Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
no vähemalt Arnolts ei hakanud mingit nõmedat moraali lugema. rääkis asjad ära nagu olid. ajakirjanik aga võib midagi imeda.
no vähemalt Arnolts ei hakanud mingit nõmedat moraali lugema. rääkis asjad ära nagu olid. ajakirjanik aga võib midagi imeda.
Comment