****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #361
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    tra.. kolmapa õhtuti laudadesse istuda on ikka suht fail.. kõik lauad mingi krdi näkased 12/8 stiilis

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #362
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Algselt postitas Rage
      tra.. kolmapa õhtuti laudadesse istuda on ikka suht fail.. kõik lauad mingi krdi näkased 12/8 stiilis
      ja on see siis pokker ?

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #363
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Algselt postitas andu_andu
        ja on see siis pokker ?
        vähe sellest.. krdi shortstacke ja 50BB mehi ka täis...

        Comment

        • taasver
          Grinder
          • Oct 2008
          • 584

          #364
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas andu_andu
          Kas nendelt wcoopi satikatel võidetud turnadollareid saab muud mooodi ka kasutada ? Vaatan, et palju mängivad mingi miljon satikat päevas
          W$ saab ka turvaliselt ja kiiresti rahaks vahetada, tsekka 2+2'est.. ise vahetasin mingi 97%'ga 530W$

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #365
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            yeahh... ässaset.. flopis nupud sisse.. AQ callib ja runner-runner rida tahab tulla..

            ja imo võiks selle AA KK mängu topicu põlema panna.. ma peaks statistikat tegema, aga mulle imo pole ühtegi korda ässa seti kinni makstud kui ma flopis betinud olen...

            Comment

            • blazkuh
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 400

              #366
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Hakka siis 3 ja 4bettima neid nitte, foldivad suht kergelt oma käsi :P Ja mis stattidega sa ise mängid, et sõimad neid 12 mehi? :D

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #367
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Algselt postitas blazkuh
                Hakka siis 3 ja 4bettima neid nitte, foldivad suht kergelt oma käsi :P Ja mis stattidega sa ise mängid, et sõimad neid 12 mehi? :D
                ma ise mängin ka 12/9/4 stiilis.. aga niipea kui ma estpatrickut püüan teha.. lendan kohe täie pasaga miinusesse.. ei oska mina neid nite beatida LAG stiiliga ja nende krdi shortstackide ja halfstackide vastu ei aita peaaegu miski.. foldi aga preflopis oma premiume

                Comment

                • blazkuh
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 400

                  #368
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Ma ka täna üritasin veits teistmoodi mängu teha nende Patricku postide peale, lasin vähe loosemalt ja agromalt, 800 kätt ja +3BI :) 2x sain set v set suhu ka.

                  Comment

                  • ANz
                    Räme Fish
                    • Aug 2009
                    • 22

                    #369
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    PokerStars No-Limit Hold'em, 109 Tournament, 75/150 Blinds (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    UTG+1 (t12635)
                    MP1 (t1995)
                    MP2 (t3540)
                    Hero (CO) (t3140)
                    Button (t5050)
                    SB (t1825)
                    BB (t3825)
                    UTG (t1655)

                    Hero's M: 13.96

                    Preflop: Hero is CO with A, A
                    UTG bets t1655 (All-In), UTG+1 calls t1655, 2 folds, Hero raises to t3140 (All-In), 3 folds, UTG+1 calls t1485

                    Flop: (t8160) Q, 6, 8 (3 players, 2 all-in)

                    Turn: (t8160) 10 (3 players, 2 all-in)

                    River: (t8160) K (3 players, 2 all-in)

                    Total pot: t8160

                    Results:
                    UTG had 4, 4 (one pair, fours).
                    UTG+1 had K, K (three of a kind, Kings).
                    Hero had A, A (one pair, Aces).
                    Outcome: UTG+1 won t8160


                    No uskumatu kuidas ikka tõmmatakse 1oute

                    Comment

                    • PokerDevil
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1177

                      #370
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Tahtmatult vaatasin kohe sinu avatari peale.

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #371
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Algselt postitas ANz
                        PokerStars No-Limit Hold'em, 109 Tournament, 75/150 Blinds (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        UTG+1 (t12635)
                        MP1 (t1995)
                        MP2 (t3540)
                        Hero (CO) (t3140)
                        Button (t5050)
                        SB (t1825)
                        BB (t3825)
                        UTG (t1655)

                        Hero's M: 13.96

                        Preflop: Hero is CO with A, A
                        UTG bets t1655 (All-In), UTG+1 calls t1655, 2 folds, Hero raises to t3140 (All-In), 3 folds, UTG+1 calls t1485

                        Flop: (t8160) Q, 6, 8 (3 players, 2 all-in)

                        Turn: (t8160) 10 (3 players, 2 all-in)

                        River: (t8160) K (3 players, 2 all-in)

                        Total pot: t8160

                        Results:
                        UTG had 4, 4 (one pair, fours).
                        UTG+1 had K, K (three of a kind, Kings).
                        Hero had A, A (one pair, Aces).
                        Outcome: UTG+1 won t8160


                        No uskumatu kuidas ikka tõmmatakse 1oute

                        2 outi ju

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #372
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Algselt postitas Dogers

                          2 outi ju
                          4 pigem

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #373
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            nojah, neljad ka

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #374
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              PFAI-del outide lugemine on gay

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #375
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                jesssssss
                                4bi-ne sess completes mu bri esimest korda 5 kohaliseks

                                8)

                                Comment

                                Working...