Re: Läptopi ostuabi.
Jah aga need 7-sed.Võtsin selle Pastilaa soovitatud ära.
Naine uuris ja jõudis selleni http://www.photopoint.ee/et/otsing?q...&x=-739&y=-187
Et nagu lastepärasem.
Lasin poes kõrvuti panna- no ei ole vaja teist telefoni. ja ei pidanud vist kõikki androidi rakendusi avama
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Naine uuris ja jõudis selleni http://www.photopoint.ee/et/otsing?q...&x=-739&y=-187
Et nagu lastepärasem.
Lasin poes kõrvuti panna- no ei ole vaja teist telefoni. ja ei pidanud vist kõikki androidi rakendusi avama
Comment