****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis_89
    Grinder
    • Feb 2009
    • 841

    #46
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Algselt postitas bounce
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hNjbx_-BtP8[/youtube]
    Hahha, ulme :D

    See ka suht vaadatav, aga seda on kõik vist näinud juba.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g2nCOOm0qeA[/youtube]

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #47
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      tra väga halb uudis palgakärbe praktiliselt 40% mida vittu, lasen ennast vist koondada panen koondamisrahad ja mängin pokkerit ja otsin uue töö

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #48
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Algselt postitas marguzz22
        tra väga halb uudis palgakärbe praktiliselt 40% mida *****, lasen ennast vist koondada panen koondamisrahad ja mängin pokkerit ja otsin uue töö
        wow, mis sektor?

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #49
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          side noh firmal halb ei ole , et minu ametikoht kaotatakse lihtsalt ja asemele pakuti 40% palgakärpega kohta või lasen ennast koondada,a ga sellise rahaga pole mõtet sitta soendada siin :D ainuke variant on see,et neti browseris saab mägnida pokkerit tööl noh,et oleks võimalus phmt 8h pokkerit lasta + see sitane palk sinna otsa ei tea ei tea, vaja minna metsa juurdelma

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #50
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas marguzz22
            tra väga halb uudis palgakärbe praktiliselt 40% mida *****, lasen ennast vist koondada panen koondamisrahad ja mängin pokkerit ja otsin uue töö
            Kuidas sinu vanusel töötutuskindlustusega lood on ?

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #51
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              6. Õigus töötuskindlustushüvitisele

              (1) Õigus töötuskindlustushüvitisele on kindlustatul:
              1) kes on töötuna arvele võetud tööturuteenuste ja -toetuste seaduse § 6 kohaselt ja

              2) kellel on töötuskindlustusstaaži vähemalt 12 kuud töötuna arvelevõtmisele eelnenud 36 kuu jooksul.



              12 kuud olen tööl käinud küll

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #52
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Algselt postitas alaska
                abiks oleks ka muidugi see, kui need kes miinusesse jäid, julgemalt oma graafikuid postitaks. Muidu võib tõesti vale mulje jääda.
                Ma ei usu, et on olemas riiki, kus võitvad mängijad võidavad kogusummas rohkem, kui kaotavad kaotavad. Iseasi, kui suur see vahe ühes või teises riigis on. Mida suurem see vahe on, seda kahjulikum on netipokker riigile. Iga riigi eesmärk on ikkagi maksimeerida raha sissevoolu ja minimeerida raha väljavoolu.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #53
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  huvitav, kui riikide rahvaarv jagatud fishide arvuga, siis saaks X nri, millega saaks teada mis riigis eksisteerib keskmiselt kõige rohkem fishe ;D
                  mind lausa huvitab, mis top5 oleks

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #54
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    USA?

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #55
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      esimene oleks parntsusmaa :d

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #56
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        krt, pakun et see pole usa
                        paljud usa fishid ei saa mängida enam :(
                        mina pakuks saksa, rootsi, soome, inglismaa....need peaks ka suht tipus olema.
                        neis riikides leidub kyll palju highrollereid, aga mina omadest kogemustest võin öelda, et enamus fishe tulevad just nendest riikidest :)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #57
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Selline küsimus rahvale.
                          Kõik on vist kuulnud, et Olympic kolib nüüd ka Interneti. Laseb Playtecil tarkvara progreda ja täismäng.
                          Kas poleks mõistlik aeg masu ajal ja praegusel hetkel Olympicu aktsiaid @Tlnna börsilt osta?



                          Kas keegi jagab üldse seda beati ?
                          Mina ei jaga, aga sellegi poolest arvan, et kui Olymps netti lendab, siis peaks ikka aktsia kurss veidi tõusma, juhul kui nad endale kunded sebivad jne.

                          Comment

                          • Kris
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 860

                            #58
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            vaatasin ETV'st seda sovietstory dokki täna, no minevittu kui tilti ajas....

                            riiged..

                            Comment

                            • Lutzky
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1829

                              #59
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Algselt postitas hotcocacola
                              Selline küsimus rahvale.
                              Kõik on vist kuulnud, et Olympic kolib nüüd ka Interneti. Laseb Playtecil tarkvara progreda ja täismäng.
                              Kas poleks mõistlik aeg masu ajal ja praegusel hetkel Olympicu aktsiaid @Tlnna börsilt osta?



                              Kas keegi jagab üldse seda beati ?
                              Mina ei jaga, aga sellegi poolest arvan, et kui Olymps netti lendab, siis peaks ikka aktsia kurss veidi tõusma, juhul kui nad endale kunded sebivad jne.
                              ma igapäevaselt olen Balti börside juures analüütikuna, aga ma arvan, et OEG on jäänud sellega natukene hiljaks. lisaks - arvan, et nii kasiinode sulgemise (a la Ukraina case) kui majanduslangusest tuleneva tulude vähenemise negatiivne mõju on suurem kui oodatav internetikasiino positiivne mõju. vähemalt praegu. mina olen üsna neutraalne oeg tuleviku suhtes.

                              edu,
                              l.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #60
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                nüüd ma tean, kui börsile tahan minna, siis võtan sinuga ühendust:D
                                aga mida võiks osta:P?

                                Comment

                                Working...