Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
Jäär: Üha enam avastate end mõttelt: "miks ma nii palju biiti saan?"
hakka või horoskoopi uskuma :D
Jäär: Üha enam avastate end mõttelt: "miks ma nii palju biiti saan?"
hakka või horoskoopi uskuma :D
, K
, 7
TC
Comment