Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
selline küssa et tahaks MTT turniire üle vaadata endal
et kas HEM-ga saab kuidagi turniiri hand by hand üle vaadata ?
ja kui ei saa siis kuidas oleks seda kõige effektiivsem teha ?
selline küssa et tahaks MTT turniire üle vaadata endal
et kas HEM-ga saab kuidagi turniiri hand by hand üle vaadata ?
ja kui ei saa siis kuidas oleks seda kõige effektiivsem teha ?

TC
Comment