****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1141
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Algselt postitas blazkuh
    Tahad kanni saada W?

    EDIT: :P










    :D :D
    Üldiselt:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AzSwBMCafyA[/youtube]

    EDIT: ei see õige

    Comment

    • blazkuh
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 400

      #1142
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Algselt postitas ranka
      Üldiselt:

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AzSwBMCafyA[/youtube]

      EDIT: ei see õige

      Armas

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #1143
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        irw, saate aru. 2 näidet, et sõjast ära saada. Irw, üks tegi tsikile lapse ( kuigi 2 vaja vist, aga ühega ka ei huia, ja saab pikenduse ) ja üks oli vist haamriga vms väikse varba luu katki löönud. Rohvel, imo, kui sa nii loll old, et muud moodi ära ei saa, siis peaksid topelt seal olema. Ma ei saa aru, kuidas ei suudeta ennast ära nihverdada.


        ma vast 2012 ehk saan relva kätte

        siiamaani hirnun siin

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #1144
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Nüüd räägitakse vähemalt, et enam nii kergelt ära ei lasta komisjonist + veel kes läevad väkke ja lahkuvad mõne nädala jooksul on võimalus et kutsutakse hiljem tagasi.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #1145
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Mul on ka kuu aja pärast komisjon :P
            Suurt soovi ausalt öeldes pole sõjaväkke minemiseks, aga kui saadetakse, siis mis seal ikka.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1146
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas Vapsik
              Mul on ka kuu aja pärast komison :P
              Suurt soovi ausalt öeldes pole sõjaväkke minemiseks, aga kui saadetakse, siis mis seal ikka.
              Õige mehe jutt.

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #1147
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Algselt postitas ranka
                MIDA VI**U MA VALESTI TEEN? See 500KG on ju ebareaalne vastus!

                Nagu ma aru saan siis 1000KG kurkide kohta on 98% vett ehk 980KG vett ja 20KG on "kurkide tahke massi"? Kui nüüd veesisaldus langes siis "kurkide tahke mass" jääb ju samaks, sest ainult vesi aurab ära sellest 980-nest KG-ist veest.

                Me teame, et "kurkide tahke mass" on 20KG, kus on 0% vett. Sinna tuleb nüüd lisada juurde vett nii, et tahke aine massi ja vee suhel oleks 4% kurkide tahket paska ning 96% vett, mis annab 100% massi.

                20 kg tahket paska - 4% X = 20 x 100 /4 = 500KG ?
                X - 100%

                Teine näide:
                4% : 96% ~ 1 : 24

                Kuna 4% on 20KG siis saame asendada valemi: 1 x 20 KG : 24 x 20KG ~ 20 : 480 ehk 20 KG paska ja 480 KG vett, kokku 500KG kurke.

                *** Kuulid Koos ***





                Btw, toda ülesannet sai tehtud 8. klassis matemaatika teaduskooli teemaga ja siis hiljem vist 10. klassis ka veel.

                Comment

                • farik666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 834

                  #1148
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  kurat kaaua see dollar langeb..tahaks juba cashoute hakata tegema..

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1149
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas farik666
                    kurat kaaua see dollar langeb..tahaks juba cashoute hakata tegema..

                    Sa oled nit...

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1150
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Algselt postitas ranka
                      Sa oled nit...
                      '

                      lol

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #1151
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Eraldi märkimist vajav teema on lisaks muule need kohutavad nimed ja pildid, millega netirüütlid vastaseid piigi otsa ajada proovivad. Mõelge ise, mingi „hmrx67cvRTs, Kirdõk ” ja siis selle kõrval pehme sidruni pilt! Seda oli selgelt liiga palju. Aga küll me harjume.
                        Mardi"donk"salu blogist :D

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #1152
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Algselt postitas teerajaja
                          Nüüd räägitakse vähemalt, et enam nii kergelt ära ei lasta komisjonist + veel kes läevad väkke ja lahkuvad mõne nädala jooksul on võimalus et kutsutakse hiljem tagasi.

                          no selline soovitus, et olge viisakad seal ja ärge võtke kaasa mingit nelja mappi kirurgipabereid/näod ees nagu sureks kohe ära. Olge järjekorra lõpu poole ja vaadake, mis nägude ja jutuga igast kabinetist välja tullakse. Igas komsijonis on nõrgim lüli.
                          napilt 2 aastat venitavad ise kummi minu eest. hale nagu minna ka sellise jutuga, et kle laske ikka ära, ma nii haige. Esimene kord raiusin, et ma jumala terve, aga tervsietõend oli koju jäänud, anti kohe 4 kuud aega, et tervisetõend tuua.

                          Naljategu see komsijon alltogether


                          Comment

                          • markosa
                            Jube Noob
                            • Feb 2009
                            • 186

                            #1153
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            njah, mul on järgmine esmaspäev minek >:( ....õnneks 8 kuuks

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #1154
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Algselt postitas jrgn hell

                              no selline soovitus, et olge viisakad seal ja ärge võtke kaasa mingit nelja mappi kirurgipabereid/näod ees nagu sureks kohe ära. Olge järjekorra lõpu poole ja vaadake, mis nägude ja jutuga igast kabinetist välja tullakse. Igas komsijonis on nõrgim lüli.
                              napilt 2 aastat venitavad ise kummi minu eest. hale nagu minna ka sellise jutuga, et kle laske ikka ära, ma nii haige. Esimene kord raiusin, et ma jumala terve, aga tervsietõend oli koju jäänud, anti kohe 4 kuud aega, et tervisetõend tuua.

                              Naljategu see komsijon alltogether


                              Jrgn kirjuta raamat kuidas sõjaväest pääseda. ;D

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #1155
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Algselt postitas BuildUp
                                Jrgn kirjuta raamat kuidas sõjaväest pääseda. ;D
                                juba kirjutatud - loe vahva sõduri šveiki seiklusi...
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...