Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
peaks Hawaisse kolima.. seal suht solid time zone. meie kellale peaks 12h otsa liitma
ehk hommikul ärkad ülesse ja saaks kohe grindima hakata.
sunday mill hakkaks 11.30 hommikul.. :)
peaks Hawaisse kolima.. seal suht solid time zone. meie kellale peaks 12h otsa liitma

ehk hommikul ärkad ülesse ja saaks kohe grindima hakata.
sunday mill hakkaks 11.30 hommikul.. :)
Comment