****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1411
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    peaks Hawaisse kolima.. seal suht solid time zone. meie kellale peaks 12h otsa liitma

    ehk hommikul ärkad ülesse ja saaks kohe grindima hakata.
    sunday mill hakkaks 11.30 hommikul.. :)

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1412
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Algselt postitas variatsioon
      peaks Hawaisse kolima.. seal suht solid time zone. meie kellale peaks 12h otsa liitma

      ehk hommikul ärkad ülesse ja saaks kohe grindima hakata.
      sunday mill hakkaks 11.30 hommikul.. :)
      +1

      Comment

      • Masterporks
        Räme Fish
        • Nov 2008
        • 21

        #1413
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Algselt postitas variatsioon
        peaks Hawaisse kolima.. seal suht solid time zone. meie kellale peaks 12h otsa liitma

        ehk hommikul ärkad ülesse ja saaks kohe grindima hakata.
        sunday mill hakkaks 11.30 hommikul.. :)

        Kusjuures seal hetkel noored eesti pokkeripelajad passivad :) võtavad päikest ja grindivad :D
        ning joovad odavat Bacardi rummi , mis krdi yliodav seal :) 1,75l - 220 eesti krooni , peab meeldima :)

        Comment

        • Masterporks
          Räme Fish
          • Nov 2008
          • 21

          #1414
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Kas keegi hetkel PKRis ka madistab?

          sessuhtes et mul krt jooksis selle soft kokku vist , aga ma krt freerollil 20 seas :) tahaks seda 60 daala pyyda mida seal pakutakse.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #1415
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Kust leiaks täpset infot, kuidas pokertracker 3 starsis tööle saada?

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #1416
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas mislinn
              Kust leiaks täpset infot, kuidas pokertracker 3 starsis tööle saada?
              Ma pakuks PT kodulehte: http://www.pokertracker.com/products/PT3/docs/

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #1417
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                hawaiiiiiiiii +++++++++

                Comment

                • Masterporks
                  Räme Fish
                  • Nov 2008
                  • 21

                  #1418
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Hawaiil saanud isegi käia :) 4 kuud passitud seal ja varbaid soolases vees saanud leotada :P
                  Loodus ja ilm ikka midagi yberit . Elamine ainult kallis .
                  Kindlasti soovitan minna :)

                  Aloha

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1419
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas Masterporks
                    Hawaiil saanud isegi käia :) 4 kuud passitud seal ja varbaid soolases vees saanud leotada :P
                    Loodus ja ilm ikka midagi yberit . Elamine ainult kallis .
                    Kindlasti soovitan minna :)

                    Aloha
                    kui kallis?

                    Algselt postitas Masterporks

                    Kusjuures seal hetkel noored eesti pokkeripelajad passivad :) võtavad päikest ja grindivad :D
                    ning joovad odavat Bacardi rummi , mis krdi yliodav seal :) 1,75l - 220 eesti krooni , peab meeldima :)
                    ega sa ei tea kas nad blogi ka peavad?

                    Comment

                    • Masterporks
                      Räme Fish
                      • Nov 2008
                      • 21

                      #1420
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Mhh , no ma elasin Waikikis , see kõige kallim ja turistiderohkem koht kah seal . 2-3 toalised korterid olid ca 15-20k EEKu.
                      Aga samas , osad korterid ikka vinged ka krt :) basseinid pilvelõhkujate katustel jne .Golfiväljak kohe teiselpool kanalit jne.
                      Samas söök ka kallimapoolne, kuna kogu tavaar veetakse Hawaiile laevadega jne , siis transport kallis.
                      väljas söömas käia ka kallim kui Eestis , sest seal ju kõik turistide koorimisele yles ehitatud .


                      Ja vastus teisele kysimusele et on kyll neil blogi täitsa olemas .

                      Comment

                      • blazkuh
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 400

                        #1421
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Hea vastus, äkki paneks blogi adre ka siia? :D

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #1422
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          rohvel, eelda ikka ise ka, et kui keegi küsib, kas peavad blogi, siis adre võiks ka juurde panna ;D

                          Comment

                          • Masterporks
                            Räme Fish
                            • Nov 2008
                            • 21

                            #1423
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Algselt postitas jrgn hell
                            rohvel, eelda ikka ise ka, et kui keegi küsib, kas peavad blogi, siis adre võiks ka juurde panna ;D


                            Nad ise piisavalt aktiivsed siin foorumis, et kui neil huvi oma tegemistest teisi kursis hoida, siis ma usun et see blogi ilmub ka siia

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #1424
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              See naine on ikka ülinuts

                              Comment

                              • blazkuh
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 400

                                #1425
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Algselt postitas FreakyJason
                                See naine on ikka ülinuts
                                Mis naine? Ega ometi mitte see poisilik pornostaar, kellest hiljuti juttu oli?

                                Comment

                                Working...