Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
viimati kui ma tekiilat jõin, ärkasin ma selle peale üles, et üks vend kallas mulle õlle püksi ja samal ajal midagi seletades, et mul läheb viimane buss tallinna vms.
"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=348551
ilmselt on komosereis odavam lõbu kui samal ajal durrride ja muude sellistega pokkeri mängimine :)
aga tema tsirkust olen isegi paarisaja dollariga toetanud, väärt kraam
Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Algselt postitas runnar
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=348551
ilmselt on komosereis odavam lõbu kui samal ajal durrride ja muude sellistega pokkeri mängimine :)
aga tema tsirkust olen isegi paarisaja dollariga toetanud, väärt kraam
Hea vänt, selle raha eest oleks 2 aastat nosebleed mängud käinud :(
Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Algselt postitas Codecci
Damn, unustasin töötusse minna ja haigekassa ongi kehtetu :(
Keegi siit on otse $$ eest omale haigekassa teinud nagu privador ja oskab täpsemalt rääkida? Kus teha saab ja palju maksab?
Kas Sulle mingit tööd ei suruta kui juba liiga kaua töötu oled?
Mul sõbrale surutakse küll mingi ala rotirahaeest ühiskondlike töid peale juba, vaja lehti riisuda jne. :D
Comment