****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #1531
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Eile vaatasin just PADi ja hakkasin vaata et wtf Ivey on mu elukaaslase õe kuti nägu .... ainult must :D

    Comment

    • 2ssapaar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 423

      #1532
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Algselt postitas daljoh
      Mind mõtlesid ma pakun?

      Ei ole maha teinud...lihtsalt mulle ei meeldi Ivey inimesena....mängib sigahästi ja veel paremini...selle kohta ei ole midagi öelnud...
      Ei mõelnud sind. rääkisin Hellmuthist :P

      Comment

      • daljoh
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1032

        #1533
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        aaa ok :D

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #1534
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Ükskord nägin ühte vanameest kaabuga mängimas. Too oli eriline donk - kui peaks koos ühe bussi peale sattuma kui keskklinna sõidan siis lööks talle põgenemishaamriga pähe ja varastaks kaabu ära.

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #1535
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas 2ssapaar
            Saaks aru kui need nosebleed regularid teeksid Phil'i maha, aga come on :P Phil on meie kõigiga võrreldes pokkerimaailmamastaabis miljon korda rohkem saavutanud. Sama hästi võiks öelda, et Doyle Brunson failiks nosebleed mängudes jubedalt, aga miks keegi teda maha ei tee siis? :D Just a little respect?

            edit: Phil Hellmuthit mõtlesin :P
            Edgar Savisaar on hea Eestile, sest ta saab valimistel palju hääli...

            Mina olen 3h kulutanud, et vaadata, kuidas Hellmuth mängib HU pokkerit vs PBJaxxx(for entertainment purposes), ükski vägi enam siin ilmas ei suuda mind ümber veenda, et hellmuth ei ole donk.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1536
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas daljoh
              Seda küll jah :D

              Ah ma ei tea ka eks see mu enda arvamus...see jonnimise värk....aga no Helmuth on ikka selle ala eliit...selles osas ei saa sa mulle küll vastu vaielda ma arvan :D
              please

              ma ei väidagi, et ma parem olen, kui Hellmuth... kindlasti mitte ja need NL50 jutud on liialdused, aga lihtsalt käib pinda kui dongid teda väga heaks mängijaks peavad ja julgevad Ivey ja Hellmuthi nime ühte lausesse kirjutada kõrvuti

              Algselt postitas 2ssapaar
              Saaks aru kui need nosebleed regularid teeksid Phil'i maha, aga come on :P Phil on meie kõigiga võrreldes pokkerimaailmamastaabis miljon korda rohkem saavutanud. Sama hästi võiks öelda, et Doyle Brunson failiks nosebleed mängudes jubedalt, aga miks keegi teda maha ei tee siis? :D Just a little respect?

              edit: Phil Hellmuthit mõtlesin :P
              Sest keegi ei väida, et Doyle Brunson on praegusel hetkel maailmas tippmängija. Kui väidaks, siis ma naeraksin. Kunagi on ta vast olnud, hetkel küll no-no.

              ja variatsioon, sa oled vist esimene võitev mängija keda ma tean, kes usub, et Hellmuth on hea mängija :P

              Comment

              • daljoh
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1032

                #1537
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Ah sellist jama on raske kommenteerida....me räägime ju 2st erinevast asjast....
                laua taga jonnimisest ja mänguoskusest
                Iveyl on mänguoskus minu arsust ka maailma eliit kuid ta ka jonnib suht palju
                Hellmuth on mängus paras ants + jonnimises on ta maailma eliit

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1538
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  ok my bad

                  Ivey ei jonni tho

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #1539
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    ja kogu selle vaidluse point on ? :D

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #1540
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Ma ei tea mulle meeldib A Le Coq sulle meeldib Saku vaidlus.

                      Ja imho Phil pole üldse mingi whiner, kust te seda võtate?

                      Comment

                      • daljoh
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1032

                        #1541
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        ah las jääb jah....

                        mõttetu teema mille üle vaielda

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #1542
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          v2hemalt pole igav:)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1543
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            lolllll mis arutelu :D
                            hellmuthi jutt on mulle alati meeldinud, küll aga tema mäng on küll veits jama.
                            suht donk paistab välja :D

                            kyll aga need braceletid mis ta võitnud on, ilmselgelt see ei saa juhus olla, puhas skill!!!!! Küll aga ajad on praegu teised. Tollal mil tema need võitis, siis sealsetel turniiridel oli kordades vähem mängijaid, kui praegu! Aga müts maha sellegi poolest! :)

                            Mängu poolest mulle meeldib kõige rohkem obv et Durrr, kuna no, see vend on lihtsalt jumal :D

                            Comment

                            • SamGold
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 302

                              #1544
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Kui Hellmuth'i vastased oskaksid pokkerit mängida siis ta võidaks kõik mängud!

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #1545
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Aga ma ei mõista, miks inimesed nii sillas on, kui keegi täiega ära hitib ning sucoutib. Plääh, see ferguson oli seal video nagu jumal, kelle poole käsi sirutati ka karjuti. Mida fakki nagu? Või ongi see üks suur pokkeritubade vandenõu, et dongid rohkem mängiksid ja suckoudiks, et tunneksid ka jumala tunnet...

                                Comment

                                Working...