..vene viin on kõiges süüdi:P...
                                Russki Razmer on näiteks Venemaal parmuviin (umbes nagu Eestis lauakas). Edukamad inimesed (eriti nn. "uusvenelased") ei joo elu sees sellist kraami, norm viinapudeli hind (poolik) on vähemalt 500 rubla. Ja pohmell on siis hommikul tõesti minimaalne.
                                Tundub imelik, sest Eestis reklaamitakse RR kvaliteetviinana...aga täpselt niimoodi mulle selgeks tehti, kui mõned aastad tagasi ühel sõbral Venemaal külas käisin.

                                Comment

                                Working...