****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bounce
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 865

    #196
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Jäär: Üha enam avastate end mõttelt: "miks ma nii palju biiti saan?"

    hakka või horoskoopi uskuma :D

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #197
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Algselt postitas Aadu
      Üks huvitav käsi
      Kolmekesi all in ja A highiga ees



      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop | saw showdown

      UTG+1 ($64.40)
      MP1 ($52.25)
      Hero (MP2) ($52.85)
      CO ($19.55)
      Button ($43.45)
      SB ($50)
      BB ($54.15)
      UTG ($65.30)

      Preflop: Hero is MP2 with A, K
      UTG bets $2, 2 folds, Hero raises to $6.50, 1 fold, Button calls $6.50, 2 folds, UTG calls $4.50

      Flop: ($20.25) 2, 2, 7 (3 players)
      UTG checks, Hero checks, Button bets $36.95 (All-In), UTG calls $36.95, Hero raises to $46.35 (All-In), UTG calls $9.40

      Turn: ($149.90) Q (3 players, 2 all-in)

      River: ($149.90) 6 (3 players, 2 all-in)

      Total pot: $149.90 | Rake: $3

      Results:
      Button had 4, A (one pair, twos).
      UTG had J, Q (two pair, Queens and twos).
      Hero had A, K (one pair, twos).
      Outcome: UTG won $146.90
      Uskumatult halvasti mängitud. Go back to NL5 or NL100.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #198
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Algselt postitas BuildUp
        Uskumatult halvasti mängitud. Go back to NL5 or NL100.
        Wtf?

        Comment

        • blazkuh
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 400

          #199
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas -andres-
          Wtf?
          Flopis on fold ju, või olen ma millestki valesti aru saanud?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #200
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas blazkuh
            Flopis on fold ju, või olen ma millestki valesti aru saanud?
            emm.. ütle millega iganes keegi flopis shoveks? overpairiga? full housega? kui iganes oleks käis.. ei shoveks ta ikkagi, sest tahab ketagi ka callima... shoveks ainult see, kes ei taha calle.. kuigi jah.. 99 võiks ka vabalt sama donk liigutuse teha.. ja selle vastu oleksime taga...

            Comment

            • blazkuh
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 400

              #201
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas Rage
              emm.. ütle millega iganes keegi flopis shoveks? overpairiga? full housega? kui iganes oleks käis.. ei shoveks ta ikkagi, sest tahab ketagi ka callima... shoveks ainult see, kes ei taha calle.. kuigi jah.. 99 võiks ka vabalt sama donk liigutuse teha.. ja selle vastu oleksime taga...
              Nojah aga kas draw ja 2 overcardiga tuleks allin minna? Turniiril ma shoveks, rahalauas viskaks maha :D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #202
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Karu ja jänes on metsas. Karu näeb kärbseseent ja tahab seda maast ülesse noppida. Jänes karjub:"Oot..oot...ära seda võta, see on kärbseseen!". Karu:"Kärbes mingu p*tsi, otsigu endale uus seen!" ;D

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #203
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Algselt postitas Rage
                  99 võiks ka vabalt sama donk liigutuse teha.. ja selle vastu oleksime taga...
                  pokkeris on täiesti ebaoluline, kas sa oled ees või taga, oluline on see, mis oddse sa saad. Kuna 99 vastu oled 48,7:51,3 taga, siis sa peaksid siin callima ka siis, kui vastane openshoveb $37 asemel $437

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #204
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas blazkuh
                    Flopis on fold ju, või olen ma millestki valesti aru saanud?
                    Pot on 103.55$, sest UTG ei foldi seal meie shovele enam kunagi. Saame 1:2+ oddsid kui shoveda.
                    Preflop on 4bet pot, seega ainus käsi mis meid kindlalt biidiks oleks 77, aga kui tihti see neil on? Vaat, et unreal.
                    Mostly on nende range any overpair ja me peame võitma pmst 33% kordadest, et see oleks +ev play.
                    Ma ei hakka hetke stove'i sisse toksima, aga 33+ saame igatemoodi sealt kätte.

                    Ainuke kahtlane move on flopi check cbeti asemel.

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #205
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Algselt postitas blazkuh
                      Nojah aga kas draw ja 2 overcardiga tuleks allin minna? Turniiril ma shoveks, rahalauas viskaks maha :D
                      Seal see case, et riskid 50, et võita 100, s.t sul peab 33% equitit olema, et breakeven oleks. Board on ülikõva, kuna kellegi kahte siin kunagi pole, aga sitem võib draw olla.

                      Board: 2s 2h 7s
                      Dead:

                      equity win tie pots won pots tied
                      Hand 0: 35.021% 35.01% 00.01% 424914 108.00 { AsKs }
                      Hand 1: 32.490% 31.96% 00.52% 387936 6369.00 { 77+ }
                      Hand 2: 32.490% 31.96% 00.52% 387936 6369.00 { 77+ }

                      Comment

                      • blazkuh
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 400

                        #206
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Ja jällegi sain targemaks, vinge :)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #207
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          ma isiklikult oleks ise bettinud flopil
                          miks chekkida ???

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #208
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            obv bet! Meil on strong käsi. See on umbes sama nagu meil oleks 7 asemel A ja siis me checkiks.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #209
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              no vaadates buttoni tegutsemist, siis ju tal oli mingi spetsiifline read, et kui temani checkida, siis ta surub.

                              Comment

                              • blazkuh
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 400

                                #210
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Muidugi tuleb flopis bettida, aga as played ma oleksin varem foldinud, enam ei foldi.

                                Comment

                                Working...