Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
btw, kui leitsil on pokerstarsi username "leits", siis mina sinna saata ei saa :D, ytleb, et sinna pole võimalik real money saata.
tõenäoliselt ta lükkas endale bloki peale, kass :D
btw, kui leitsil on pokerstarsi username "leits", siis mina sinna saata ei saa :D, ytleb, et sinna pole võimalik real money saata.
tõenäoliselt ta lükkas endale bloki peale, kass :D
TC
Comment