Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #46
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas tdx
    Ise olen ibmi/lenovo T-klassi tööalaselt kasutanud vaat et 10 aastat, sh väga palju reisidel ja erinevates klimaatilistes tingimustes (Sudaani kõrbetormis ntx) ja olen neile masinatele ikka väääga palju koormust andnud ja siiamaani ei ole mind alt veetud. IBMi intranetis olid kunagi videod kus kasutajad olid neid läpakaid põlevasse majja unustanud, SUViga üle sõitnud etc ja ikka töötasid.

    Olude sunnil pidin vahepeal mingit HP highend masinat kasutama, aga see suri kyllalt kiirelt ja jonnis ka ikka ysna palju.

    Sample size on väike tho.
    Üldiselt on pluss üks ka minu poolt. Ainukene mure on olnud, et kõvakettad tahavad läbi minna aga ei ole kindel, et kas see on masina viga või minu kasutamise probleem.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #47
      Re: Läptopi ostuabi.

      kõvakas läheb väga paljudel arvutidel läbi :)
      see ei olene masinast. Samas oleneb kõvaketta firmast. Western Digital nt ei kõlba kuhugi, samas kui Samsungi kettad on väga head :)
      Samas, mõne läpaka emaplaat läheb "halvaks", siis hakkab ta kõvakettaid läbi kärsatama ning see pole üldsegi meeldiv.

      Keskmiselt peaks ketas ikka aasta vähemalt kestma, kuni 2-3a. Kui isegi selle aja jooksul pole kõvaketas läbi läinud, siis on teil õnne olnud :)

      Comment

      • ottokatz
        Julm Donk
        • Jun 2009
        • 29

        #48
        Re: Läptopi ostuabi.

        Lenovo T-klassi kõvaketta probleemi olen kuulnud aga vähe, minu jaoks kõige tähtsam on et neil saab eemaldada dvd drive ja selle asendada akuga...tln-trt kestsid lahedalt...ma täpselt seda tehnilist poolt ei tea kuidas...tööjuures tehti...alati oli esimene küsimus kui helpdeski sisse sadasin: Noh HP kannel perses jälle? Kodusel kasutusel mul neid HP kandleid 2 ja mis seal salata....pidev kunde olen

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #49
          Re: Läptopi ostuabi.

          Algselt postitas donkament
          isegi mõistliku mänguri läpakaid on soodushinnaga võimalik saada 10k eest(geforce 9600, 4gm ram, 320gb ketas jne, windows xp).
          see on mingi säästutootja v siis tuntud tootja säästuseeria .. ühsõnaga sitt .. 10k eest sa ei saa saada normaalset pilli (va lauaarvuti)

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #50
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas leits
            see on mingi säästutootja v siis tuntud tootja säästuseeria .. ühsõnaga **** .. 10k eest sa ei saa saada normaalset pilli (va lauaarvuti)
            Klick pakub suures valikus elektroonikat, digikaupasid ja kodutehnikat. Järelmaksuvõimalus ja kiire tarne. Tutvu toodetega ja tee ost mugavalt meie e-poes!


            Nimme panen kohe Ordi toote lingi ;D Ma ei suuda kohe kuidagi välja mõelda ühtegi põhjust, miks ma peaksin poole kallima arvuti kasuks otsustama.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #51
              Re: Läptopi ostuabi.

              Tundub et sa oled laptopidest ikka v2ga kauge inimene.

              ordide koostekvaliteet on juba nii sitt, eti kanna kriitikat
              teiseks on nende jahutussüsteem nii persses, undavad nagu raiped, kuumenevad üle

              odavat ja hea düldiselt pole ....

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #52
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas Imric
                Klick pakub suures valikus elektroonikat, digikaupasid ja kodutehnikat. Järelmaksuvõimalus ja kiire tarne. Tutvu toodetega ja tee ost mugavalt meie e-poes!


                Nimme panen kohe Ordi toote lingi ;D Ma ei suuda kohe kuidagi välja mõelda ühtegi põhjust, miks ma peaksin poole kallima arvuti kasuks otsustama.
                Sest sülearvuti omadused/näitajad ei ole ainult RAM, CPU ja kõvaketta suurus. On vastupidavus, mobiilsus, aku kestvus, kaal.

                Ütlen veel ühe põhjuse - seda kuradi Ordit sülle võtta on pagana kuum! Olen vist rumal küll kui sülearvutit vahel süles kasutan.

                See teema ajab nii tilti ;D
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #53
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Väga hea teema. Plaanis endalegi varsti läpakas soetada ning oleks hea kui keegi aitaks valida selle õige.

                  Millist läpakat sooviks? - normaalse ekraaniga(vähemalt 14"), korraliku riistvaraga(et kannataks isegi ongames mängida), et kvaliteetne oleks, aku peaks pidama piisavalt kaua, hind võiks jääda sinna 16-17k kanti max.

                  Pmts tahaks sellist täiuslikku(kui üldse on midagi sellise hinna eest) läpakat, millega saaks praktselt kõike teha alustades pokkerimängust ning lõpetades koolitööga.(no koolitööd saab vast iga läpakaga teha, aga mängida...?)

                  Algul vaatasin, et sale24.ee tõesti päris head hinnad, kuid mingit kasutatud punni ka ei tahaks kui juba maksan sellise summa. Veel võiks lisada ka siis, kust osta.

                  Ette tänades.

                  Edit: Endale jäi silma see sama masin, mis Estpatrickul. Oleks see mu vajadustele vastav? :)

                  Comment

                  • kaval-ants
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 191

                    #54
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Siin käis korra läbi Mac, aga mingit iseloomustust selle kohta ei tulnud.
                    Mind huvitaks arvamused selle kohta just pokkerimängija silmade läbi - paljud saidid seda
                    üldse toetavad, kas PT jm programme ikka saab kasutada jne.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #55
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Algselt postitas kaval-ants
                      Siin käis korra läbi Mac, aga mingit iseloomustust selle kohta ei tulnud.
                      Mind huvitaks arvamused selle kohta just pokkerimängija silmade läbi - paljud saidid seda
                      üldse toetavad, kas PT jm programme ikka saab kasutada jne.
                      FullTilt ja Stars toetavad otseselt OS X'i. Paraku HEM ja PokerTracker seda seni veel ei tee, vähemalt minu teada mitte.
                      Ehk tavalisel MacBook'il Trackerit kasutada võimalik minu teada hetkel pole, kuid MacBook Pro'l on võimalus runnida ka väga edukalt Windowsi, defaultina peaks olema selline võimalus kohe kaasas, eelkõige just sellepärast, et mõned programmid OS X'i all ei tööta.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #56
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Algselt postitas BuildUp
                        Väga hea teema. Plaanis endalegi varsti läpakas soetada ning oleks hea kui keegi aitaks valida selle õige.

                        Millist läpakat sooviks? - normaalse ekraaniga(vähemalt 14"), korraliku riistvaraga(et kannataks isegi ongames mängida), et kvaliteetne oleks, aku peaks pidama piisavalt kaua, hind võiks jääda sinna 16-17k kanti max.

                        Pmts tahaks sellist täiuslikku(kui üldse on midagi sellise hinna eest) läpakat, millega saaks praktselt kõike teha alustades pokkerimängust ning lõpetades koolitööga.(no koolitööd saab vast iga läpakaga teha, aga mängida...?)

                        Algul vaatasin, et sale24.ee tõesti päris head hinnad, kuid mingit kasutatud punni ka ei tahaks kui juba maksan sellise summa. Veel võiks lisada ka siis, kust osta.

                        Ette tänades.

                        Edit: Endale jäi silma see sama masin, mis Estpatrickul. Oleks see mu vajadustele vastav? :)

                        nohjah mul o nendal e6500, pairma videokaaridga, mis saada .. ma ei tea .. enamustes m2ngudes jääb ikka kahvatuks .. aga vanemaid mänge kannatab kenasti mängida .. uued mängu on ju minig 4gb+ nendest väga ei tasu unistadagi ... paremad graafikakaarid maksavad mingi 7k+ ju poes tavaarvutile.

                        aga e6400 on hea valik .. soovitaks leddisplaiga võtta monitor .. kallim, kuid tunduvalt parem

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #57
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Algselt postitas BuildUp
                          Väga hea teema. Plaanis endalegi varsti läpakas soetada ning oleks hea kui keegi aitaks valida selle õige.

                          Millist läpakat sooviks? - normaalse ekraaniga(vähemalt 14"), korraliku riistvaraga(et kannataks isegi ongames mängida), et kvaliteetne oleks, aku peaks pidama piisavalt kaua, hind võiks jääda sinna 16-17k kanti max.

                          Pmts tahaks sellist täiuslikku(kui üldse on midagi sellise hinna eest) läpakat, millega saaks praktselt kõike teha alustades pokkerimängust ning lõpetades koolitööga.(no koolitööd saab vast iga läpakaga teha, aga mängida...?)

                          Algul vaatasin, et sale24.ee tõesti päris head hinnad, kuid mingit kasutatud punni ka ei tahaks kui juba maksan sellise summa. Veel võiks lisada ka siis, kust osta.

                          Ette tänades.

                          Edit: Endale jäi silma see sama masin, mis Estpatrickul. Oleks see mu vajadustele vastav? :)

                          DELL Precision seeria. Parim läpakas mis saadaval. Tegemist on tõsiste töömasinatega. Kui seda käes hoida, siis on aru saada, millest jutt. Ei mingit odavat plastmassi. Olen ise vahepeal kasutanud M6400 projekteerimiseks, 3D modelleerimiseks. Kiirus, võimsus andis paljudele headele lauakatele silmad ette. Hind ka vastav muidugi.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #58
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Algselt postitas leits
                            nohjah mul o nendal e6500, pairma videokaaridga, mis saada .. ma ei tea .. enamustes m2ngudes jääb ikka kahvatuks .. aga vanemaid mänge kannatab kenasti mängida .. uued mängu on ju minig 4gb+ nendest väga ei tasu unistadagi ... paremad graafikakaarid maksavad mingi 7k+ ju poes tavaarvutile.

                            aga e6400 on hea valik .. soovitaks leddisplaiga võtta monitor .. kallim, kuid tunduvalt parem
                            Ei mängi tavalisi mänge. Aint pokker ja kooli-tööasjad.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #59
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Delli puhul obv precision seeria ka, ma ei tea, miks ma selle unustaisn .. aga see peakski rohkem olema nö "tööjaam" või ma eksin?

                              E6400 on siuke päris hea mugav tõesti, valsiin ise e6500 .. kuna tahtsin 15" ekraani

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #60
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Auch...Need precisionid päris kirved ning see e6400 lediga on ka üle 20k :-\

                                Comment

                                Working...