Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
minu stiili ei olegi lihtne mängida, peab foldida ka oskama ja checkida. eile lasin 6000 kätt Full ringis stiilis 20/17 vist või oli 19/16 ja 3bet ca 5 pakun 50NLs suht edukalt sain kuigi lõpuks kaart enam ei jooksud üldse ja andsin paar BI ära kui eksisin ja minu K high A high-ga maha calliti 200bb potis.
Aga read oli õige et vastasel pole *******
Algselt postitas Rage
Aga read oli õige et vastasel pole *******
TC

, 9
, 3


Comment