****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #391
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    no vähemalt Arnolts ei hakanud mingit nõmedat moraali lugema. rääkis asjad ära nagu olid. ajakirjanik aga võib midagi imeda.

    Comment

    • krayzie
      Grinder
      • Oct 2008
      • 706

      #392
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      jah aga eesti sport ja kultuur et saa otseselt starsi käest midagi (kui just stars kedagi eraldi sponsoreerida ei taha)

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #393
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Algselt postitas krayzie
        jah aga eesti sport ja kultuur et saa otseselt starsi käest midagi (kui just stars kedagi eraldi sponsoreerida ei taha)
        mida see võrkpallikoondis siis saab...midagi ikka stars ju neile viskas?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #394
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas Lutzky
          mida see võrkpallikoondis siis saab...midagi ikka stars ju neile viskas?
          «Mina ei ole mingisugune hasartmängu toetaja - see on täiesti selge - ja ei ole sellega tegelenud. Aga Eestis on see ju küllal levinud niisugune ajaveetmise valdkond ja sellest eraldatakse läbi maksusüsteemi spordile ja kultuurile.»

          see pole ju sellega seotud imo


          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #395
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas krayzie
            jah aga eesti sport ja kultuur et saa otseselt starsi käest midagi (kui just stars kedagi eraldi sponsoreerida ei taha)
            Kuidas ei saa? Naxer hittis SCOOP'il ja läks bustoks. Kust raha tuli ja kuhu raha kadus?

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #396
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas lenC
              «Mina ei ole mingisugune hasartmängu toetaja - see on täiesti selge - ja ei ole sellega tegelenud. Aga Eestis on see ju küllal levinud niisugune ajaveetmise valdkond ja sellest eraldatakse läbi maksusüsteemi spordile ja kultuurile.»

              see pole ju sellega seotud imo


              sain aru. kaheti mõistetav.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #397
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Algselt postitas lenC
                «Mina ei ole mingisugune hasartmängu toetaja - see on täiesti selge - ja ei ole sellega tegelenud. Aga Eestis on see ju küllal levinud niisugune ajaveetmise valdkond ja sellest eraldatakse läbi maksusüsteemi spordile ja kultuurile.»

                see pole ju sellega seotud imo
                Need arnoldid ja nikid ning average peetrid ei tea mitte midagi pokkerist ja panevad pokkeri luckbox mängudega ühte kasti.

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #398
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  RANKA KÄED EEMALE NIKIST ;D!

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #399
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    jap, käed eemale minust.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #400
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Algselt postitas Tupsik
                      Imelik lausa öelda, aga Rüütlilt igati asjalik vastus ju :)
                      kusjuures uskumatu, aga tõsi:-)

                      kui üldse keegi pangega hakkama sai, siis on see PS, kes ei hooma, et Rüütel on küll halb reklaamnägu...

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #401
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        lol@ ridari äss kadriorust.
                        rüütel ei ole halb reklaaminägu.
                        selle reklaami puhul on tehtud nn all in 1 pakett, st võimalikult palju huvigruppe koos haarata.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #402
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Algselt postitas vsiu100
                          lol@ ridari äss kadriorust.
                          rüütel ei ole halb reklaaminägu.
                          selle reklaami puhul on tehtud nn all in 1 pakett, st võimalikult palju huvigruppe koos haarata.
                          nohh.. arvestades, et pokker on oskusmäng ja eeldab mingi hetk keskmisest suuremat kinganumbrit... siis panna reklaamnäoks suhtkoht suurimate pangede poolest tuntud vana-kõbi...

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G6lI2-fkktk&NR[/youtube]

                          Comment

                          • anti
                            Julm Donk
                            • Nov 2008
                            • 74

                            #403
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Uskumatu millest ikka Eesti ajakirjandus kinni hakkab. See PokerStrarsi logo tuli ju sinna ainult seetõttu, et riigil polnud raha võrkpalli koondise toetamiseks, aga EM-ile paraku ilma rahata ei sõida. Rüütel tuleb appi, et särkide müügiga võrkpalli koondist aidata, aga lapsajakirjanik hakkab lihtsalt vanainimest kiusama.

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #404
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Vastik ja nõme. Häbi lausa, et meie president toetab hasartmängu sõltuvust tekitavat internetikeskkonda. Nendele inimestele kes vabandavad, et pokker on oskus ja mitte õnnemäng tuleks arsti juures käia. Hasartmängurid!!!! Vasikud olevused!

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #405
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Arnold Rüütel imo ei puutugi väga asjasse, aga huvi on just Vilja Savisaare poolel. Tegemist keskerakondlasega ja neil on ju suur siht hasartmängud keelustada. Nüüd siis hoopiski vastupidi reklaamib seda. :P :D

                                Comment

                                Working...