*** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #616
    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

    meh, ma hoiaks sellist raha pigem suuremates pankades või isegi sulas madratsi all. Mitte et see tema süü oleks, aga siiski.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #617
      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

      ma ei tea mis limiidi ta mängis, aga ehk oligi mingi 40-50 buyinni arvel. Lihtsalt limiit suurem ja seega ka $$$ paistavad nii suured.
      Aga kui oli NL100/200 grinder, siis sellist summat tõesti igaks juhuks juba ei hoiaks arvel, sest on enne juhtunud ja juhtub ka edaspidi selliseid asju.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #618
        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

        Algselt postitas lenC
        meh, ma hoiaks sellist raha pigem suuremates pankades või isegi sulas madratsi all. Mitte et see tema süü oleks, aga siiski.
        Plaanid eluaeg jääda 100NL grinderiks? Kui ei plaani, siis pead ka hakkama hoidma selliseid summasid online -- ja $30,000 on midstakes MIINIMUM! Reeglina mid-stakes (400NL+) regularide rollid on 50k$+.

        Comment

        • Metsapull

          #619
          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

          Nii nüüd küll ei saa. Ma tean, et HEM-is seda EV asja ei tasuks eriti arvestada, aga nutaks ikkagi. Towerisse sai väike deposiit tehtud (35 dollarit) ja olen mänginud shortina ning tavaliselt raha juba preflopist sisse kütnud, kahjum hetkel umbes 9 dollarit viimase 500 käega, EV järgi võiks aga olla 5 dollariga plussis olla, see nüüd küll tore algus pole. :(

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #620
            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

            Mõtle kui lõbus olex hommikul sisse logida ja näha, et mingi häkker on Su accounti pealt Durrri tühjaks teinud ja mingi 5 nulliga number vahib vastu ;D

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #621
              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

              Mnjah tõsi ta on,et ei saa normaalselt mängida,kui pole korralikku bankrolli accoundil.
              Võid ju ka 10 buy iniga mängida,aga siis pead juba vaatama hakkama,kas ikka raha kontol kui fish tegi sind bustoks ja nt waiting list ootamas vms
              Samas mina isiklikult saan 10 buy-iniga hakkama,aga ma mängin ka max 4-l laual ja praktika ikka näitab ,et -10 buy inilised downswingid tulevad väga harva.
              Aga jah sellest saaks kõva filmilõigu.Nt naxer koos oma õpilasega saab ranka,imre ja savikoti jt passwordid.Rankapoja helistab,et kas Ranka on hulluks läinud ja mängib high stakesi.Ranka ärkab ülesse ja polltardunult vaatab,kuda keegi mängib tema accoundi alt high stakesi.Kõrvale vaade Naxeri eufoorias näoga high stakesi mängimas ja samalajal pitsi viina kõmmutamas.Samuti elab Naxerile kaasa koomas joomaseltskond ,kes millestki aru ei saa.Kannatajad pommitavad supporte,et mis toimub.Support nagu tavaliselt ei reageeri.Kasutatakse savikoti TONYG tutvusi(Lee on TonyG sõber) ja lõpuks hakkab midagi hargnema.Üllataval kombel Naxer teeb isegi plussi rämedalt staare outdrawides ja irwitades,et näe mu laual 50-ne waitinglist .Lõpuks kaob väsimusest magama.Hommikul üles ärgates hirmsa pohmakaga,selgub ,et lohhgambler on siiski poole maha mänginud ja poole Timile myynud.Aru saades,et seljatagune võib tuliseks minna ,kiire reageering ja mõlemal kiire sõit Taisse.
              Järgmine osa võiks olla midagi sellist kannanute kandid otsivad naxerit ja lohhgamblerit Tais taga...

              Oi kui minust saaks rezissöör...

              Comment

              • Andr3s
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 65

                #622
                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                Aga milles probleem on? Pealehakkamise küsimus ju!

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #623
                  Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                  Privador sa vahest jood ka või ;D Päris lahe fantaasia lugemiseks.

                  Võiks ka naljatada, et Privador nüüd pead ise Tai-sse põgenema, sest äkki naxer loeb seda ja kohtab sind tallinna linnavahel kuskil ja küsib, mis sousti sa suust välja ajad, kas sa siis ei tea, et ma olen viimased 3 kuud jõusaalis käinud ;D

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #624
                    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                    Mõttetera:

                    "Kui ostsid umbes kolme aasta eest 100 000 krooni eest Ericssoni
                    aktsiaid,
                    siis nüüdseks on need väärt umbes 4600 krooni.

                    Kui ostsid seevastu telekomi aktsiaid, näiteks Sony Networks, on sinu
                    100 000 kroonist alles 791 krooni.

                    Kui sa olid kolm aastat tagasi tark ja läksid Systembolagetisse
                    [svenssonimaa alkoholimonopol] ning ostsid 100 000 krooni eest õlut,
                    oli sul
                    kindlasti mõnda aega päris lõbus. Ning kui sa need pudelid täna
                    taarakogumispunkti viid, siis saad tagasi 6741 krooni."



                    POKKER ON KASULIKUM

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #625
                      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                      Algselt postitas antnx
                      Mõttetera:

                      "Kui ostsid umbes kolme aasta eest 100 000 krooni eest Ericssoni
                      aktsiaid,
                      siis nüüdseks on need väärt umbes 4600 krooni.

                      Kui ostsid seevastu telekomi aktsiaid, näiteks Sony Networks, on sinu
                      100 000 kroonist alles 791 krooni.

                      Kui sa olid kolm aastat tagasi tark ja läksid Systembolagetisse
                      [svenssonimaa alkoholimonopol] ning ostsid 100 000 krooni eest õlut,
                      oli sul
                      kindlasti mõnda aega päris lõbus. Ning kui sa need pudelid täna
                      taarakogumispunkti viid, siis saad tagasi 6741 krooni."



                      POKKER ON KASULIKUM
                      imric väidab sulle vastupidist imo

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #626
                        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                        Algselt postitas antnx
                        Mõttetera:

                        "Kui ostsid umbes kolme aasta eest 100 000 krooni eest Ericssoni
                        aktsiaid,
                        siis nüüdseks on need väärt umbes 4600 krooni.

                        Kui ostsid seevastu telekomi aktsiaid, näiteks Sony Networks, on sinu
                        100 000 kroonist alles 791 krooni.

                        Kui sa olid kolm aastat tagasi tark ja läksid Systembolagetisse
                        [svenssonimaa alkoholimonopol] ning ostsid 100 000 krooni eest õlut,
                        oli sul
                        kindlasti mõnda aega päris lõbus. Ning kui sa need pudelid täna
                        taarakogumispunkti viid, siis saad tagasi 6741 krooni."



                        POKKER ON KASULIKUM

                        IRwwww, viid pudelid kokkuostu ja teenid ka rohkem, mida nali irwwwwwww

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #627
                          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                          Sellist pulli teete siin, et meenub, see video, kus subtiitrid peale olid loetud. Hakkab juba tekkima selline poker face nagu sellel söekaevanduse vennal, selliste naljade peale.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #628
                            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                            Algselt postitas privador
                            Mnjah tõsi ta on,et ei saa normaalselt mängida,kui pole korralikku bankrolli accoundil.
                            Võid ju ka 10 buy iniga mängida,aga siis pead juba vaatama hakkama,kas ikka raha kontol kui fish tegi sind bustoks ja nt waiting list ootamas vms
                            Samas mina isiklikult saan 10 buy-iniga hakkama,aga ma mängin ka max 4-l laual ja praktika ikka näitab ,et -10 buy inilised downswingid tulevad väga harva.
                            Aga jah sellest saaks kõva filmilõigu.Nt naxer koos oma õpilasega saab ranka,imre ja savikoti jt passwordid.Rankapoja helistab,et kas Ranka on hulluks läinud ja mängib high stakesi.Ranka ärkab ülesse ja polltardunult vaatab,kuda keegi mängib tema accoundi alt high stakesi.Kõrvale vaade Naxeri eufoorias näoga high stakesi mängimas ja samalajal pitsi viina kõmmutamas.Samuti elab Naxerile kaasa koomas joomaseltskond ,kes millestki aru ei saa.Kannatajad pommitavad supporte,et mis toimub.Support nagu tavaliselt ei reageeri.Kasutatakse savikoti TONYG tutvusi(Lee on TonyG sõber) ja lõpuks hakkab midagi hargnema.Üllataval kombel Naxer teeb isegi plussi rämedalt staare outdrawides ja irwitades,et näe mu laual 50-ne waitinglist .Lõpuks kaob väsimusest magama.Hommikul üles ärgates hirmsa pohmakaga,selgub ,et lohhgambler on siiski poole maha mänginud ja poole Timile myynud.Aru saades,et seljatagune võib tuliseks minna ,kiire reageering ja mõlemal kiire sõit Taisse.
                            Järgmine osa võiks olla midagi sellist kannanute kandid otsivad naxerit ja lohhgamblerit Tais taga...

                            Oi kui minust saaks rezissöör...
                            LOLLOLOLOLOLOL :P

                            Rolli sul ju on ja tee Eestimaine pokkeri sari, kindlalt teeb ära hittidele nagu Võsareporter, Ärapanija, Kelgukoerad. Tõehetkest rääkimata.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #629
                              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                              Algselt postitas Tigrano
                              Sellist pulli teete siin, et meenub, see video, kus subtiitrid peale olid loetud. Hakkab juba tekkima selline poker face nagu sellel söekaevanduse vennal, selliste naljade peale.
                              Tegelt tolle video peaks ära arhiveerima, enne kui ära kaob ning too video oli ikka retsilt kõva kaup :P

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #630
                                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                                See pokerface tuleb jah kuskile kindlasse kohta ära paigutada ;D

                                Comment

                                Working...