Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
Hahha, ulme :D
See ka suht vaadatav, aga seda on kõik vist näinud juba.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g2nCOOm0qeA[/youtube]
Algselt postitas bounce
See ka suht vaadatav, aga seda on kõik vist näinud juba.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g2nCOOm0qeA[/youtube]
TC
Comment