****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #61
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Algselt postitas hotcocacola
    nüüd ma tean, kui börsile tahan minna, siis võtan sinuga ühendust:D
    aga mida võiks osta:P?
    oleks sa 1 kuu varem seda küsinud, siis insta oleksin öelnud TEO ja Eesti Telekom. Praegu seoses selle TeliaSonera ülevõtmisega aktsiad hüppasid ülesse. Loodan, et aktsionärid ei ole nõus selle hinnaga ehk hoia neil kahel ettevõttel silma peal. Ülejäänud ettevõtted on üsna kahtlased, aga Nordecon, Norma ja Tallinna Vesi on roogitavad. Aga üldiselt oleneb Sinu riskitaluvusest ja eesmärkidest investeerimisel, milliseid aktsiaid osta.

    L.

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #62
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      kulda osta,

      Comment

      • Madis_89
        Grinder
        • Feb 2009
        • 841

        #63
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Kui kaugel see Põhja-Tallinna kasiinosaare värk on ? Keegi on kursis ?

        Comment

        • krayzie
          Grinder
          • Oct 2008
          • 706

          #64
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas Madis_89
          Kui kaugel see Põhja-Tallinna kasiinosaare värk on ? Keegi on kursis ?
          utoopia tasemel

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #65
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas Madis_89
            Kui kaugel see Põhja-Tallinna kasiinosaare värk on ? Keegi on kursis ?
            nr 5 ja 11 saab sinna Viru alt.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #66
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Bussid tegelikult veel ei käi, aga eile hakkas Sults automaate üles panema ja hotellides tehakse siseviimistlustöid.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #67
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Algselt postitas Madis_89
                Kui kaugel see Põhja-Tallinna kasiinosaare värk on ? Keegi on kursis ?
                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wXaJw_ObE0E&feature=related[/youtube]

                ...seal teel on praegu see saar

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #68
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Vip store>bonuses

                  ise ostsin boonused ära, nüüd punne vaja jälle grindida et 4k$ boonus kätte saada.
                  Kas mõtekam ei oleks olnud koguda $4000 boonuse jaoks punnid kokku, osta see ära ning instant boonused $4000 boonuse vabastamise aeg. $4000 boonuse vabastamiseks läheb siis vaja 28,000 VPP-d. Oleks olnud tunudavalt rohkem motti mängida :)

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #69
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****



                    Valmiste eelne erakondade võidurelvastumine jätkub, täna teatas Keskerakond, et kaugushüppaja Ksenija Balta liitus nende erakonnaga.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #70
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      ksenjaga astuks ise ka vahekorda, aga mitte sellest ma ei tahtunud rääkida

                      tegime töökaaslasega beti, kus kaotajaid ei ole, et 76 km juures peab poolene otsas olema, kui pärnu piirini jõuame. Jumala miscalculation oli, sest peale halingat oli juba otsas ja nüüd peab vist edasi minema, muidu on mao narrimine

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #71
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Rauno:
                        aga palju sa kaotasid?

                        Kristjan:
                        kaotus on siin graafikus included

                        Raigo:
                        irw :D, see on kõige parem küsimus :D

                        Rauno:
                        aga siiski, ma ei saa hästi aru, palju sa kaotasid?

                        Sigrit:
                        Jep, Raix, miks sa ei vasta Rauno küsimusele..palju sa ikkagi kaotasid?

                        Raigo:
                        ma ei kaotanud mitte midagi 0$ :), siku, tee järgi :D :D :D

                        Sigrit:
                        Vabalt. Pole probleemi. Ma ei kaota ju kunagi..ise jälgisid mu mängu:D

                        Dr. Ranka:
                        aga tegelt ütle ausalt, kui palju sa siis kaotasid? Miks sa ainult võite näita?

                        Raigo:
                        kuulte dongid :D, minge kõik seav***u :D, ärge tootke mulle mingit sammalt :D. Siku :D, nägin jah su mängu...appike ;D. To ranka...no aga ple kaotuste graafikut näidata :( , küll aga võiksid seda sina näidata :D?

                        Rauno:
                        nüüd ei saa enam üldse aru. kuidas ei kaotanud mitte midagi? mängisid üle 80 000 käe ja ainult võitsid? :O:O:O

                        Henri:
                        Raix ole nüüd mees ja näita kõigile oma seda kaotuste graafikut ka! :D

                        Martin:
                        Siin on ju kaotused näha? kõik kurvid ja jooned mis vajuvad alla näitabki ära kaotused...... HALLOOOOO DONKEYD:D ta on lihtsalt 8 000$ Plussis omadega... Kas on tõesti niiiii raske välja lugeda seda ???:S:S


                        Andrei "Kuco":
                        LOL

                        Henri:
                        No kui irooniat ei mõisteta siis pole midagi enam teha :D

                        Rauno:
                        hahe tegin peent :D:D:D

                        Henri:
                        No seda minagi, enamus peaks ikka aru saama et me lihtsalt kergelt iroonitseme :)

                        Raigo:
                        LOLLLLLLL ÖÖBIK , SEE OLI EPIC FAIL :D :D :D




                        see oli lihtsalt nuts. Mu üks eriti masendav sõber tegi margi maha :D
                        Jutt käib mu augusti graafikust





                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #72
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          kuulge.. laduge välja mis teil SB ja BB pealt kaotuste rated on? hea kui VPIP ka välja laoks samade positsioonide kohta.. eelmise kuu näitel.. mulle tundub et ma mängin BB ja SB pealt liiga palju.. igatahes kaotused on suured..

                          ahjaa.. BB fold to steal on mul 86% ja SB fold to steal 87%

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #73
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            vaadake seda donkit :D
                            tegin väikse video!
                            elu fish, 80/8 vend !!!!!!!!! :D


                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T-iiekbFDbc[/youtube]

                            Comment

                            • Kris
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 860

                              #74
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Algselt postitas hotcocacola
                              vaadake seda donkit :D
                              tegin väikse video!
                              elu fish


                              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T-iiekbFDbc[/youtube]
                              haha 3.05 : D

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #75
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                krt mul kadus 60/30 3bet 30 fish lauast ära. Ei saanudki norm kätt ta vastu mängida >:(

                                Comment

                                Working...