Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
oleks sa 1 kuu varem seda küsinud, siis insta oleksin öelnud TEO ja Eesti Telekom. Praegu seoses selle TeliaSonera ülevõtmisega aktsiad hüppasid ülesse. Loodan, et aktsionärid ei ole nõus selle hinnaga ehk hoia neil kahel ettevõttel silma peal. Ülejäänud ettevõtted on üsna kahtlased, aga Nordecon, Norma ja Tallinna Vesi on roogitavad. Aga üldiselt oleneb Sinu riskitaluvusest ja eesmärkidest investeerimisel, milliseid aktsiaid osta.
L.
Algselt postitas hotcocacola
L.
TC
Comment