Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
tra.. kolmapa õhtuti laudadesse istuda on ikka suht fail.. kõik lauad mingi krdi näkased 12/8 stiilis
tra.. kolmapa õhtuti laudadesse istuda on ikka suht fail.. kõik lauad mingi krdi näkased 12/8 stiilis
, A
, 8
, K
TC
Comment