Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
960,8 on ka minu vastus, aga ei olnud selles täiesti kindel, loodan, et saan homme selle vastusega läbi siis, tänud arutelu eest :P
Võin kohe veel vbl mingi lolli küsimuse esitada :D
Selliseid nuputamise harjutusi mul kahjuks rohkem pole, aga on üks imelik tehe antud:
Arvutage 5V1 + 2 = 4
3V1+3x = 2
V2 + x/4 = 2
V tähendab ruutjuurt ja V ees olevad arvut juure astet...
960,8 on ka minu vastus, aga ei olnud selles täiesti kindel, loodan, et saan homme selle vastusega läbi siis, tänud arutelu eest :P
Võin kohe veel vbl mingi lolli küsimuse esitada :D
Selliseid nuputamise harjutusi mul kahjuks rohkem pole, aga on üks imelik tehe antud:
Arvutage 5V1 + 2 = 4
3V1+3x = 2
V2 + x/4 = 2
V tähendab ruutjuurt ja V ees olevad arvut juure astet...
TC
Comment