****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SamGold
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2009
    • 302

    #1006
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Algselt postitas Provoker


    Ma sain tulemuseks 107. Pole õrna aimugi kas see on hea või halb.
    Tegin ka kunagi seda. Olin juba mõned raamatud pokkeri kohta lugenud ja onlines mänginud (ilma eesmärgita mingiks grinderiks saada aga olin plussis omadega ikka) aga tulemuse sain sitema kui üks sõber, kes polnud midagi lugend ja ainult meelelahutuseks sõpradega kodumängu mängind :(
    Puhast tõugu donkey olin ikka :) !

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1007
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Algselt postitas vinney
      eile oli veel täitsa müügil, tänaseks juba välja müüdud :S
      Piletimaailm.com on küll veel 300 vaba kohta, tra kui sick kui välja müüdud, ma veel ei ostnud ka, sõber läx just magama kah, ostan täna õhtul sealt piletimaailmast ära!
      Ilma küll jääda ei taha, sick!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1008
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BudhFVnN2o0&[/youtube]

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #1009
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          00:55 vms WTF see vend kes lendas eriti täpselt.. super fake ?

          //lõpuks kõik vaadatud ka siis sealsed hitid. pole viitsind kunagi neid üksikult vaadata :D ty

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1010
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas Madis Very
            00:55 vms WTF see vend kes lendas eriti täpselt.. super fake ?
            Sellest oli siin ka eraldi youtube link.

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #1011
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas ranka
              Sellest oli siin ka eraldi youtube link.
              Nägin ise ka seda, pakun küll , et on fake

              Comment

              • Koit
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 495

                #1012
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Algselt postitas SamGold
                Tegin ka kunagi seda. Olin juba mõned raamatud pokkeri kohta lugenud ja onlines mänginud (ilma eesmärgita mingiks grinderiks saada aga olin plussis omadega ikka) aga tulemuse sain sitema kui üks sõber, kes polnud midagi lugend ja ainult meelelahutuseks sõpradega kodumängu mängind :(
                Puhast tõugu donkey olin ikka :) !
                võib-olla tal lihtsalt joppas nende vastustega, ega seal väga palju erinevaid variante ole.

                Kui ise viimati tegin seda, sain midagi 120ga. esimene kord tehes sain miski 107 vist.

                Comment

                • Potik
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 245

                  #1013
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Eile tegime home-games turnat üle pika aja. 10 mängijaga - 100.- BI.
                  Murdsin ennast rahadesse mullil agrotsedes ja selline käsi tuli ette: Ma olin BTN u. 12-13bb suuruse stäkiga. Teised kaks katsid mu ära. KTs ja avasin 2,5bb suuruse tõstega, eeldusega lihtsalt blindid korjata, kuna BB oli weak-tight stiiliga ja SB veidi agrom, aga ikkagi tol hetkel ootasid nad mõlemad kaarte.
                  SB fold, BB fish min-raise. Callin positsioonis. Flop Q96r. BB check, mõtlen natuke ja lükkan nupud sisse, kuna too tüüp pmst betib aint nutsiga ja siis ka donkbetib kui pihta on saanud (paar kätt varem ma muckisin ta vastu QQ kui ta oli donkbettinud Axx boardil - pärast sain kinnitust, et tal oli AT). Ja isegi kõige halvemal juhul on mul oute.
                  Dvi, tüüp ägiseb oma mint aega, kuni ma oma stäki üle loen ja ta omi loeb. Siis tuleb PF foldinud SB(chipleader) välja teatega, et ta calliks mind siin kohas ka A-high-ga. Ja ennäe imet, tüüp viskab selle peale nupud keskele ja avab A8. A-high püsib ja ma lendan tänu SB suurele suule 3. kohal välja.

                  Olgu öeldud, et minu AI call jättis BB-le alles u. 4-5bb suuruse stäki ja tüüp ise on megafishine (ei laksa pot oddse, vastase riidimist, boardi tekstuuri ega midagi).

                  gg, sir. seriously... >:(

                  Comment

                  • Kris
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 860

                    #1014
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    tegin 2700 kätt, 9 lauaga tuli kuradi aeglaselt : D

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1015
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      SB'le hambasse et meelde jääks kus tohib ja kus ei toih suud pruukida >:(

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #1016
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Mehed! See naine, kellest ma rääkisin on liiga hea, et olla tõsi :) Traaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ta ei ole kunagi olnud ega kunagi ei saagi olema mees

                        Comment

                        • blazkuh
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 400

                          #1017
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Algselt postitas FreakyJason
                          Mehed! See naine, kellest ma rääkisin on liiga hea, et olla tõsi :) Traaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ta ei ole kunagi olnud ega kunagi ei saagi olema mees
                          Katsu olla nüüd, surud siin oma arvamust teistele peale :P Googeldasin ja jättis suht külmaks, 10 palli süsteemis annaksin 4 punkti.


                          EDIT: 3

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1018
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Algselt postitas blazkuh
                            Katsu olla nüüd, surud siin oma arvamust teistele peale :P Googeldasin ja jättis suht külmaks, 10 palli süsteemis annaksin 4 punkti.


                            EDIT: 3
                            pics

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #1019
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Ma postitaks aga ei taha bani enam :) :D

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #1020
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Algselt postitas Provoker


                                Ma sain tulemuseks 107. Pole õrna aimugi kas see on hea või halb.
                                overrated test. Mingi micro grinderite jaoks enamus täiesti mõttetud meta küsimused, sest micros pole meta olukordi(erandeid leiab alati), seal on standard olukorrad.

                                Comment

                                Working...