****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #376
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Algselt postitas Rage
    ma ise mängin ka 12/9/4 stiilis.. aga niipea kui ma estpatrickut püüan teha.. lendan kohe täie pasaga miinusesse.. ei oska mina neid nite beatida LAG stiiliga ja nende krdi shortstackide ja halfstackide vastu ei aita peaaegu miski.. foldi aga preflopis oma premiume
    minu stiili ei olegi lihtne mängida, peab foldida ka oskama ja checkida. eile lasin 6000 kätt Full ringis stiilis 20/17 vist või oli 19/16 ja 3bet ca 5 pakun 50NLs suht edukalt sain kuigi lõpuks kaart enam ei jooksud üldse ja andsin paar BI ära kui eksisin ja minu K high A high-ga maha calliti 200bb potis.

    Aga read oli õige et vastasel pole *******

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #377
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Algselt postitas ESTPatrick
      minu stiili ei olegi lihtne mängida, peab foldida ka oskama ja checkida. eile lasin 6000 kätt Full ringis stiilis 20/17 vist või oli 19/16 ja 3bet ca 5 pakun 50NLs suht edukalt sain kuigi lõpuks kaart enam ei jooksud üldse ja andsin paar BI ära kui eksisin ja minu K high A high-ga maha calliti 200bb potis.

      Aga read oli õige et vastasel pole *******
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      mina ei suuda väga loosimalt mängida.
      3bette laon piisavalt :)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #378
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        milleks on vaja fullringis ylse mingi 20/xx/x lasta? kui tuleb 12/9/3 ga varandusi?

        Comment

        • Kris
          Grinder
          • Mar 2009
          • 860

          #379
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=phfbmp31Yrs&feature=PlayList&p=83D13477F8A 37726[/youtube]

          ep2


          keegi teab öelda kui tihti AA vs AA 6maxis tuleb? Ledereri asemele oleks võinud jep kellegi teise panna nagu keegi siin mainis..

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #380
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas Tarmonator
            aga ma väga ei tajunud mis propbet neil seal nende ruutudega käis?
            keegi seletaks lollile
            ei jälginud ka täpselt, aga laoti omavahel bette, mitu ruutut floppi tuleb vms. iga asja peale saab bettida ju.
            paar korda on olys cashis mõned lõbusad väljamaalased olnud. siis ka nad igast bette käima tõmmanud. palju on selle ettekandja pikkus?
            miski suvalise mängija kaal? igaüks viskab 50.- ja kirjutab oma vastuse mobiili. kel pihtas scoopib. lõbus, mäng ei tundu nii aeglane ja lauas jutt käib....

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #381
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas Rage
              aga niipea kui ma estpatrickut püüan teha..
              No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              UTG ($16.40)
              MP ($14.40)
              CO ($25)
              Staarkoll (Button) ($37.25)
              SB ($26.30)
              BB ($25)

              Preflop: Staarkoll is Button with 9, 9
              1 fold, MP calls $0.25, 1 fold, Staarkoll bets $1.25, SB calls $1.15, 1 fold, MP calls $1

              Flop: ($4) 7, 5, 3 (3 players)
              SB bets $4, 1 fold, Staarkoll calls $4

              Turn: ($12) 5 (2 players)
              SB bets $21.05 (All-In), Staarkoll calls $21.05

              River: ($54.10) A (2 players, 1 all-in)

              Total pot: $54.10

              Results:
              Staarkoll had 9, 9 (two pair, nines and fives).
              SB had 6, J (one pair, fives).
              Outcome: Staarkoll won $51.45

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #382
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                This one's for my dad. Neurosonics Audiomedical Laboratory footage. Visit www.neurosonicsaudiomedical.com for more info and credits. Kingdom of the unreal but also a higher state of being, ultimately free of the limitations of the material world through the agency of science, technology, and imagination. Peep everyone here: http://creativitezero.com http://www.luke-palmer.com http://www.myspace.com/scratchperverts http://www.shlo.co.uk/ http://www.foreignbeggars.com/ http://www.myspace.com/stigofthedumpuk http://www.myspace.com/drsyntax http://www.will-cohen.com/ http://www.ward404.com/

                Comment

                • leho57
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 664

                  #383
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Algselt postitas Ghost0
                  4 pigem
                  ikka 3

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #384
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas Lutzky
                    einohh.. selliseid shovesid callin ma ka maha ja enamasti olengi ees.. see ei ole nitide pigistamine LAGi stiiliga vaid donkide bluffshovede püüdmine:-)

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #385
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IyAyd4WnvhU[/youtube]

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #386
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Tore püss.

                        Comment

                        • Kris
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 860

                          #387
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****






                          : DDD

                          midavittu huulepulka : DD

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1WKD0MQnxH8&feature=PlayList&p=46C6174BF1B 5277D[/youtube]

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #388
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Algselt postitas Rage
                            einohh.. selliseid shovesid callin ma ka maha ja enamasti olengi ees.. see ei ole nitide pigistamine LAGi stiiliga vaid donkide bluffshovede püüdmine:-)
                            JAH, aga ma olen maruõnnelik!

                            Comment

                            • krayzie
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 706

                              #389
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              oh noes ....


                              Arnold Rüütel kannab reklaamil hasartmängukeskkonna Pokerstars logoga särki, aga ta ei ole kursis, millega Pokerstars tegeleb.

                              Comment

                              • Tupsik
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 497

                                #390
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Imelik lausa öelda, aga Rüütlilt igati asjalik vastus ju :)

                                Comment

                                Working...