Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
Tegin ka kunagi seda. Olin juba mõned raamatud pokkeri kohta lugenud ja onlines mänginud (ilma eesmärgita mingiks grinderiks saada aga olin plussis omadega ikka) aga tulemuse sain sitema kui üks sõber, kes polnud midagi lugend ja ainult meelelahutuseks sõpradega kodumängu mängind :(
Puhast tõugu donkey olin ikka :) !
Algselt postitas Provoker
Puhast tõugu donkey olin ikka :) !
Comment