Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #826
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Üldiselt vahet pole, kui tööks vajalikud programmid on nii OSx/win peal olemas. Üldiselt inimesed, kes on poweruserid valivad siiski Lenovo kuna üldiselt saad sama raha eest parema configu ja juppe on ise lihtsam vahetada/ juurde lisada, kui tekib soov upgradeda.
    selliseid powerusereid on vb 5% ja siis jep arusaadav. 95% ei vaheta kunagi mingeid juppe läpparil ja ei confi ka eriti midagi.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #827
      Re: Läptopi ostuabi.

      Fuck this shit, ma ei viitsi vaielda ja taielda :D Ülimalt pohhui kah, mida keegi ostab, ise eelistan teatud brändi ja asi vask.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #828
        Re: Läptopi ostuabi.

        aga ikkagi, kuidas MB air 900€ ülehinnatud on?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #829
          Re: Läptopi ostuabi.

          Võrrelge võrreldavaid asju. Ultrabook on omaette kategooria, siit teemast läbi käinud peale MB Airi veel Samsungi ja Lenovo Ultrabookid, millel hind ja conf suht sama.

          Mrt1989, kas Lenovo Carbonil saab ise juppe vahetada lihtsamini, ei ole mobo külge joodetud jms?

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #830
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            lol - vana hea vaidlus tagasi.
            love it :)

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #831
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Võrrelge võrreldavaid asju. Ultrabook on omaette kategooria, siit teemast läbi käinud peale MB Airi veel Samsungi ja Lenovo Ultrabookid, millel hind ja conf suht sama.

              Mrt1989, kas Lenovo Carbonil saab ise juppe vahetada lihtsamini, ei ole mobo külge joodetud jms?
              Mälu on carbonil ka joodetud. SSD ei tohiks olla.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #832
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas Mata
                See inspiron oli random näide (mitte äriklass) lihtsalt sellest, et mis prose jms PC läpaka puhul saab. Mac pro puhul sa maksad 1,2k+ ja ei saa isegi i7. See oli see millele ma viitasin (ning see, mis mind maci puhul häirib). Palju on neid, kes retina display'd täielikult ära kasutavad? Käputäis graafilisi disainereid võib-olla. Ja SSD on vaja milleks? Et OSX kiiremini startupiks? Ma ei väida, et SSD oleks mõttetu, aga see on juba enda oskamatus kui ei suuda windoozat nii seadistada, et kiirelt käiks asjad. Ja macbook air'i ei soovitaks küll kellegile. Nimigi juba ütleb, et maksad õhu eest. Kui kasutaja jaoks on nii suur vahe, et kas läppar kaalub 2kg või 2,5kg, siis soovitaks selle raha hoopis jõusaali kuupiletisse investeerida. IMHO.
                lol @ SSD jutt. Ainuke reaalne PC komponent mis on teinud täieliku revolutsiooni 3 aasta jooksul arvutimaailmas ja mille lisamine muudab silmnähtavalt PC kasutamise sujuvust ja kiirust.
                Lisad uue prose ja video missusgust vahet sa näed arvuti kasutamises igapäevaselt? Mitte mingisugust. Pane SSD sisse ja ulme on HDD arvuti kõrval.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #833
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Auto sul ka vana hea null-viis? Milleks, milleks mulle Mersud, Bemmid, Audid? Null-viiel samamoodi 4 ratast, 4 ust, tuuleklaas, ANTENN!

                  Milleks üldse läpakas osta? Mõttetu, lauaarvuti komponendid saaks sama raha eest 2x võimsamad... Mõtekam tööõpetuse tunnis mingi kaasaskantav puust kast timmida ja ranitsana selga visata, peab raha peale vihane olema kui läptoppi osta kui samahästi saab tammeprussist korraliku kasti ise valmis teha paari euro eest.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #834
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Algselt postitas Mata
                    Oleneb mida sa teed selle arvutiga. Kui 9gagis ja fesaris käid, siis vb tõesti.
                    3d CAD JA FEM arvutusi teen. Ise ka saad aru mis jama toodad?

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #835
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Algselt postitas Mata
                      No nahui. Ma enda arust kirjutasingi, et enamik kasutajate jaoks ei mängi rolli see SSD vs HDD. Sinul mängib, palju õnne!
                      Sa oled pokkerifoorumis, siin mängib 95% inimesi pokkerit, nende kõigi jaoks on oluline vahe SSD või HDD. Seega ikkagi väga vale väide sul. Samas nendest 95%st enamusel on pohhui kas seal i5 või i7 sees.

                      Comment

                      • Pythagoras
                        Grinder
                        • Apr 2012
                        • 589

                        #836
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        pole mõtet vaielda, spetsialist teab https://www.youtube.com/watch?v=OvcJmzvooME

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #837
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Leidsid? Tänavalt? Enda oma kodus?

                          Ei saa väga aru, telefone olen isegi leidnud, läpakaid nagu mitte

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #838
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            rofl
                            Mõtet ei olnud, et kellegil kadunud vms ja tagastada kuskil fbs vms jagades ntx?
                            Insta letti.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #839
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Mingi väga next level trolling inwardi poolt?

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #840
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Inward teeb mingit sotsiaalset eksperimenti.

                                Comment

                                Working...